+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ETV new mast

Rietuvai

Rietuvai - manevringi ir galingi

Jau daugiau nei 60 metų mūsų rietuvai naudojami viso pasaulio sandėliuose, pasižymintys patikimumu bei galingumu. Mažuose sandėliuose elektriniai rietuvai nustato naujus standartus - dėl jų kompaktiškos konstrukcijos ir gebėjimo aukštai kelti krovinius.

Rietuvo funkcija

Rietuvas turi du didelius pranašumus: kompaktiškumą ir iki 13000 mm kėlimo aukštį. Paimdamas krovinius rietuvas savo stiebą stumia į priekį tol, kol nuo jo atitraukiamos šakės. Šis procesas vadinamas pastūma. Tuomet vyksta vadinamasis atgalinis stūmimas, kai prekė patraukiama tarp priekinės ir galinės ašių transportavimui. Dėl šio principo sutrumpėja krautuvo bendras ilgis, tad jis tampa ypač manevringu. Be to, pagerėja važiavimo stabilumas ir sumažėja poreikis subalansuoti atsvarus. Tokiu būdu mūsų elektriniai rietuvai gali greitai ir saugiai nugabenti iki 2,5 tonų sveriančius krovinius į paskirtą vietą.

Elektrinis rietuvas: siaurų stelažų koridorių specialistas.

Kuo siauresnis koridoriaus plotis, tuo daugiau stelažų jame telpa. Todėl planuodami vidaus logistiką nepamirškite ir optimalaus erdvės išnaudojimo siauruose stelažų koridoriuose. Kaip tik dėl to atsiskleidžia mūsų elektrinių rietuvų pranašumai. Nes dėl išstumiamo stiebo, užtikrinančio kompaktiškumą, lengvai naviguosite net ir siauruose koridoriuose. Rietuvai ypač greitėja bei pasiekia kėlimo ir stūmimo greitį, tokiu būdu užtikrindami didesnį perkrovimo našumą. Su įvairiais įrangos paketais nuo „Efficiency“ iki „drive&liftPLUS“ mes atsižvelgiame į individualius Jūsų įmonės principus ir naudojamą sandėlio sistemą. Dėl to greitai perkrausite padėklus, net ir dideliame aukštyje, bei greitai nuvažiuosite ilgus atstumus.

Rietuvai darbui patalpose ir lauke

Į mūsų rietuvų programą įtraukti ne tik aukštai keliantys ir sunkius krovinius gabenantys rietuvai, bet ir tokios transporto priemonės, kurios yra skirtos darbui ant skirtingų paviršių. Jei savo krautuvais dirbate tiek salėje, tiek kieme, tuomet jums apsimoka naudoti, pvz., ETV C16/C20 su itin elastingomis padangomis. Jos užtikrina, kad elektriniai rietuvai ant bet kokio pagrindo važiuotų saugiai (nesvarbu ar ant lygaus betoninio pagrindo, ar ant duobėto asfalto). Dirbant lauke papildomai galima užsisakyti nuo oro sąlygų saugančias kabinas. 

Rietuvai užtikrina mažesnes išlaidas

Įsigiję mūsų elektrinius rietuvus patirsite daug techninių ir ergonomiškų privalumų. Vienas iš jų yra pažangi energijos saugojimo technologija stabdymo metu, kai ženkliai sumažinamos energijos sąnaudos. Dėl to Jūsų veiklos sąnaudos ilgam laikui sumažės iki 20 procentų. Be to, didesnį efektyvumą ir saugumą suteikia daugybė valdymo ir kontrolės funkcijų: nuo įvairių važiavimo programų, pasirenkamų su PIN kodu, iki aukščio pasirinkimo.

Nes svarbi kiekviena sekundė.

Ieškote greitų ir patikimų sandėlio procesų? Naujieji „Jungheinrich“ ETV rietuvai su optimizuotu stiebu pasižymi įspūdingu nuleidimo greičiu – iki 1,2 m/s, o pasirenkamasis „Jungheinrich loweringPRO“ padeda iki 2 % padidinti krovinių tvarkymo pajėgumą. Ar esate pasirengę pasiekti aukščiausius technologinius našumo, saugos ir novatoriškumo standartus?

Nes mūsų optimizuotas stiebas tikrai jums patiks: 

  • „Jungheinrich loweringPRO“ (pasirenkamasis) – iki 2 % didesnis sandėlio pralaidumas
  • Sklandūs stiebo perėjimai ir švelnūs galutiniai sustojimai išskleidžiant stiebą leidžia užtikrinti sklandžią darbo eigą be prastovų
  • Mažiau triukšmo darbo ir vairavimo aplinkoje
  • 13,5 m ir 14 m kėlimo aukštis padeda našiai išnaudoti sandėlį
  • Geresnis matomumas užtikrina didesnį saugumą
  • 750 kg liekamoji kėlimo galia leidžia padidinti pralaidumą
  • Šakių padėties reguliatorius su geresniu matomumu leidžia saugiai tvarkyti plačius krovinius


Nes naujieji etv rietuvai užtikrina tvarumą: 

RIETUVAS 1,6T

Tai pirmasis pasaulyje rietuvas su nuolatiniu integruotu ličio jonų akumuliatoriumi.
 


Lithium-Ionen

Pasitelkiant „Jungheinrich“ ličio jonų technologiją kompromisus galima pamiršti.

Mes esame pirmaujantys ličio jonų sprendimų tiekėjai, todėl siūlome holistinius sprendimus, naujausias technologijas, visapusiškas paslaugas ir platų gaminių asortimentą, kurie padės padidinti jūsų įmonės našumą ir sėkmę – galų gale kodėl reikėtų leistis į kompromisus?

Rezultatas: naudodami ličio jonų rietuvą galite nuolat pasiekti aukštą našumą. Greitą ir tarpinį įkrovimą galima atlikti pertraukų ar prastovų metu, todėl užtikrinamas didžiausias pasiekiamumas, krautuvo naudojimo laikas yra beveik tris kartus ilgesnis, o mažas techninės priežiūros poreikis taupo laiką ir išteklius. Be to, ličio jonų rietuvai kasdieniame darbe sunaudoja iki 20 % mažiau energijos nei švino rūgštinius akumuliatorius naudojančios alternatyvios priemonės.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų technologija pabėgsite nuo konkurencijos: maksimalus pajėgumas su iki 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?