+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Pramonė

Pramonė

Su „Jungheinrich“ geriausiai pasiruošite įveikti Pramonės 4.0 iššūkius metalo apdirbimo, sunkiosios pramonės ar mašinų gamybos srityje. Nuo rankinių transportavimo priemonių ir vilkikų, skirtų saugiam medžiagų tiekimui, iki transportavimo sistemų be vairuotojo ir visapusiško skaitmeninio sujungiamumo.

warehouseNAVIGATION for clear structure

Modern production facility for Eppendorf Zentrifugen in Leipzig ensures greater efficiency in the warehouse and eliminates unnecessary search trips.

Driverless fork lift moves material on its own

ThyssenKrupp has automated internal transport of rail parts for stair lifts with an automated guided vehicle system from Jungheinrich. Optimum flexibility and minimum space requirements were the key factors which led to this choice.

Together we can achieve anything

Electronics is booming: With a new semi-automatic narrow-aisle warehouse and the Jungheinrich WMS Series 2, the market-leading cable manufacturer PSZ electronic from the Upper Palatinate is continuing its dynamic growth.

Holistic warehouse planning for Internorm

Tailor-made racking system enables an extension of about 4,000 pallet spaces for high-quality plastic products at Internorm in Damme.

Digitalisation of the manual warehouse at Gasser

The warehouse processes at Gasser GmbH, an Austrian service provider within the metal-processing sector, run like clockwork – thanks to our WMS.

Pramonė 4.0: Sujungiamumas taupo Jūsų laiką ir pinigus

Pramonės 4.0 vizija - esminės pramoninės gamybos permainos, siekiant lanksčių gamybos procesų naudojant autonominius, automatiškai valdomus vienetus. Automatizuoti ir sujungti vidaus logistikos procesai, tokie kaip transportavimo sistemos be vairuotojo (TSBV), ir išmani programinė įranga, tokia kaip „Jungheinrich“ sandėlio valdymo sistema (WMS), bus vieni iš svarbiausių elementų.

Sujungiamumas apima visus lygmenis. Tai jau dabar aišku ir ir visai nepriklauso nuo pramonės srities. Sujungiamumas vienodai įdomus mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, kurios procesus dažnai nori automatizuoti palaipsniui. Esate pasiruošę Pramonei 4.0? Norite ją pasitikti eidami teisinga linkme? Tuomet su mumis esate patikimose rankose, nes mes esame pradininkai su didele patirtimi. Pramonės srities klientams siūlome individualius sprendimus iš vienų rankų - nesvarbu, ar jie iš metalo apdirbimo, sunkiosios pramonės ar mašinų gamybos sektoriaus.

Optimizuoti ir automatizuoti: Jūsų kelias link Pramonės 4.0 

Vis daugiau pramonės įmonių nori optimizavimo galimybes išsemti automatizuodami savo medžiagų srautą transportavimo sistemų be vairuotojo pagrindu. Ypač vykdydami standartines kasdienes užduotis su TSBV sutaupysite laiko ir sumažinsite išlaidas bei transportavimo metu atsirandančius nuostolius. Be to, naudos Jums atneš efektyvūs ir technologiškai saugūs transportavimo procesai ir trumpas įdiegimo laikas. 

Nesirūpinkite: sandėlyje nekils problemų dėl savaites trunkančio pertvarkymo, nes (dalinai) automatizuoti procesai pradės veikti per trumpą laiką. Ir greitai pamatysite, kad investicijos į mūsų pažangias Pramonės 4.0 taikomąsias programas atsipirks kelis kartus: dėl komunikacijos, navigacijos ir saugumo technikos pažangos TSBV galima lanksčiai naudoti visą parą ir mišriu režimu su rankinėmis transporto priemonėmis.

Su daug apdovanojimų pelniusi logistine sąsaja taip pat pavyko sukurti sąsają tarp sandėlio technikos ir mūsų sandėlio valdymo sistemos „Jungheinrich WMS“. Per logistinę sąsają užsakymai iš WMS siunčiami į TSBV, o įvykdžius užsakymą siunčiamas į WMS. Taip patobulinsite savo sandėlio procesus metalo apdirbimo, sunkiosios pramonės ar mašinų gamybos srityse.

Ar turite klausimų?