+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Pagrindiniai reikalavimai logistikos procesams mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje yra didelis tempas ir lankstumas užtikrinant optimalų ekonominį efektyvumą. Ypač spartus elektroninės prekybos augimas skatina priimti protingus kiekvienam klientui skirtus sprendimus. Svarbi kiekviena minutė.

Earthquake-proof and efficient

Birner is the largest dealer of vehicle spare parts in Austria. A distribution warehouse was part of a new logistics strategy. It just happens to lie in earthquake zone 4. We provided an impressive, modern concept. Nothing can shake the warehouse any more.

Keller & Kalmbach

Keller & Kalmbach is one of the leading service providers in C-parts management. We constructed and expanded the central warehouse in Hilpoltstein for the Munich-based Company.

Pasaulis juda greičiau - Jūsų prekės taip pat.

Mūsų mažmeninės ir didmeninės prekybos klientai augant internetinei prekybai tikisi dviejų dalykų: greitesni vidaus logistikos procesai siekiant užtikrinti vis trumpesnius pristatymo ir grąžinimo laikus. Ir papildomos išplėtimo galimybės padidėjus pardavimams sezono ar nuolaidų metu. Visa tai reikalauja kuo didesnio sandėliavimo procesų lankstumo ir aukštųjų technologijų renkant užsakymus.

Ieškote visapusiško sprendimo su išplėtimo galimybėmis? Visa apimantis logistikos centras visų rūšių įeinantiems užsakymams? Tuomet mūsų pagal užsakymą sukurti logistikos sprendimai, skirti mažmeninei ir didmeninei prekybai, kaip tik tai, ko Jums reikia.

Vidaus logistika 4.0 - su „Jungheinrich“ greito judėjimo juostoje.

Logistikos 4.0 laikais siūlome Jums bendrą sprendimą kartu su „Jungheinrich“ sandėlio valdymo sistema, super smegenimis. Ji apima visus procesus nuo prekių priėmimo iki jų išdavimo ir gali, pvz., (dalinai) automatizuotą siaurų koridorių sandėlį laisvai valdyti transportavimo sistemomis be vairuotojo. Sutaupysite laiko ir pinigų.

Kiti mūsų specialiai mažmeninei ir didmeninei prekybai sukurtų logistikos sprendimų privalumai: užpildytų ir mišrių padėklų pristatymas pagal paskirstymo planą, tos pačios / kitos dienos pristatymas ir profesionalus didelio grąžintų prekių kiekio tvarkymas. Be to, mūsų ergonomiški užsakymų rinkimo sprendimai leidžia optimaliai išnaudoti erdvę ir padidina Jūsų sandėlio saugumą. 

Mūsų pasiūlymą papildo didelis galingų ir energiją efektyviai vartojančių padėklų kėlimo vežimėlių ir šakinių krautuvų pasirinkimas. Pažangus aukštųjų stelažų krautuvas EKX 516, pavyzdžiui, yra nejautrus blogiems paviršiams ir užtikrina didesnį Jūsų siaurų koridorių sandėlio saugumą ir perkrovimo našumą. Žinoma, žaliosios logistikos laikais visi mūsų krautuvai gali būti su ličio jonų akumuliatoriais siekiant dar didesnio našumo ir efektyvumo. Ir visa tai tam, kad dar sparčiau vyktų mažmeninė ir didmeninė prekyba.


Ar turite klausimų?