+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Aukštuminių stelažų krautuvas

Aukštųjų stelažų krautuvai

Su mūsų aukštųjų stelažų krautuvais padėklų krovimas lygiai toks pat lengvas kaip ir atskirų prekių rinkimas. Jie pasižymi optimaliu perkrovimo našumu ir erdvės išnaudojimu, o tai didėjančių sąnaudų ir gaminių įvairovės atžvilgiu yra svarbūs logistikos privalumai. 

Taip pat paruošta visiškai automatizuotam naudojimui

Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mūsų praktikoje išbandyti serijinės gamybos keltuvai tampa transporto priemonėmis be vairuotojo (TPBV). Kartu naudojant išmanią programinę įrangą jie užtikrina sandėlio perspektyvumą, paprastesnius procesus ir aukščiausio lygio efektyvumą. Būdami kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą transportavimo sistemą be vairuotojo (TSBV), kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą. 

Mūsų aukštųjų stelažų krautuvai: didelis našumas ir saugumas

Jei Jums svarbus didelis našumas, mūsų elektriniai aukštųjų stelažų krautuvai Jus neabejotinai įtikins: Energijos grąža ir efektyvus energijos valdymas leis Jums krautuvus laisvai naudoti dvi pamainas dirbant įprastiniu režimu nekeičiant akumuliatoriaus. Be to, gerai suprojektuotoje kabinoje Jūsų darbuotojai turės erdvią darbo vietą. Dideli padėjimui skirti paviršiai ir geras matomumas palengvins darbą, kaip ir į aukštį bei šonus reguliuojamas valdymo pultas. Siūlydami savo aukštųjų stelažų krautuvus taip pat garantuojame Jūsų darbuotojų saugumą: visuose krautuvuose yra integruota didelius saugumo reikalavimus atitinkanti asmenų apsaugos sistema.

Geriausios formos siaurų koridorių krautuvas - kaip tik tai, ko reikia ankštoje erdvėje 

Ieškote aukštųjų stelažų krautuvo specialiai tam, kad galėtumėte juos dirbti vidutiniame ir viršutiniame aukštųjų stelažų segmente? Tuomet mūsų siaurų koridorių krautuvas idealus sprendimas. Jie nustato naujus lankstumo, ergonomijos ir ekonomiškumo standartus ir siaurame koridoriuje užtikrina didžiausią perkrovimo našumą. Dėl mechaninio ir indukcinio kreipiklio sistemos siaurų koridorių krautuvai dirba ypač mažu atstumu nuo stelažo, dėl ko žymiai padidėja važiavimo ir kėlimo greitis bei sumažinamas vairuotojo darbo krūvis. Be to, priklausomai nuo Jūsų sandėlio aplinkos ir sąlygų aukštųjų stelažų krautuvus galima papildyti galios moduliais, užtikrinančiais dar didesnį lankstumą. Daugiau nei penkis milijonus konfigūracijos galimybių turinti mūsų modulinė sistema užtikrina ne tik lankstumą, bet ir optimalų pritaikymą prie Jūsų individualių sandėlio sistemų.

Aukštųjų stelažų krautuvai su pažangia sandėlio navigacija

Dirdami mūsų aukštųjų stelažų krautuvais kas kartą girdėsite: „Savo tikslą pasiekėte“ - integruotos RFID siųstuvo-imtuvo technologijos pagalba. Ši moderni sandėlio navigacija Jūsų krautuvus visada tiksliai nuveda prie padėklų vietos. Visus transportavimo ir užsakymų rinkimo užsakymus sandėlio valdymo sistema radijo ryšiu perduoda tiesiogiai į krautuvo terminalą. Remdamasis x, y ir z koordinatėmis aukštųjų stelažų krautuvas atpažįsta esamą tikslinės lentynos vietą, todėl prie jos galite privažiuoti pusiau automatiniu būdu. Ekrane matote važiavimo ir kėlimo kryptį, o patvirtinus funkcijas krautuvas automatiškai ir milimetrų tikslumu juda į vietą. 

Ar turite klausimų?