+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Rietuvas

Rietuvai

Rietuvai - manevringi ir galingi

Jau daugiau nei 60 metų mūsų rietuvai naudojami viso pasaulio sandėliuose ir pasižymi patikimumu bei galingumu. Ypač ankštuose sandėliuose elektriniai rietuvai nustato naujus standartus - dėl jų kompaktiškos konstrukcijos ir gebėjimo labai aukštai kelti.

Rietuvo principas

Rietuvas turi du didelius pranašumus: kompaktiškumą ir didelį iki 13000 mm kėlimo aukštį. Paimdamas krovinius rietuvas savo stiebą stumia į priekį tol, kol nuo jo atitraukiamos šakės. Šis procesas vadinamas pastūma. Tuomet vyksta taip vadinama atgalinis stūmimas, kuomet prekė patraukiama tarp priekinės ir galinės ašių transportavimui. Dėl šio principo sutrumpėja krautuvo bendras ilgis, dėl to jis tampa ypač manevringu. Be to, pagerėja važiavimo stabilumas ir sumažėja poreikis subalansuoti atsvarus. Iki 2,5 tonų sveriančius krovinius mūsų elektriniai rietuvai tokiu būdu į paskirties vietą nugabena greitai ir saugiai.

Elektrinis rietuvas: ankštų stelažų koridorių specialistas.

Kuo mažesnis koridoriaus plotis, tuo daugiau stelažų telpa tame pačiame paviršiaus plote. Todėl planuodami vidaus logistiką nepamirškite ir optimalaus erdvės išnaudojimo ankštuose stelažų koridoriuose. Kaip tik šioje vietoje išryškėja mūsų elektrinių rietuvų pranašumai. Nes dėl išstumiamo stiebo, užtikrinančio kompaktiškumą, lengvai naviguosite net ir siauruose koridoriuose. Rietuvai ypač greitai greitėja bei pasiekia kėlimo ir stūmimo greitį, tokiu būdu užtikrindami didesnį perkrovimo našumą. Be to, su įvairiais įrangos paketais nuo „Efficiency“ iki „drive&liftPLUS“ mes atsižvelgiame į individualius Jūsų įmonės reikalavimus ir naudojamą sandėlio sistemą. Dėl to greitai perkrausite padėklus, net ir dideliame aukštyje, bei dideliu greičiu nuvažiuosite ilgus atstumus.

Rietuvai darbui viduje ir lauke

Į mūsų rietuvų programą įtraukti ne tik aukštai keliantys ir sunkius krovinius gabenantys rietuvai, bet ir tokios transporto priemonės, kurios yra skirtos darbui ant skirtingų savybių paviršių. Jei savo krautuvais dirbate ir salėje ir kieme, apsimoka naudoti, pavyzdžiui, ETV C16/C20 su itin elastingomis padangomis. Jos užtikrina, kad elektriniai rietuvai ant bet kokio pagrindo važiuotų saugiai, nesvarbu, ar ant lygaus betoninio pagrindo ar ant duobėto asfalto. Dirbant lauke papildomai galima nuo oro sąlygų saugančias kabinas. 

Rietuvai užtikrina mažesnes išlaidas

Įsigiję mūsų elektrinius rietuvus patirsite daug techninių ir ergonomiškų privalumų. Vienas iš jų yra mūsų pažangi energijos atgavimo stabdymo metu technologija, kuri žymiai sumažina energijos sąnaudas. Dėl to Jūsų veiklos sąnaudos ilgam laikui sumažės iki 20 procentų. Be to, didesnį efektyvumą ir saugumą suteikia daugybė valdymo ir kontrolės funkcijų: nuo įvairių važiavimo programų, pasirenkamų su PIN kodu, iki aukščio pasirinkimo.
 

RIETUVAS 1,6T

Tai pirmasis pasaulyje rietuvas su nuolatiniu integruotu ličio jonų akumuliatoriumi.
 

Ar turite klausimų?