+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Užsakymų rinkimas

Užsakymų rinkimas - geriausias surinkimo našumas.

Renkant užsakymus, žmogaus ir mašinos sąsaja turi optimaliai funkcionuoti. „Jungheinrich“ plačia savo sprendimų pasiūla užtikrina sąveikos veiksmingumą. Optimalus ir sklandus užsakymų rinkimas yra Jūsų konkurencingumo pagrindas.

Ar horizontaliai ar vertikaliai: Užsakymų rinkimas aukščiausiame lygyje su „Jungheinrich“.

Globalizacija, individualizacija ir elektroninės prekybos spartus augimas veda prie to, kad vis daugiau prekių ir medžiagų vis greičiau reikia paruošti išsiuntimui. Todėl užsakymų rinkimas yra daugelio įmonių sėkmę lemiantis faktorius, kuris yra susijęs su dideliais rinkimo rodikliais ir mažomis klaidų kvotomis.

Turėdama didesnę nei 60 metų patirtį „Jungheinrich“ turi parengusi plačią poreikius tenkinančių užsakymų rinkimo sprendimų paletę. Nr. 1 tarp horizontaliųjų užsakymų rinktuvų, „Jungheinrich ECE“, įtikina ir standartinės konstrukcijos: jis pasižymi „Red Dot-Award“ apdovanojimą pelniusiu daugiafunkciu vairu „jetPILOT“ ir papildomu važiavimo komfortu. Siauruose koridoriuose efektyviu užsakymų rinkimu pasižymi mūsų daug apdovanojimų pelnę, pažangūs EKX aukštųjų stelažų krautuvai. Automatiniam ir efektyviam užsakymų rinkimui vertikaliai papildomai naudojami mūsų automatizuoti stelažų darbiniai įrenginiai, skirti aukštųjų stelažų ar smulkių dalių sandėliams.

Jeigu užsakymai renkami naudojant žmogaus-mašinos sąsają, tuomet be skaitmeninių pagalbinių priemonių negalima padaryti beveik nieko. „Jungheinrich“, būdama technologijų lydere vidaus logistikos srityje, kaip tik siūlo su tuo susijusius protingus ir tuo pačiu paprastus sprendimus. Pažangios valdymo funkcijos, tokios kaip „Jungheinrich easyPILOT Follow“, intuityviai palaiko užsakymų rinktuvo veikimą. Dėl to jis gali visiškai susitelkti į užsakymą, nes paskui jį seka transporto priemonė ir palaiko tikslų atstumą iki stelažo.

„Jungheinrich“ sandėlio valdymo sistema yra skaitmeninės sandėlio smegenys, skirtos visų rūšių užsakymams rinkti, kurios visada viską kontroliuoja. Jei Jūsų darbuotojai tiesiogiai dalyvauja užsakymų rinkime: Siūlome Jums tinkantį rankinį terminalą kartu su brūkšninio kodo skaitytuvu, su kuriais duomenis galima perduoti radijo ryšiu. Taip žmogus ir mašina renkant užsakymus tampa viena visuma.

Ar turite klausimų?