+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Gaminiai

Produkcija

Geriausi sprendimai ir gaminiai atsiranda tuomet, kai kompetencija logistikos srityje derinama su patirtimi. Tuo remiasi mūsų naujo krautuvai, naudoti ir nuomojami krautuvai bei stelažai ir sandėlio sistemos, tinkama IT arba specialieji krautuvai, pagaminti pagal užsakymą.

Turite transportuoti padėklus, krauti prekes ir rinkti užsakymus bei užtikrinti patikimą medžiagų ir prekių srautą? Ir visa tai turi vykti kuo efektyviau, saugiai ir sklandžiai? Atsakymus rasite mūsų gaminių pasiūloje. Ji apima pačius naujausius krautuvus, naudotus ir nuomojamus krautuvus bei automatines transportavimo priemones ir ištobulintas stelažų bei sandėlio sistemas.
Be to, kad kuriame, gaminame ir parduodame naują įrangą ir vystome logistikos sistemų verslą bei užsiimame išsiunčiamąja prekyba, mes taip pat nuomojame naujus ir naudotus krautuvus, restauruojame ir parduodama naudotas transporto priemones bei vystome techninės priežiūros, remonto ir atsarginių dalių verslą. Kartu siūlydami visapusiškas finansavimo paslaugas galime gaminį per visą jo eksploatavimo ciklą prižiūrėti iš vienų rankų.

Individualiai įrengti krautuvai

Kelti, krauti, vilkti, pervežti - elektra, vidaus degimo varikliu ar rankiniu būdu? Mūsų gaminių paletėje rasite sau tinkamas transporto priemones. Ir ne tik jas: naujuose krautuvuose priklausomai nuo naudojimo galite rinktis individualią Jums tinkančią įrangą.

Rent it. Move it. Done.

Kai pritrūksta pajėgumų, mūsų nuomojami krautuvai geriausias pasirinkimas. Visai nesvarbu, reikia vienai dienai ar metams - jei Jums krautuvo ar kėlimo vežimėlio reikia trumpam, „Jungheinrich Rental“ patikimiausias Jūsų partneris. Iš mūsų gausite tinkamą krautuvą tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

Tokie pat geri kaip nauji. Nes tai „Jungheinrich“.

„JUNGSTARS“ yra naudoti „Jungheinrich“ krautuvai, kurie laikomi geriausi rinkoje Mūsų aukščiausios klasės atnaujinimas pagal 5 žvaigždučių principą užtikrina puikią, kiekvieno atnaujinto krautuvo techninę būklę, išvaizdą bei krautuvų atitiktį aukščiausiems saugumo ir tvarumo standartų reikalavimams.

Automatizavimas: Sėkmingos logistikos moduliai

Taip vyksta logistika: nuo visų su sistema susijusių komponentų gamybos, planavimo ir Jūsų poreikius atitinkančio sprendimo įgyvendinimo iki gerai parengtos techninės priežiūros koncepcijos - savo klientams siūlome integruoto verslo modelio privalumus.

Unikalus komplektas

Efektyvus energijos naudojimas yra mūsų pasiūlymo pagrindas. Mes kuriame ir gaminame ne tik transporto priemones ir valdymo sistemas, bet ir programinę įrangą, akumuliatorius ir įkrovimo techniką. Visapusiškai paruošta sistema iš vienų rankų - Jūsų pranašumas.

Sukurta iš plieno ir įgūdžių

Mes žinome, kad sandėlio pagrindas yra optimaliai suplanuota stelažų sistema. Todėl mes jau 60 metų gilinamės į vidinę įmonės plėtrą, individualius ir kokybiškus sprendimus.

Parko valdymas siekiant didesnio efektyvumo

Sąnaudų mažinimas sandėlyje: „Jungheinrich“ kaip tobulus įrankius siūlo savo skaitmeninius parko valdymo gaminius. Iš penkių modulių susidedanti sistema ne tik didina efektyvumą - lygiai taip pat, kaip prieigos valdymo sistema „EasyAccess“. Visą informaciją rasite čia.

Individualūs logistikos sprendimai

„Jungheinrich“ siūlydama specialios konstrukcijos krautuvus įvairių pramonės šakų įmonėms suteikia galimybę transportavimo ir gamybos procesus pritaikyti pagal savo poreikius: optimaliai pritaikyta pagal poreikius, maksimaliai efektyvu, saugu ir perspektyvu. 

Patikima ir saugu

Naudodami duomenų perdavimo radijo ryšiu sistemas galite žymiai sumažinti savo išlaidas ir lanksčiai prisiderinti prie pakeistų užsakymų prioritetų.

Ar turite klausimų?