+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Nuomojami krautuvai

Nuomojamas krautuvas

Išsinuomokite krautuvą pagal savo poreikius.

„Jungheinrich Rental“: Rent it. Move it. Done.

Staigūs gedimai, su sezoniškumu susiję darbo krūvio svyravimai ar netikėtas didelis užsakymas: išlikite lankstūs ir išsinuomokite kaip tik tiek krautuvų, kiek Jums reikia. Taip išvengsite nereikalingų perteklinių pajėgumų ir neįšaldysite kapitalo. Visame pasaulyje esame Jums paruošę daugiau nei 600 skirtingų variantų iš viso 60000 krautuvų, kuriuos galite nedelsdami išsinuomoti.


Stage Rental 1

Pranašumų apžvalga

Stage Content Nuomojami krautuvai, privalumai 1

Kai reikia viską daryti greitai.

Jūsų verslas sezoninis? Jūsų laukia darbai po atviru dangumi? Turite dviejų mėnesių projektą? Dirbate skirtingose vietose? Visuomet, kai reikia papildomo transporto ar ribotam laikui, mūsų nuomojami krautuvai yra geriausias pasirinkimas. Visai nesvarbu, ar vienai dienai, vienam mėnesiui ar metams - „Jungheinrich Rental“ yra patikimas Jūsų partneris, net jei Jums krautuvų ar kėlimo vežimėlių reikia trumpam laikui.

Stage Content Nuomojami krautuvai, privalumai 2

Visada tinkama transporto priemonė.

Nesvarbu, ar sunkiam darbui lauke ar įprastiniams krovimo darbams sandėlyje, ar Jums reikia kėlimo vežimėlio, užsakymų rinktuvo ar siaurų koridorių krautuvo, norite gabenti kelis centnerius ar kelias tonas, „Jungheinrich Rental“ visada Jums parūpins tinkamą transporto priemonę.

Stage Content Nuomos privalumai 3

Ilgametė patirtis įskaityta.

Mūsų nuomos pasiūlymai prasideda profesionalia konsultacija tam, kad galėtumėte efektyviai įveikti savo užduotis. Į pasiūlymo sudėtį taip pat įeina patikimas darbo planavimas ir tiekimo užsakymų vykdymas bei profesionalus apmokymas vietoje. Ir visa tai už sąžiningą nuomos mokestį, į kurį įskaičiuotos visos išlaidos.

Content Nuomojami krautuvai, privalumai 4

Lankstumas sėkmės garantas.

Mes nesiūlome Jums konkrečių sprendimų. Mes prisitaikome prie Jūsų poreikių. Tokiu pačiu principu vadovaujamės ir kalbant apie nuomos laiką bei galimybę pakeisti transporto priemonę. O jei mūsų krautuvus ir kėlimo vežimėlius norite naudoti ilgiau ar pastoviai, tuomet turime Jums įvairių patrauklių pasiūlymų.

Stage Content Nuomojami krautuvai, privalumai 2


Savo pageidaujamą transporto priemonę įsigysite keturiais žingsniais.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nuomojamas krautuvas

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?