+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Diesel forklifts

Dyzelinis krautuvas

Galingi dyzeliniai ir dujiniai krautuvai

Mūsų dyzeliniai ir dujiniai krautuvai yra galingi ir didelės keliamosios galios. Naudodami nuo 1,6 iki penkių tonų keliamosios galios krautuvus pasieksite puikių prekių perkrovimo ir ekonominių sandėlio ir gamybos rodiklių.

Naudojimui lauke: dyzeliniai ir dujiniai krautuvai

Ieškote galingo krautuvo darbui lauke? Tuomet rekomenduojame Jums mūsų krautuvus su vidaus gedimo varikliu - dyzelinius arba dujinius krautuvus, kurie net ir sudėtingomis darbo sąlygomis purvinoje ar dulkėtoje aplinkoje ir ant nelygių paviršių patikimai dirba. 

Priklausomai nuo modelio, mūsų galingų krautuvų keliamoji galia gali siekti iki penkių tonų. Valdyti irgi lengva, nesvarbu kokį variantą pasirinksite: dyzeliniai šakiniai krautuvai kuru užpildomi per kelias minutes, o dujiniuose šakiniuose krautuvuose dujų balionai pakeičiami akimirksniu.

Galingi varikliai, užtikrinantys didesnę galią ir mažesnes sąnaudas

Viskas, iš ko yra sudaryti mūsų dujiniai arba dyzeliniai krautuvai, yra ilgaamžiška ir jau daug kartų pasiteisino: galingi varikliai, jau išbandyti automobilių pramonėje. Netgi prie mažų apsukų pasiekia didelį sukimo momentą - tobulai tinka Jūsų kasdieniam darbui sandėlyje ar gamyboje. Ši moderni variklių technologija, suderinta su „Jungheinrich“ sukurta sistemine programine įranga, leidžia transporto priemonėms pasiekti ypač didelį energijos naudojimo efektyvumą. Todėl jie sunaudoja mažai kuro ir išmeta ypač mažai teršalų. Kitas privalumas - minimalus triukšmo lygis. Ir dyzeliniai šakiniai krautuvai (DFG) ir dujiniai šakiniai krautuvai (TFG) dirba labai tyliai.

Pasinaudokite mūsų naujos kartos dyzelinių ir dujinių krautuvų su hidrostatine pavara privalumais, pvz., DFG/TFG 425s/430s/435s. Kadangi šiai technologijai įgyvendinti pakanka keleto mechaninių komponentų, tokiems krautuvams atitinkamai reikalinga maža priežiūra. Todėl tvirti, universalūs krautuvai su sukimo momento keitikliu pasižymi ypač dideliu perkrovimo našumu: Lyginant su kitais rinkoje esančiais krautuvais, šie krautuvai pasiekia didžiausią perkrovimo našumą prie minimalių sąnaudų.
 

Mūsų dyzelinių krautuvų D.U.K.:

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Dyzeliniai krautuvai su hidrostatine pavara – važiavimui atbuline eiga.

Dyzeliniai krautuvai su hidrostatine pavara užtikrina geriausią važiavimo dinamiką ir pasižymi visiškai reguliuojamu galios perdavimu. Spartus greičio padidėjimas, jautrūs stabdžiai ir tikslus vairavimas užtikrina, kad hidrostatiniai dyzeliniai krautuvai efektyviai veiktų važiuojant atbuline eiga. Naudojant penkias darbo ir važiavimo programas, hidrostatinę pavarą taip pat galima sureguliuoti pagal skirtingas eksploatavimo sąlygas. Šiems dyzeliniams krautuvams reikia itin mažai priežiūros, nes jų hidrostatinę pavarą sudaro tik keletas mechaninių komponentų. To pavyzdys yra alyvoje panardinti kelių diskų stovėjimo stabdžiai, sudarantys mažai priežiūros reikalaujančią uždarą sistemą. Hidraulinės alyvos filtravimu užtikrinamas ilgesnis visų dyzelinių krautuvų dalių eksploatavimo laikas. Dyzeliniuose krautuvuose, kurie naudojami ilgesniems nuotoliams, gali būti suprojektuota hidrodinaminė pavara.

Krautuvas su hidrostatine pavara tobulai tinka važiavimui atbuline eiga, o dyzelinis krautuvas su hidrodinamine pavara veikia didžiausia galia, todėl puikiai pritaikytas kroviniams gabenti vidutiniais ir ilgais atstumais. Variklio hidraulinis transformatorius leidžia sklandžiai paleisti krautuvą ir užtikrinti optimalų našumą tiek vidutiniu, tiek dideliu greičiu.

Parduodami arba nuomojami dyzeliai krautuvai.

Dyzelinis krautuvas gali būti sukurtas taip, kad visiškai atitiktų jūsų naudojimo poreikius. Jei norite sužinoti, kaip sukonfigūruoti idealų dyzelinį krautuvą pagal jūsų individualius poreikius, mūsų ekspertai visuomet pasiruošę jums padėti – pagal jūsų užsakymą sukurti šakinių krautuvų konstrukciją. Konsultuojantys specialistai su jumis aptars galimus dyzelinių krautuvų variantus ir pasiūlys tinkamas pavaros funkcijas atsižvelgdami į konkrečius jūsų poreikius. Norėdami papildyti savo vidaus logistikos asortimentą, „Jungheinrich PROFISHOP“ galite įsigyti transportavimo konteinerius ar padėklus krautuvams.

Kai susikomplektuosite optimalią įrangą, taip pat galėsime patarti dėl dyzelinio krautuvo finansavimo. Galbūt verta apsvarstyti išperkamosios nuomos arba išsimokėtinio pirkimo galimybes, jei tokios taikomos. Jei reikia patenkinti trumpalaikį užsakymų skaičiaus padidėjimą, išeitis gali būti trumpalaikis naudojimas. Mūsų krautuvų nuomos konsultantai mielai jums suteiks išsamią informaciją apie galimybes.

Ar turite klausimų?