+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Vertikaliųjų užsakymų rinktuvų nuoma

Ieškote didžiausio produktyvumo ir efektyvumo savo sandėliui? Naudodami „Jungheinrich“ vertikalųjį užsakymų rinktuvą, gausite užsakymų rinktuvą darbams, kuriems reikia spartaus rinkimo. Norėdami sėkmingai susidoroti su netikėtais gamybos padidėjimais sandėlyje arba pakeisti staiga sugedusią medžiagų tvarkymo įrangą, galite bet kuriuo metu išsinuomoti mūsų užsakymų rinktuvus jums pritaikytoms aplinkybėms.

„Jungheinrich“ vertikaliųjų užsakymų rinktuvų nuoma.

Užsakymams rinkti neretai prireikia galimybės pasiekti didelį aukštį. Dažnai atsiranda būtinybė greitai ir saugiai atlikti užsakymų surinkimą didelio aukščio sandėliuose. Visada geriausias pasirinkimas – vertikalusis užsakymų rinktuvas. Nesvarbu, ar užsiimate mažmenine prekyba, gamyba, gabenimu ar logistika, mes siūlome platų transporto priemonių nuomos asortimentą. Tai reiškia, kad visada gausite jūsų individualiems poreikiams tinkamiausią didelio aukščio vertikalųjį užsakymų rinktuvą.

Tinkamas vertikalusis užsakymų rinktuvas – išsinuomokite savo pradinio lygio modelį.

Nuomodamiesi vieną iš mūsų užsakymų rinktuvų, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą, jūsų poreikius atitinkantį modelį. Jei norite vertikaliojo užsakymų rinktuvo, pasižyminčio puikiomis važiavimo ir kėlimo savybėmis, ypač plačiuose praėjimuose, rekomenduojame transporto priemonę iš mūsų pradinio lygio serijos. Mobilieji 24 V modeliai pasižymi geriausiu rinkimo našumu, aukščiausios klasės ergonomika ir praktiška papildoma įranga. Modulinė krautuvo koncepcija taip pat užtikrina didžiausią lankstumą dirbant su „Jungheinrich“ vertikaliuoju užsakymų rinktuvu.

Mūsų nuomojami užsakymų rinktuvai.

„Jungheinrich“ siūlo išsinuomoti aukštos kokybės vertikaliuosius užsakymų rinktuvus, kurie puikiai atliks bet kokią sudėtingą kasdienę užduotį sandėlyje ir suteiks tai, ko jums reikia, ypač sandėliuose su siaurais praėjimais arba dirbant keliomis pamainomis. Rinkitės vieną iš mūsų aukšto lygio užsakymų rinktuvų su optimizuotu varikliu, pažangia pavaros technologija ir patogia valdymo koncepcija. Jei išsinuomosite mūsų užsakymų rinktuvus, garantuojame geriausią užsakymų rinkimo greitį.

Mūsų nuomojami vertikalieji užsakymų rinktuvai.

„Jungheinrich“ parko krautuvus galima išsinuomoti trumpiems arba ilgiems laikotarpiams. Leiskite mūsų ekspertams paaiškinti visas galimybes, kurios padės teisingai pasirinkti ir pasinaudoti dideliu mūsų nuomos paslaugų lankstumu:

  • Nuomojamų krautuvų asortimentas įvairiausiems poreikiams.
  • Gausi skirtingų krautuvų modelių pasiūla.
  • Specialūs „Jungheinrich“ krautuvai pateikus prašymą.
  • Nuomos karštoji linija veikia visą parą.

Jei norite išsinuomoti vertikalųjį užsakymų rinktuvą, susisiekite su mūsų technikos specialistais. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus apie nuomos pasiūlymus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią vertikalųjį užsakymų rinktuvą priklausomai nuo jūsų veiklos ir poreikių.

Ar turite klausimų?