+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage services 2020

Paslaugos

Kad ir kas benutiktų – galite pasikliauti mūsų komanda

„Jungheinrich“ intralogistikos sprendimai nuolat kelia kokybės ir inovacijų standartų kartelę, tą patį galime pasakyti ir apie savo įsipareigojimus klientams. „Jungheinrich“ aptarnavimo specialistų komanda pasiruošusi jums padėti visą parą, kad ir kas nutiktų.

Nors intralogistikos procesai tampa vis sudėtingesni, yra vienas nekintantis dalykas, kuriuo galite pasikliauti visada - „Jungheinrich“ klientų aptarnavimo, palaikymo ir atsarginių dalių logistikos komandų vienybė ir puikiai atliekamas darbas. Mes aktyviai dirbame siekdami nuvyti problemas nuo jūsų slenksčio. Specialiai pritaikytos paslaugos, saugos ir mokymo sprendimai bei originalių atsarginių dalių pristatymas visame pasaulyje užtikrina, kad vykdydami savo veiklą išlaikytume aukštą saugumo ir pasiekiamumo lygį.

Atsižvelgdami į tai, turime 5 000 kokybiškų šakinių krautuvų parką, kurį sudaro 600 skirtingų krautuvų modelių, skirtų išsinuomoti nedelsiant. Įvykus nenumatytoms problemoms tiesiog pasinaudokite „Jungheinrich Call4Service“ programa ir mūsų ekspertai iš karto atvyks į pagalbą. Be to, jei ieškote, kaip finansuoti jums reikalingą „Jungheinrich“ sprendimą, taip pat galite pasikliauti mumis. Mūsų finansų ekspertai ras geriausiai jums tiksiantį sprendimą.

Rūpinkitės savo verslu, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Stage Forklift Service

Atsikratome prastovų.

Šakinių krautuvų priežiūra.

Su mumis šakinių krautuvų remontas – paprastas! Mažindami brangiai atsieinančių prastovų laiką ir priežiūros problemas, užtikrinsime, kad jūsų pramoniniai krautuvai greitai atgautų funkcionalumą, nesvarbu, kas juos pagamino: mes ar kitas gamintojas. Mūsų visapusiškas visame pasaulyje veikiantis „Jungheinrich“ priežiūros tarnybų tinklas užtikrina, kad pakanka vos vieno skambučio ir vienas iš daugiau nei 5 400 visame pasaulyje dirbančių „Jungheinrich“ klientų aptarnavimo specialistų išskubės pas jus, kad suteiktų aukščiausios klasės šakinių krautuvų priežiūros paslaugas.

Nauda:

 • Aukščiausio lygio „Jungheinrich“ klientų aptarnavimo specialistai greičiau pašalina gedimus.
 • Greitas šakinių krautuvų dalių pristatymas leidžia užtikrinti minimalias prastovas.
 • Greičiausias visapusiško visame pasaulyje veikiančio „Jungheinrich“ priežiūros tarnybų tinklo reagavimas.
 • Nuolatinis aukštas krautuvo pasiekiamumo lygis dėl reguliarios jo priežiūros.
 • Aukščiausios kokybės priežiūra ir gamintojo kompetencija.

Greitai reaguojame, kai reikia atlikti remonto darbus, ir darome viską, kad jūsų krautuvai visada būtų paruošti darbui. Mes reguliariai atliekame techninės priežiūros darbus siekdami padidinti krautuvų eksploatacijos laiką, pasiekiamumą ir saugumą bei užtikrinti, kad didelės žalos tiesiog nebūtų įmanoma padaryti. Tačiau viskas tuo nesibaigia: atliekame visus reikiamus krautuvų saugos patikrinimus ir suteikiame kvalifikacijas jūsų vairuotojams vesdami įvairius mokymo kursus. Mes taip pat padedame saugoti jūsų investicijas, pvz., pasitelkiant mūsų kvalifikuotus stelažų kontrolierius. Tokiu būdu apsaugome jus nuo rizikos, kurią gali sukelti apgadinta sandėlio įranga.

Didelę „Jungheinrich“ paslaugų įvairovę galite išnaudoti pagal savo poreikius. Arba galite tiesiog su mumis sudaryti jūsų poreikiams pritaikytą individualią visapusiško aptarnavimo sutartį; tai padės aiškiai žinoti jūsų krautuvų naudojimo išlaidas ir tiksliai valdyti įmonės sąnaudas.


Stage Services

Naudojant mūsų atsargines dalis nereikia jokių pastangų.

Jungheinrichatsarginės dalys.

Mūsų darbuotojai 365 dienas per metus daro viską, kad galėtų jums greitai ir patikimai parūpinti originalias „Jungheinrich“ atsargines dalis visame pasaulyje. Kaltenkirchen mieste, netoli Hamburgo, įsikūręs atsarginių dalių centras yra mūsų pasaulinio logistikos tinklo širdis. Optimalūs procesai ir pasaulinis platinimo tinklas užtikrina, kad naujos šakinių krautuvų atsarginės dalys bus pristatytos į bet kurią vietą per trumpiausią įmanomą laiką. Čia pristatymo į jūsų darbo vietą laukia daugiau nei 100 000 originalių šakinių krautuvų atsarginių dalių, kurias įprastai galima įsigyti daugiau nei 10 metų. „Jungheinrich“ internetu užsakomų dalių paslauga leidžia patogiai, lengvai užsisakyti norimas atsargines dalis bet kuriuo laiku ir iš bet kurios vietos. Vos vienas spustelėjimas – ir jums reikalinga atsarginė dalis jau pakeliui.

Europoje taip pat siūlome pristatymą kitą dieną po užsakymo. „Jungheinrich“ atsarginės dalys per naktį gabenamos tiesiai mūsų priežiūros specialistams, kad jos pasiektų jus kitą rytą. Įsitikinsite, kad mūsų logistikos koncepcija atsiperka: 98,5 proc. atsarginių dalių pasiekiamumas leidžia užtikrinti didžiausią jūsų krautuvų pasiekiamumą ir minimalų reagavimo laiką.

Nauda:

 • 98,5 proc. šakinių krautuvų atsarginių dalių pasiekiamumas.
 • Trumpiausias reagavimo laikas skubiems pristatymams kitą dieną po užsakymo Europoje.
 • Originalios atsarginės dalys reiškia, kad krautuvai, automatizuotos sistemos ir sandėlio įranga nepraras savo vertės.
 • Daugiau nei 100 000 originalių atsarginių dalių įprastai galima įsigyti daugiau nei 10 metų.
 • Originalios atsarginės dalys reiškia, kad neprarasite įrangos garantijos.

Rinkdamiesi originalias „Jungheinrich“ atsargines dalis gaunate naudos ne tik iš puikios logistikos, bet ir užtikrinamos aukščiausios kokybės bei saugumo. Tik sertifikuotos originalios atsarginės dalys ir gamintojo kompetencija užtikrina didžiausią patikimumą ir garantuoja, kad jūsų krautuvai ar logistikos sistema nepraras savo vertės. 


Stage Logistikos sistemos

Mes darome viską, ką galime, kad jums padėtume 24 valandas per parą.

Automatizuotų sistemų ir sandėlio įrangos priežiūra ir pagalba.

Nesvarbu kur, nesvarbu kada – „Jungheinrich“ automatizuotų sistemų ir sandėlio įrangos priežiūra ir pagalba veikia visame pasaulyje visą parą. Dedame visas pastangas, kad jūsų sistema nuosekliai veiktų aukštu lygiu.

Siekiant garantuoti maksimalų išlaidų valdymą ir skaidrumą, pagal jūsų poreikius siūlome individualius „Jungheinrich“ priežiūros ir pagalbos paketus. Naudodami įvairius paslaugų paketus, tokius kaip lanksčių paslaugų, intervalinių paslaugų, aukščiausios kokybės paslaugų ir medžiagų valdymo bei individualaus lygio pagalbą, užtikriname sklandų jūsų sistemų veikimą ir ilgesnį eksploatacijos laiką.

Nauda:

 • Didelis procesų patikimumas užtikrinant sistemos pasiekiamumą.
 • Maksimalus išlaidų valdymas ir skaidrumas naudojantis individualiais „Jungheinrich“ priežiūros ir pagalbos pasiūlymais.
 • Dėl glaudaus bendradarbiavimo teikiant priežiūrą ir pagalbą sutaupoma daug laiko.
 • Ilgesnis sistemų eksploatacijos laikas dėl reguliarios šakinių krautuvų priežiūros su patikrinimu ir technine priežiūra.
 • Didesnis našumas – daugiau laiko galite skirti pagrindinei savo verslo veiklai.

Aktyviai dirbame šalindami gedimus ir stengiamės kuo greičiau vėl paleisti jūsų automatizuotas sistemas bei sandėlio įrangą. Tai galime padaryti, nes mūsų įvairių sričių specialistai dirba kaip komanda:

Dėl visapusiško paslaugų tinklo mūsų programinės įrangos ekspertai problemą gali išspręsti per nuotolinę prieigą arba pas jus kaipmat atvyks vienas iš specialiai parengtų klientų aptarnavimo specialistų.

Centralizuota pagalbos paslauga taip pat padės jums su sandėlio valdymo sistemomis, valdymo sistemomis, automatizuotomis transporto priemonėmis ir radijo duomenų bei IT sistemomis susijusiais klausimais. Visada užtikrinsime jūsų sistemos pasiekiamumą kada tik reikia, 365 dienas per metus, 24 valandas per parą.

Mes su jumis kiekviename žingsnyje.

„Jungheinrich“ paslaugų tarnyba siūlo jums didelę paslaugų įvairovę iš vieno šaltinio. Sužinokite apie visas mūsų paslaugas čia.

Mes su malonumu jums patarsime dėl geriausių jūsų poreikiams pritaikytų sprendimų.

Susisiekite dabar!

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Servisas

Telefonas

+370 52322245

Susisiekite

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Vice President After Sales, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Service ist viel mehr als Performance.

Ar turite klausimų?