+370 52322245 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Šakiniai krautuvai

Šakiniai krautuvai

Šakiniai krautuvai - efektyvūs universalūs krautuvai

Mūsų šakinius krautuvus galite naudoti beveik kiekviename sandėlyje, nes jie iš tikro labai universalūs. Nesvarbu, ką pasirinksite, ar kompaktišką elektrinį variantą ar variantą su ypač galingu vidaus degimo varikliu, mūsų ekonomiškas krautuvas su atsvaru yra teisingas pasirinkimas.

Kiekvieno reikmes atitinkantis šakinis krautuvas

Ieškote didelės galios ir kartu didelio efektyvumo? Tai turėsite įsigiję mūsų šakinius krautuvus. Be to, jie labai manevringi ir krovinį lauke ar viduje patikimai nugabens į paskirties vietą. Didelė keliamoji galia leidžia krautuvams su atsvaru lengvai gabenti ir sunkius krovinius: iki penkių tonų be jokio vargo. 

Krautuvas su atsvaru: elektrinis ar su vidaus degimo varikliu?

Mes siūlome ir elektrinius krautuvus ir šakinius krautuvus su vidaus degimo varikliu. Kokio tipo krautuvas tinka labiau, priklauso nuo individualių Jūsų sandėlio reikalavimų.

Siaurų koridorių sandėlyje geriausių rezultatų pasieksite su mūsų elektriniais, kompaktiškos konstrukcijos krautuvais su atsvaru. Dėl pažangios trifazės technikos jie pasižymi ir geromis važiavimo charakteristikomis, perkrovimo našumu ir mažomis priežiūros išlaidomis. Be to, regeneracinis stabdymas krautuvams suteikia papildomos energijos, todėl jais galima atlikti dar daugiau darbų vieną kartą įkrovus akumuliatorių. 

Mūsų dyzeliniai ir dujiniai šakiniai krautuvai yra tvirti ir patikimi galingi krautuvai. Jų keliamoji galia yra nuo 1,6 iki penkių tonų, užtikrinanti didžiausią efektyvumą. Nepaisant to, mūsų krautuvai su atsvaru dirba ypač tyliai ir jais dirbti yra patogu. Jeigu Jūsų sandėlyje dažnai reikia keisti kryptis, turėtumėte rinktis krautuvą su hidrostatine pavara. Ilgiems atstumams labiau tinka krautuvai su hidrodinamine pavara.

Didelė galia - minimalus poveikis aplinkai

Dirbdami su mūsų elektriniais krautuvais maksimaliai padidinkite savo krovos našumą vidaus patalpose ir lauke. Jie ne tik manevringi, bet ir dėka pažangių trifazių variklių labai galingi prie minimalių sąnaudų. 

Visą pamainą vienodai galingi

Juos glūdi didžiulė galia: mūsų šakiniai krautuvai su dyzeline ir dujine pavara. Jų tvirti, galingi varikliai išbandyti pramonėje ir pasižymi ilga naudojimo trukme. 

Ar turite klausimų?