+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Logistikos sistemos
Nesvarbu kur ir kada - visada pasiruošę veikti

Logistikos sistemos

„Jungheinrich“ gamintojo kompetenciją sujungia su bendrų sprendimų kūrėjo patirtimi ir žiniomis. Mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai teikia planavimo, įgyvendinimo ir techninės priežiūros bei pagalbos nuotoliniu būdu paslaugas: Mes tai darome! 

Mes Jums padėsime – visą parą!

Jei gedimas apriboja Jūsų sistemos našumą, mes nedelsdami Jums padėsime. Mes suteiksime patikimą pagalbą ir taip užtikrinsime norimą įrangos prieinamumą. Mūsų centrinės pagalbos nuotoliniu būdu tarnybos programinės įrangos specialistai turi ilgametę patirtį ir padės išspręsti problemą nuotoliniu būdu. Jei tai neįmanoma, vienas iš mūsų kvalifikuotų klientų aptarnavimo skyriaus technikų kuo skubiausiai atvyks pas Jus į vietą. Mes tai užtikriname dėka mūsų tankaus pasaulinio techninės priežiūros tarnybų tinklo. Žinoma, visame pasaulyje taikomi vienodi aukštos kokybės standartai. Todėl galite būti tikri, kad Jūsų logistikos sistemos prastovos bus sumažintos iki minimumo. 

Content Logistikos sistemos

Mūsų produktų asortimento apžvalga

Individualios techninės priežiūros ir pagalbos nuotoliniu būdu paslaugos

Glaudus centrinės pagalbos linijos dėl programinės įrangos ir valdymo technikos ir techninės priežiūros tarnybos vietoje bendradarbiavimas garantuoja didelę Jūsų logistikos sistemos eksploatacinę parengtį ir netrikdomą eksploataciją. Jūs visą dėmesį skiriate savo verslui, mes rūpinamės Jūsų sistema. 

Logistikos sistemų techninės priežiūros ir pagalbos nuotoliniu būdu pranašumų apžvalga:

  • Didelis procesų patikimumas – dėl garantuotos įrangos prieinamumo.
  • Didžiausias sąnaudų patikimumas ir skaidrumas – dėl individualių techninės priežiūros ir pagalbos nuotoliniu būdu pasiūlymų.
  • Daugiau sutaupyta laiko – tik vienas kontaktinis partneris Jūsų logistikos sistemai.
  • Ilgesnė Jūsų sistemos naudojimo trukmė – dėl reguliarios Jūsų sistemos techninės priežiūros ir tikrinimo.
  • Didesnis našumas – daugiau laiko skirkite savo pagrindinei veiklai. 

Logistikos sistemų techninės priežiūros paslaugos

Visada saugūs su mūsų logistikos sistemų technine priežiūra

Bet kuriuo metu ir bet kur per trumpiausią laiką pasirūpinsime, kad Jūsų įrenginiai ir prietaisai užtikrintų sklandų Jūsų logistikos sistemos veikimą.

Mūsų techninė priežiūra susideda iš šių paslaugų:

Visos šios techninės priežiūros paslaugos gali būti individualiai pritaikytos.


Mielai Jus pakonsultuosime. Iš karto susitarkite dėl susitikimo!


Logistikos sistemų pagalbos nuotoliniu būdu paslaugos

Content Logistikos sistemos (1)

Visada Jums pasiekiami - logistikos sistemų pagalbą nuotoliniu būdu visą parą

Mūsų pagalbos nuotoliniu būdu tarnybos darbuotojai yra Jūsų pirmieji kontaktiniai partneriai gedimo atveju, arba jei kyla bendro pobūdžio klausimų apie Jūsų logistikos sistemą. Čia dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurie paprastai didelę dalį Jūsų paklausimų gali iš karto išspręsti per nuotolinę prieigą. Jei tai negalima, mūsų pagalbos tarnybos darbuotojai iš karto kreipiasi į klientų aptarnavimo tarnybos techniką vietoje, mūsų techninės priežiūros ir pagalbos nuotoliniu būdu tarnybos dirba ranka rankon.
Į svarbius pagalbos linija pateiktus paklausimus mes paprastai reaguojame minučių bėgyje, ne ilgiau kaip per valandą. Tokiu būdu sumažiname Jums prastovų riziką ir rūpinamės maksimaliu Jūsų sistemos našumu 365 dienas per metus. 

Savo pagalbos nuotoliniu būdu paslaugas suteikiame šiose srityse:

Content Logistikos sistemos, kortelė
Service_Technician_Action

Globalus „Jungheinrich“ tinklas - visur ir visada arti Jūsų.

Diena iš dienos daugiau nei 4 800 patyrusių „Jungheinrich“ klientų aptarnavimo skyriaus technikų ir iš viso 6 300 darbuotojų, visame pasaulyje dirbančių paslaugų po pardavimo srityje, užtikrina, kad Jūsų logistikos procesai vyktų patikimai ir sklandžiai. Visa tai yra paremta gamintojo kompetencija, taip pat moderniausiais diagnostikos įrankiais ir dideliu atsarginių dalių prieinamumu. 


Mielai Jus pakonsultuosime. Iš karto susitarkite dėl susitikimo!

Ar turite klausimų?