+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
EDS_Kabel

Akumuliatoriai / įkrovimo technika

Efektyvus energijos naudojimas yra mūsų pasiūlymo pagrindas. Jums tai reiškia mažesnes bendras sąnaudas, daugiau taikymo sričių, nuolatinį krautuvų parengtį darbui, išmetamų teršalų nebuvimą ir teigiamą energijos balansą.
Norėdami tai užtikrinti, kuriame ir gaminame ne tik transporto priemones ir valdymo sistemas, bet ir programinę įrangą, akumuliatorius ir įkrovimo technologijas. Integruota sistema iš vienų rankų. Visi komponentai yra tarpusavyje sujungti ir užtikrina geriausią energijos išnaudojimą, valdymą ir saugumą.

Lyderis jau keli dešimtmečiai

„Jungheinrich“ yra tikras elektromobilumo srities lyderis.
Virš 95% mūsų pagamintų transporto priemonių varomi elektra, taigi, beveik visi modeliai. Dešimtmečius mes nuolat tobulinome pažangią bendrą sistemą, kurią sudaro transporto priemonė, akumuliatoriaus ir įkrovimo technika. Jau galime garantuoti, kad krautuvas su švino rūgšties akumuliatoriumi dirbs dvi pamainas tik vieną kartą įkrovus akumuliatorių. O naudodami pranašesnius ir visiškai techninės priežiūros nereikalaujančius ličio jonų akumuliatorius pasieksime visiškai naują elektrifikavimo lygį sandėlyje.

Pranašumas dėl pažangios įkrovimo technikos

Įkrovikliai nėra nereikšmingi. „Jungheinrich“ įkrovimo technologijos yra tikrai aukšto lygio, tačiau visai nesudėtingos ir absoliučiai saugios naudoti. Mūsų įkroviklių mikroprocesorius (smegenys) bet kokiomis aplinkybėmis garantuoja optimalų įkrovimą, kad Jūsų transporto priemonių akumuliatoriai būtų greitai pilnai įkrauti ir galėtumėte toliau dirbti.

Akumuliatoriai / įkrovimo technika

Kokybė, kuria galite pasitikėti.

Akumuliatorius yra kiekvieno elektrinio krautuvo širdis. „Jungheinrich“ yra elektromobilumo pradininkė ir reguliariai nustato šios srities standartus. Patys įsitikinkite mūsų akumuliatorių aukšta kokybė ir geriausiomis eksploatacijos savybėmis.

Kuo efektyviau

Tinkamos įkrovimo technologijos naudojimas suteikia privalumų. „Jungheinrich" modernios įkrovimo technologijos jau seniai yra standartas ir nuolat tobulinamos taip, kad atitiktų Jūsų energijos vartojimo efektyvumo poreikius. 

Geriau nuomoti nei pirkti.

Atnaujinkite savo krautuvų parką ir pasinaudokite mūsų visiškai integruotu ličio jonų akumuliatorių ir įkroviklių nuomos sprendimu su mūsų „Li-Ion Performance Rental“. Tokiu būdu sumažinsite išlaidas ir greitai bei lengvai padidinsite savo elektrinių krautuvų našumą.

Mes suteikiame specialiai pritaikytus sprendimus ir gerai sukurtus galios pavarų komponentus iš vieno šaltinio – nuo variklio ir valdymo sistemos iki akumuliatoriaus ir jam tinkamo įkroviklio


Ar turite klausimų?