+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Stelažų vežimėlis „Shuttle“

Stelažų vežimėlis „Shuttle“

„Shuttle“ sistema dideliam perkrovimo našumui

„Shuttle“ sistema turi daug privalumų: didelis perkrovimo našumas visiškai užpildant ir ištuštinant padėklų kanalą, padėklų sukrovimas ir iškrovimas be susidūrimo bei optimalus erdvės išnaudojimas dėl mažų aukščių tarp stelažų lentynų.

Mūsų „Shuttle“ sistema, kurią sudaro vežimėlis, vežantis krautuvas ir stelažų kanalas, leidžia optimaliai išnaudoti sandėlio erdvę. Stelažas suteikia vietos į aukštį ir plotį keliems padėklų kanalams. Dėl mažo aukščio poreikio kanalo lygyje galima efektyviai išnaudoti sandėlio aukštį. Kaip vežantis krautuvas yra naudojamas bet kuris pakankamos likutinės keliamosios galios „Jungheinrich“ krautuvas.

Pusiau automatinis sandėliavimas su stelažų vežimėliu „Shuttle“

Ypač efektyviai dirba stelažų vežimėlis „Shuttle“ tuomet, kai tame pačiame padėklų kanale pakartojai sukraunami ir iškraunami padėklai. Vežimėlis „Shuttle“ paimamas vežančio krautuvo šakėmis ir įstatomas į padėklų kanalą. Ten jis savarankiškai važiuoja po sandėliuojamais padėklais, važiuodamas yra nesujungtas su vežančiu krautuvu. Padėjus pirmą padėklą ir paspaudus paleidimo mygtuką valdymo terminale, valdymo sistema savarankiškai atlieka visus reikalingus važiavimo ir kėlimo judesius. Jutikliai atpažįsta sukrautų padėklų padėtį ir užtikrina, kad kraunant naujus padėklus nebūtų susidūrimų. Kol vežimėlis dirba, krautuvo vairuotojas gali paimti kitą padėklą ir pradėti naują krovimą. 

Operatoriui patogus rankinis radijo ryšio terminalas

Valdymo terminalas ir valdymo sistema susisiekia dviejų krypčių radijo ryšiu. Rankinis radijo ryšio terminalas yra sumontuotas vairuotojui patogioje, gerai matomoje vietoje. Su aiškiai išdėstytais klavišais ir aiškiu informacijos ekranu lengva valdyti. Terminalą galima naudoti mobiliai, jį taip pat galima virtualiai valdyti per jau esamo radijo ryšio terminalo jutiklinį ekraną.

„Shuttle“ sistemos variantai užtikrina lankstumą

Skirtingų variantų „Shuttle“ sistemos leidžia toje pačioje stelažų sistemoje naudoti skirtingus padėklus, pavyzdžiui, europadėklus arba pramoninius padėklus. Jutikliai automatiškai atpažįsta padėklų dydį. Lengvai galima pakrauti ir iškrauti sandėliuojamas prekes pagal LiFo (angl. „last in-first out“) bei FiFo (angl. „first in-first out“) metodus. Jei kanalą reikia visiškai ištuštinti, stelažų vežimėlis „Shuttle“ automatiškai atgabena kiekvieną kanalo padėklą į iškrovimo pusę, kur jį paima krautuvas ir nugabena į prekių išvežimo zoną. Ši funkcija taip pat galima, jei reikia iškrauti ne visus padėklus, o tik apibrėžtą jų skaičių. Jei nepakraunama arba neiškraunama, visus padėklus galima automatiškai gabenti į iškrovimo pusę. Didelis erdvės išnaudojimas yra labai svarbu efektyviai naudojant šaldomąjį sandėlį. Padėklų vežimėlį „Shuttle“, skirtą naudoti šaldomame sandėlyje, galima naudoti temperatūroje iki –30° C. Antras akumuliatorius su įkrovimo stotele pastebimai pailgina veikimo trukmę.

„Shuttle“ sistemos su asmenų apsaugos sistema

Didelėse stelažų sistemose vienu rankiniu radijo ryšio terminalu galima pasirinkti iki 69 skirtingų vežimėlių. Operatorius paprasčiausia pakeičia atpažinimo kodą rankiniame radijo ryšio terminale, kad pasiektų kitą vežimėlį. Pasirinktina asmenų apsaugos sistema apsaugo prieigą prie padėklų kanalo arba darbinio koridoriaus nuo pašalinių asmenų. Pasigirdus pavojaus signalui, stelažų „Shuttle“ vežimėliai sustabdomi. Įgaliotiems krautuvams, kurie atpažįstami automatiškai, netrukdoma aptarnauti stelažus.

Ar turite klausimų?