+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Akumuliatoriai

Akumuliatoriai

Akumuliatorius yra kiekvieno elektrinio krautuvo širdis. „Jungheinrich“ yra elektromobilumo pradininkė ir reguliariai nustato šios srities standartus. Patys įsitikinkite mūsų akumuliatorių aukšta kokybė ir geriausiomis eksploatacijos savybėmis.

Efektyvu, patvaru, nereikia techninės priežiūros.

„Jungheinrich“ yra ličio jonų technologijos pradininkė. Būdami vienu iš pirmaujančių vidaus logistikos sistemos kūrėjų, dėl to, kad patys atliekame tyrimus, kuriame ir gaminame, galime pasiūlyti puikiai suderintą bendrą sistemą, kurią sudaro akumuliatorius, įkroviklis, krautuvas ir konsultacija.

Sužinokite daugiau
Visų rūšių elektrinėms transporto priemonėms

Pasinaudokite patikrinta 24, 48 ir 80 voltų akumuliatorių technologija, tinkančia bet kokiam naudojimui.

Sužinokite daugiau

Content Energijos valdymas

Konsultavimas energijos klausimais atvykus į vietą

Jeigu pageidaujate, mūsų kvalifikuoti ekspertai parengs Jūsų reikalavimus atitinkančią energijos koncepciją. 

Kad perėjimas prie mūsų ličio jonų akumuliatorių ir įkrovimo technikos naudojimo Jūsų parke vyktų sklandžiai ir efektyviai, Jums pageidaujant į vietą gali atvykti mūsų energijos ekspertas ir pakonsultuoti energijos klausimais. Konsultacija apima esamų sistemų ir procesų faktinę analizę bei energijos profilių ir įkrovimo koncepcijų paruošimą siekiant optimizuoti visą Jūsų energijos balansą. 


Individuali konsultacija

Planuoti, projektuoti ir realizuoti: į mūsų kvalifikuotus konsultantus galite kreiptis visais įgyvendinimo etapais. Modifikuojant atskirą krautuvą ar pertvarkant visą krautuvų parką su tarpiniu įkrovimu dirbant keliomis pamainomis. Pateiksime Jums individualų sprendimą. Pasinaudokite sukaupta mūsų ličio jonų technologijos galia. Įsitikinkite patys. 

Mielai pakonsultuosime Jus.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Servisas

Telefonas

+370 52322245

Susisiekite

Ar turite klausimų?