+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Chemija ir farmacija

Chemija ir farmacija

Kaip įmanoma didesnis greitis užtikrinant didžiausią saugumą - tai svarbūs vidaus logistikos procesams keliami reikalavimai chemijos ir farmacijos srityje. Pateiksime Jums optimalius sprendimus. Nuo pavojingų medžiagų sandėlio su apsauga nuo sprogimo iki automatizavimo sprendimų, individualiai pritaikytų pagal Jūsų konkrečius reikalavimus.

Double deck pallet high bay warehouse for Sauer

A pleasing starting point for investment in the intralogistics system was the positive part played by the operator and corresponding expansion of the required Equipment.

Switzerland's tallest high-bay warehouse

The new high bay warehouse reaches 44 metres into the sky over Domat/Ems. This means the chemical company operates the highest building of its type in Switzerland. Our team is the service partner and erected the site in record time.

Dynamic management operating around the clock

We realised a distribution centre for the renowned detergent producer Henkel in Russia during the depths of winter. The solution is based on our Warehouse Management System, it shortens delivery routes, and saves on CO2 in the process.

Saugumas svarbiausias

Chemijos ir farmacijos pramonės logistika yra sudėtinga. Griežčiausi teisiniai reikalavimai ir aukščiausias saugumo ir higienos prioritetas dirbant su jautriais, dažnai pavojingus gaminiais nustato neįveikiamas kliūtis. Tai taikoma pavojingų medžiagų transportavimui, laikymui ir tinkamam tvarkymui bei taip pat darbo saugos ir aplinkosaugos svarbai. 

Nepaisant to chemijos logistikos klientai tikisi vis greitesnio jų gaminių pristatymo laikantis visų teisinių privalomų saugumo standartų. Dar daugiau nei kitose logistikos srityse reikalavimų taikoma chemijos ir farmacijos pramonėje: klaidų negali būti. „Jungheinrich“ yra kuo geriausiai pasiruošusi įveikti šiuos iššūkius. Siūlome Jums visapusiškus sprendimus, kurie optimizuos Jūsų prekių srautus, padarys juos efektyviais ir tuo pačiu atitiks aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. 

Iš praktikos į praktiką: žmogaus ir aplinkos apsauga

Geras iš praktikos į praktišką pavyzdys iš chemijos logistikos srities yra mūsų krautuvai su apsauga nuo sprogimo. Chemijos ir farmacijos pramonei mes tiekiame specialiai pritaikytus gaminius ir sistemas, kurios taip pat yra pritaikytos saugiam elektrinių ir dyzelinių krautuvų darbui aplinkoje, kurioje yra degių dujų, garų, dulkių ir miltelių. Tokiu būdu apsaugote ne tik savo įmonės žmones, bet ir aplinką. Naudodami „Jungheinrich“ apsaugos sistemą išpildysite Europos ATEX direktyvos 2014/24/ES (ATEX = sprogi aplinka) reikalavimus. 

Chemijos ir farmacijos pramonei skirtas transporto priemones tiekiame ir su kitomis saugos sistemomis, pvz., krovinio apsaugos, apsaugos nuo susidūrimo sistemomis ir specialiais stabilumo elementais. Dar didesnį saugumą Jūsų sandėlyje nuo prekių priėmimo iki jų išdavimo užtikrina (dalinai) automatizuoti logistikos sprendimai su transportavimo sistemomis be vairuotojo (TSBV), kurios išmaniai ir tiksliai valdomos per mūsų sandėlio valdymo sistemą „Jungheinrich WMS“. Tai sumažina žmogiškųjų klaidų galimybę. 

Be to, dėl nepertraukiamo naudojimo galimybės padidėja Jūsų ekonominis efektyvumas. Tokiu būdu būdamas chemijos ir farmacijos pramonės srities klientu turite galimybę priimti perspektyvų, visa apimantį sprendimą. Kartu su mūsų efektyviomis sandėlio sistemomis tai reiškia optimizuotą, aukštą užsakymų rinkimo našumą, leidžiantį Jums logistiškai apdoroti vis didėjančią gaminių įvairovę. Be to: WMS pavojingoms medžiagoms ar gaminiams, kuriems keliami dideli higienos reikalavimai, pagal poreikį sandėlyje parenka specialias zonas, todėl automatiškai užtikrinama, kad būtų laikomasi teisinių reikalavimų, susijusių su šių produktų tvarkymu ir saugojimu. 

Ar turite klausimų?