+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Rankiniai hidrauliniai padėklų vežimėliai

Rankinis hidraulinis padėklų vežimėlis

Rankiniai hidrauliniai padėklų vežimėliai: tvirti ir manevringi

Mūsų rankiniai hidrauliniai padėklų vežimėliai yra ekonomiškas sprendimas, tinkantis daugeliui transportavimo užduočių trumpais atstumais. Rasite bet kokioms reikmėms tinkantį modelį. Dėl didelės tris tonas siekiančios keliamosios galios ir lengvo manevravimo ankštoje patalpoje rankiniai krautuvai tampa idealiais sandėlio pagalbininkais. 

Jei Jums kas dieną reikia pervežti daug prekių ir sunkių krovinių trumpais atstumais, pasinaudokite mūsų rankinių hidraulinių padėklų vežimėlių privalumais. Dėl didelės tris tonas siekiančios keliamosios galios ir lengvo manevravimo ankštoje patalpoje rankiniai krautuvai yra idealūs sandėlio pagalbininkai. Chromuotos ratų ašys ir įvorės bei lankstai garantuoja lengvą ir tylų traukimą ir stūmimą.

Mūsų įvairių modelių rankiniais hidrauliniais padėklų vežimėliais galima gabenti ne tik standartinius euro padėklus, bet ir ant jų laikyti specialius ar ekspozicijos padėklus. Tam yra skirtos individualiai reguliuojamos 140-585 milimetrų šakės bei pasirenkami šakių ilgiai iki 2,400 milimetrų.

Pasaulyje labiausiai parduodamas savo klasės rankinis šakinis padėklų vežimėlis

AM 22 modelis yra mūsų rankinių hidraulinių padėklų vežimėlių klasikinis modelis, labiausiai parduodamas savo klasės vežimėlis. Priežastys: Jis ypač lengvas ir patogiai valdomas. Dėl tefloninių įvorių ir lankstų pasižymi ramios eigos charakteristikomis ir ilga naudojimo trukme. Patobulinta hidraulinė sistema sumažina reikalingą pumpavimo jėgą. Specialaus nuleidimo vožtuvas pagalba kroviniai nuleidžiami ypač atsargiai. Šiuo rankiniu hidrauliniu padėklų vežimėliu galima lengvai manevruoti ankštoje patalpoje dėl daug trumpesnės jo priekinės dalies.

Ypatingais atvejais labai naudinga naudoti mūsų klasikinio modelio AM 15I variantą, kuris yra toks žemas, kad jį galima pakišti po ypač plokščiais padėklais. AM 30 modelio vežimėlio keliamoji galia yra 3000 kilogramų, todėl ant jo galima dėti labai sunkius krovinius. AM V05 modelio vežimėlį galima nustatyti taip, kad ant jo būtų galima dėti ne tik standartinius padėklus, bet ir specialius bei ekspozicijos padėklus. AM 22 rankinis šakinis padėklų vežimėlis gali būti ir su sumažinto triukšmo charakteristikomis!

Rankinis hidraulinis padėklų vežimėlis su tikslia svėrimo technika

Dažnai prekes sandėlyje, gamyboje bei pristatomas prekes reikia ne tik pergabenti bet ir pasverti. Tam tikslui tinka vienas iš mūsų rankinių krautuvų su mobilia svėrimo įranga dirbant principu „ Svarstyklės šalia prekės“. Darbas su sunkiais kroviniais taps lengvu žaidimu. Mūsų rankiniai hidrauliniai padėklų vežimėliai su svarstyklėmis pasižymi didžiausiu tikslumu. Keturiuose šakių galuose pritvirtinti svėrimo jutikliai užtikrina labai tikslų svorio nustatymą esant ne didesniam nei 2 laipsnių posvyriui.

Profishop slider HGHW

Ar turite klausimų?