+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Priekabų vilkikas

Priekabų vilkikas

Priekabų vilkikas bet kokiam iššūkiui

Autotraukinį sudaro vilkikas ir bent viena, o dažniausiai kelios tam skirtos priekabos. Autotraukinys ypač tinkamas pasirinkimas, kai sandėlio ir gamybos salių viduje reikia transportuoti skirtingus krovinius, nes prie vieno autotraukinio gali būti prikabinamos visai skirtingos priekabos.

Ypač svarbu, kad gamybos proceso metu būtų užtikrintas tikslus medžiagų tiekimas ir šalinimas iš gamybos mašinų. Naudojant klasikinius šakinius krautuvus greitai pasiekiamos jų ribos, nes dauguma atvejų vienu metu reikia naudoti keletą krautuvų. O tai reiškia didesnes investicijas ir papildomas išlaidas bei dėl intensyvaus eismo didesnę nelaimingų atsitikimų riziką. Autotraukiniai su priekabomis yra puiki alternatyva, nes vienu vilkiku važiuojama pro keletą mašinų, kuris skirtingose priekabose gabena įvairius krovinius, yra ekonomiški ir nesukelia intensyvaus eismo gamyboje ir sandėliuose.

Priekabos: dvi versijos, daug naudojimo galimybių

Su mūsų autotraukiniais su priekabomis galite transportuoti įvairiausius krovinius. Galite rinktis iš dviejų bazinių variantų: portalinės (GTP versija) ir „E-Frame“ priekabos (GTE versija). Tačiau kaip rodo mūsų ilgametė patirtis, specialiems darbams reikalingi specialūs krautuvai. Visų pirma tai susiję su užduotimis, kurias dėl konkrečių transportavimo reikalavimų, nestandartinių krovinių ar sudėtingų patalpų sąlygų sunku atlikti su serijinės gamybos krautuvais. Todėl mūsų priekabas pritaikome prie individualių darbo sąlygų. Serijinių gaminių kokybę ir ekonomiškumą sujungiame su mūsų klientų individualiais reikalavimais. Nuosekli modulinė visos „Jungheinrich“ programos konstrukcija tai leidžia padaryti.

Su mūsų portalinėmis priekabomis (GTP 110/210/216) galite lanksčiai ir ekonomiškai gabenti didelius ir sunkius krovinius – iki 1600 kg svorio. Kadangi priekabas galima pakrauti iš abiejų pusių, todėl tuo pačiu autotraukiniu galima važiuoti keičiamais maršrutais. Pramoninės priekabos tiekiamos su dviem vairavimo sistemomis: pasirinktinai su paprastu vairuojamų / nejudamųjų ratukų principu arba su krypties stabilumo sistema siauroms erdvėms su visais vairuojamais ratais. Dėl to lengva jomis dirbti. 

Kompaktiškos ir patogios „E-Frame“ priekabos (GTE 106/212/312) taip pat yra tinkamos didesniems ir sunkesniems kroviniams gabenti – iki 1200 kg svorio. Pavyzdžiui, mašinų dalių transportavimui ir sandėlio į montavimo vietą. Kroviniai gabendami ant padėklų (didelių krovinių laikiklių), dėl to lengva priekabas pakrauti ir lanksčiai naudoti. GTE galima prijungti įvairiai, todėl iškrauti ir pakrauti galima į abi puses. Vidurinė ašis užtikrina labai gerą krypties stabilumą: Net ir tuomet, kai autotraukinys traukia daug priekabų ankštoje erdvėje, priekabos tiksliai juda tuo keliu, kuriuo važiuoja vilkikas. Todėl vairuotojai stelažo koridoriuje ir už jo ribų gali saugiai važiuoti ir lengvai išvengti galimų kliūčių. Prijungimas ir atjungimas užtrunka akimirką. 

Platus atskiro gaminio asortimentas

Jūsų individualiai pritaikytoms priekaboms, skirtoms autotraukiniams, tempti, žinoma, turime tinkamų vilkikų, tačiau jas galite tempti ir krautuvais, arba galime pasiūlyti kompleksiškus sprendimus: visapusiškai suplanuotą sandėlį, kuriame stelažai ir krautuvai veikia kaip darni sistema. Toks sprendimas tikslingas, kai procesai yra apibrėžti, periodiški, pavyzdžiui mašinų pakrovimas ir iškrovimas. Tokiu atveju naudinga autotraukinius prijungti prie valdymo sistemų ir programų. Mūsų sistemų srities konsultantai kaip tik tuo užsiima. Mes Jums parodysime priemones ir būdus, kaip galite sumažinti savo gamybos procesus padaryti juos efektyvesniais. „Jungheinrich“ gaminius ir sistemas gausite kartu su jų techninės priežiūros paslaugomis - viską iš vienų rankų. 

Ar turite klausimų?