+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Kėlimo vežimėlis

Kėlimo vežimėlis

Kėlimo vežimėliai bet kokiam darbui

Iš mūsų įvairių kėlimo vežimėlių modelių išsirinksite Jums tinkantį. Jei Jums kas dieną reikia pervežti daug prekių ir sunkių krovinių trumpais atstumais, pasinaudokite mūsų rankinių šakinių padėklų vežimėlių privalumais. Jie yra idealūs sandėlio pagalbininkai, nes jų didelė keliamoji galia ir jais lengva manevruoti. Jeigu transportuojamus krovinius sunku pakelti ir vežti, rekomenduojame perkrauti juos ant mūsų elektrinių žemo kėlimo vežimėlių. Mūsų elektrinis aukšto kėllimo vežimėlis yra puiki alternatyva kraunant krovinius dideliame aukštyje. 

Visada teisingoje vietoje

Dažnas lankstymasis ir sunkus kėlimas dažnai kenkia sveikatai. Tokiais atvejais mūsų hidraulinis žirklinis hidraulinis vežimėlis yra tobulas pasirinkimas. Iki tonos siekianti keliamoji galia ir iki 800 milimetrų galimas kėlimo aukštis užtikrina patogias darbo padėtis ir lanksčias naudojimo galimybes. Dėl to krautuvą galite naudoti kaip šakinį padėklų vežimėlį, kėlimo stalą, paruošimo stalą ar darbastalį. Atraminės kojelės hidrauliniam krautuvui su maždaug 350 milimetrų aukščio šakėmis suteikia papildomos tvirtumo. Keliam ir nuleidžiama arba rankiniu arba elektrohidrauliniu būdu. O elektrinis kėlimo variklis maitinamas priežiūros nereikalaujančiu 70 A akumuliatoriumi.

Nepamainomas optimaliam prekių transportavimui

Visai nesvarbu, mažiems arba dideliems atstumams, vairuojant tik pėsčiajam arba kaip kartu važiuojančiojo valdomas įrenginys: Siūlome Jums elektrinius žemo kėlimo vežimėlius bet kokioms reikmėms. Pas mus rasite Jūsų sandėliui tinkantį elektrinį žemo kėlimo vežimėlį.

Bet kokioms reikmėms saugiai ir lengvai valdomas

Tobulai tinka sukrauti ir perkrauti kr. bei rinkti užsak. - bet kokiame kėlimo aukštyje ir bet kokiu transp. atstumu. Transport. trumpais atstumais valdoma einant paskui, vidutiniais atstumais - einant paskui arba važiuojant kartu, ilgais atstumais-sėdint. Ir kaip pirm. modeliai lengviems darbams.

Stiprūs transportavimo pagalbininkai

Galimi įvairūs rankinių hidraulinių padėklų vežimėlių modeliai: sunkiems kroviniams gabenti, plokštiems padėklams padėti, specialių dydžių, su svėrimo funkcija ir dar daug kitokių. Taip pat ir Jūs rasite Jūsų transportavimo poreikius atitinkantį rankinį hidraulinį padėklų vežimėlį.

Ar turite klausimų?