+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Vilkikų nuoma

Elektrinių vilkikų nuoma pagrįstomis kainomis.

Rinkdamiesi „Jungheinrich“ įrangą, turėsite prisitaikymo galimybes netikėtai sugedus sandėlio įrangai ar sulaukus sezoninio užsakymų skaičiaus padidėjimo. Jei norėtumėte išsinuomoti elektrinį vilkiką, mielai jums padėsime su savo gausiu nuomojamos įrangos asortimentu. Galingi ir lankstūs „Jungheinrich“ elektriniai vilkikai gali gabenti net iki 28 t, patiria mažas eksploatavimo sąnaudas ir jiems beveik nereikia techninės priežiūros. Dėl skirtingų priekabų rūšių naudojimo mūsų vilkikai pritaikomi daugeliui paskirčių.

„Jungheinrich“ vilkiko nuoma.

Nesvarbu, ar ketinate naudoti patalpose, ar lauke, ankštuose sandėliuose ar sunkiems kroviniams, išsinuomoję „Jungheinrich“ vilkiką visada turėsite pasirinkimą tarp sandėlyje važinėjančių maršrutinių priekabų vilkikų ir visiškai automatizuotų vilkikų sistemų. Pažangūs automatikos komponentai mūsų elektrinius vilkikus paverčia automatizuotomis transporto priemonėmis (AGV), kurios kartu su pažangia programine įranga padeda dar labiau gerinti sandėlio operacijų ekonomiškumą.

Beveik jokios priežiūros: išsinuomokite netaršius elektrinius vilkikus.

Pasiruoškite visiems sandėlio logistikos iššūkiams išsinuomodami vieną iš mūsų elektrinių vilkikų. Efektyvūs „Jungheinrich“ nuomojamos įrangos parko vilkikai be vargo susidoroja su kroviniais iki 28 t. Dėl naujoviškos trifazės kintamosios srovės technologijos ir variklio, kuriam nereikia beveik jokios priežiūros, ši patikima pramoninė įranga gali būti naudojama tiek patalpose, tiek lauke.

Tiksliai taip, kaip reikia: sandėlio maršrutiniai priekabų vilkikai.

Ar norėtumėte išsinuomoti „Jungheinrich“ vilkiką, kuris pagerintų jūsų vidaus logistikos galimybes? Tvirta vilkiko konstrukcija, spyruokliniai ratai ir ypač paslanki vilkikų pavara užtikrina optimalų sukibimą, todėl elektriniai vilkikai yra puikus pasirinkimas gamybos patalpoms ir sandėliams. Naudojant skirtingas priekabų rūšis ir individualius sukabinimo sprendimus, vilkikus galima sujungti ir sudaryti maršrutinį priekabų vilkiką. Susisiekite su mūsų komanda ir mes mielai jums parengsime individualų maršrutinio priekabų vilkiko nuomos pasiūlymą.

Mūsų nuomojami elektriniai vilkikai.

„Jungheinrich“ nuomojamos įrangos parkas turi daugybę elektrinių vilkikų ir priekabų, padėsiančių užtikrinti itin efektyvų transportavimą sandėlyje. Susipažinkite su mūsų nuomos pasiūlymais ir pasinaudokite įvairiais pranašumais:

  • Vilkikų nuoma bet kokioms užduotims.
  • Nuomojamos įrangos parkas pasižymi plačiu transporto priemonių rūšių pasirinkimu.
  • Pateikus prašymą galima specialioji įranga.
  • Karštoji linija su išsamiais patarimais.

Norite išsinuomoti vilkiką tuojau pat? Tuomet susisiekite su mumis, ir vienas iš mūsų ekspertų atsakys į visus klausimus.

Ar turite klausimų?