+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automatizuoti krautuvai (1)

Automatizuoti komponentai

Su tinkamais komponentais į kitą lygį

Siūlome didelį pažangių ir perspektyvių automatizavimo komponentų pasirinkimą, užtikrinančių, kad Jūsų vidaus logistika būtų pasiruošusi įveikti visus iššūkius. Platus dalinio ar visiško automatizavimo spektras suteikia Jums maksimalų lankstumą. 

Automatizavimas pasitelkiant optimaliai vienas prie kito derančius komponentus

Gyvenate 7R logistikos laiku: reikiamas produktas, reikiamu kiekiu, reikiamam stovyje, reikiamoje vietoje, reikiamu laiku, reikiamam pirkėjui, už reikiamą kainą? Todėl logistika yra visuomet tokia pat individuali, kaip Jūsų įmonė ir Jūsų klientai. Būtent dėl to standartiniai sprendimai „nuo lentynos“ Jums netinka. Jūsų logistikos procesų automatizavimas turi Jums tikti.

Planuodami ir įgyvendindami Jūsų poreikius tobulai atitinkantį sprendimą mes remiamės moduline pažangių automatinių komponentų sistema. Ji apima įvairioms užduotims skirtas transportavimo priemones be vairuotojo (TPBV), sandėlio automatizavimo techniką, skirtą talpykloms ir padėklams, bei tam reikiamą užsakymų rinkimo technologiją. Visi šie komponentai į vieną darnią bendrą sistemą integruojami „Jungheinrich“ IT aplinkos pagalba.

Aukščiausios kokybės pačių pagaminti komponentai ir mūsų techninės priežiūros paslaugos

Visus svarbiausius automatizavimo komponentus gaminame savo gamykloje, kad išlaikytume savo aukščiausius kokybės reikalavimus. Tai reiškia: mes taip pat laikomės aukštų techninės priežiūros standartų, tokiu būdu užtikrindami sklandų Jūsų procesų nepertraukiamumą ir patikimumą. Mūsų automatizuoti krautuvai - pagrindiniai mūsų transportavimo sistemų be vairuotojo komponentai - yra sukurti gerai išbandytų ir praktikoje pasiteisinusių serijinių prietaisų pagrindu. Taip pat ir sandėlio automatizavimo srityje mes naudojame pačių pagamintus stelažų darbinius įrenginius ir krovinio paėmimo įtaisus.

Visiškas ar dalinis automatizavimas didina pridėtinę vertę

Kai gamybos ir sandėliavimo aplinkai būdinga daugybė reguliariai pasikartojančių užduočių, galima rinktis automatizavimo sprendimą, kad Jūsų sėkmingą įmonės veiklą atspindėtų kuo didesnė pridėtinė vertė. Įgyvendinant dalinio ar visiško automatizavimo sprendimą mūsų logistikos konsultantai ir produktų specialistai džiaugsis galėdami būti Jūsų partneriais ir patarti Jums apie visus komponentus. Tikslas: maksimalus Jūsų procesų saugumas ir sėkminga logistika.

Saugūs ir efektyvūs transportavimo procesai

Mūsų tr. sistemų be vairuotojo (TSBV) esmė yra automatiniai tr. priemonių sprendimai ir visiškai automatizuotas transportavimas. Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mes galime automatizuoti išbandytas standartines transporto priemones ir pritaikyti jas prie individualių Jūsų poreikių.

Automatizuokite savo logistikos sėkmę

Ar Jūsų medžiagų srautas vis dar atitinka padidėjusius reikalavimus skaitmeninimo laikais? Automatizuoti sandėliai arba „Automated Storage and Retrieval Systems“ trumpai ASRS, užtikrina visada trumpesnius užsakymo ciklus, mažesnes prekių partijas ir trumpesnius pristatymo laikus.

Automatizuoti komponentai

Prekes ir medžiagas galima transportuoti efektyviai, saugiai ir taupant vietą: Su mūsų konvejerinėmis sistemomis Jūsų procesai vyks visu pajėgumu. Ir visa tai ankštoje erdvėje didžiausiu greičiu transportuojant padėklus ir talpyklas.

Ar turite klausimų?