+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Horizontaliojo užsakymų rinktuvo nuoma

Ieškote užsakymų rinktuvo ypač dideliam rinkimo našumui ir efektyviam darbui? Išsinuomoję „Jungheinrich“ horizontalųjį užsakymų rinktuvą, turėsite universalų ir patvarų pramoninį krautuvą savo sandėlio darbams. Nesvarbu, ar jų reikia gamybai, mažmeninei prekybai ar gabenimui – mūsų horizontalieji užsakymų rinktuvai gali būti lanksčiai naudojami, intuityviai valdomi ir yra labai efektyvūs. Išsirinkite tinkamiausią „Jungheinrich“ nuomojamą krautuvą jau dabar.

„Jungheinrich“ horizontaliųjų užsakymų rinktuvų nuoma.

Jei jūsų sandėlyje reikalingas patikimas ir tikslus užsakymų surinkimas iki antrojo stelažų lygio, mūsų horizontalieji užsakymų rinktuvai žemoms vietoms yra būtent tai, ko jums reikia. Patikimos nuomojamos transporto priemonės užtikrins aukščiausios klasės našumą net tvarkant sunkius krovinius. Nuomai siūlome platų užsakymų rinktuvų asortimentą, taip pat papildomą įrangą. Norėdami įsitikinti, kad išsirinksite geriausią sandėlio pagalbininką savo reikmėms, prieš nuomodamiesi horizontalųjį užsakymų rinktuvą pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais.

Galingi nuomojami krautuvai užtikrins jūsų sėkmę.

Siekdami užtikrinti optimalų nuomojamų transporto priemonių efektyvumą, kliaujamės įvairiomis akumuliatorių koncepcijomis – nuo švino rūgštinių iki ličio jonų akumuliatorių. Tokiu būdu užtikriname, kad mūsų užsakymų rinktuvams niekada nepritrūktų energijos, net dirbant keliomis pamainomis. Jei norite nuomotis ypač energiją taupantį horizontalųjį užsakymų rinktuvą, tuomet rinkitės užsakymų rinktuvą su ličio jonų akumuliatoriumi, stebinantį ne tik dideliu efektyvumu, bet ir užtikrinantį didžiausią lankstumą dėl trumpalaikio ir tarpinio įkrovimo.

Mūsų nuomojama įranga padeda padidinti rinkimo greitį.

Mūsų horizontalieji užsakymų rinktuvai tinka daugybei darbų atlikti, o jų 2,4 m ilgio šakės leidžia vienu metu paimti iki trijų padėklų, kurių bendras svoris – net iki 2,5 t. 8 mm plieninis rėmas, taip pat paaukštinta rėmo užlaida ant priekinio gaubto dirbant užtikrina didžiausią saugumą. Nepaisant kompaktiškų šių pramoninių krautuvų matmenų, erdvi operatoriaus kabina pasižymi aukščiausios klasės ergonomika ir užtikrina geriausias darbo sąlygas jūsų vairuotojams.

Mūsų nuomojami horizontalieji užsakymų rinktuvai.

„Jungheinrich“ užsakymų rinktuvų nuomos paslaugų tarnyba mielai jums padės sezoniniais padidėjusio užsakymų skaičiaus laikotarpiais, netikėtai sugedus jūsų įrangai ar gavus neplanuotą didelį užsakymą. Nesvarbu, ar tai trumpalaikė, ar ilgalaikė nuoma, mūsų techniniai konsultantai visuomet pasirengę jums pagelbėti, kad galėtumėte išsinuomoti jūsų poreikius atitinkantį horizontalųjį užsakymų rinktuvą. Iš mūsų plataus nuomojamos įrangos asortimento gaunama nauda:

  • Gausus nuomojamų krautuvų asortimentas įvairiausiems poreikiams.
  • Didelė transporto priemonių rūšių ir papildomos įrangos įvairovė.
  • Pasiekiama specialioji papildoma įranga.
  • Patikima nuomos karštoji linija jūsų klausimams.

Nekantriai lauksime jūsų užklausos, jei norėtumėte išsinuomoti horizontalųjį užsakymų rinktuvą, ir mielai atsakysime į klausimus apie mūsų nuomos pasiūlymus.

Ar turite klausimų?