+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Horizontalusis užsakymų rinktuvas (1)

Horizontalusis užsakymų rinktuvas

Tvirtas, saugus ir universalus

Aukštos kokybės apdaila, patikima konstrukcija ir geriausios eksploatacinės savybės: Tai paslaptis, dėl kurios „Jungheinrich“ dėl didelių pardavimų ir didelio klientų pasitenkinimo tapo šio segmento rinkos lyderiu.

1, 2 ir 3 serijos ECE horizontalieji užsakymų rinktuvai yra „darbiniai arkliai“ iki antro stelažo lygio. Tarpinis variantas tarp horizontalaus ir vertikalaus užsakymų rinktuvo yra mūsų 1 serijos EKS rinktuvas, siekiantis 4,60 m aukštį.

Jūsų ergonomiškas būdas surinkti daugiau užsakymų per valandą

Nepaisant kompaktiškų matmenų, mūsų ECE rinktuve yra įrengta erdvi vairuotojo sėdynė ir daug praktiškų padėjimo vietų ant priekinio gaubto ir atlošo. 2,4 m ilgio šakėmis horizontalieji užsakymų rinktuvai paima iki trijų padėklų, sveriančių iki 2,5 t. 8 mm plieninis rėmas ir aukštai pakeltas važiuoklės skydas prie priekinio gaubto užtikrina reikiamą apsaugą. Pasirinktą horizontalųjį užsakymų rinktuvą pritaikykite savo individualiems poreikiams! Tą pasiekti mes padėsime Jums pasiūlydami didelę papildomų parinkčių įvairovę.

Akumuliatoriai darbui keliomis pamainomis

Savo įvairių koncepcijų akumuliatoriais iki 620 Ah užtikriname, kad mūsų transporto priemonės nepertraukiamai veiks net ir dirbant keliomis pamainomis pramonės srityje. Mūsų ličio jonų akumuliatorius (240 Ah arba 360 Ah) bet kuriuo metu galite greitai įkrauti. Be to, žymiai didesnis efektyvumas garantuoja ilgą naudojimo trukmę.
 

Content Horizontalusis užsakymų rinktuvas (4)

Tik Nr. 1 yra pakankamai geras Jūsų sandėliui.

Su ECE tiesiog geresnis užsakymų rinkimas.

„Jungheinrich“ ECE yra Nr. 1 tarp horizontaliųjų užsakymų rinktuvų. ECE krautuvas įtikina ir standartinės konstrukcijos: jis pasižymi optimalaus pajėgumo rodikliais, „Red Dot-Award“ apdovanojimą pelniusiu daugiafunkciu vairu „jetPILOT“ ir papildomu važiavimo komfortu. Dėl išmanių savybių, tokių kaip nuotolinio valdymo sprendimo „easyPILOT“, surinkimo našumas dar padidėja. Norėdami prisiderinti prie savo kasdienių ir individualių poreikių, įsigykite „Jungheinrich“ ECE krautuvą, nepriklausomai nuo to, ar su perspektyvia ličio jonų technologija ar su patikrintu standartiniu švino rūgšties akumuliatoriumi .


ECE privalumai Jums:

Vienas skambutis ir Nr. 1 pas Jus!

Su savo asmeniniu konsultantu susitarkite dėl susitikimo.


„jetPILOT“

Content ECE 4a
Content Horizontalus užsakymų rinktuvas Red Dot 2

Aukščiausios klasės važiavimas - tai standartas, kurį nustato ECE su „jetPILOT“.

Daugiau vairavimo pojūčių. Didesnis saugumas važiuojant. Daugiau efektyvumo ir daugiau važiavimo malonumo. Visa tai suderinama naudojant patikrintą daugiafunkcį vairą „jetPILOT“. Populiariausias mūsų valdymo elementas laimėjo „Geriausio iš geriausiųjų“ „Red Dot“ dizaino apdovanojimą 2016 metais. Individualiai reguliuojamo aukščio daugiafunkcis vairas suderina visus vairalazdės ir vairavimo ratais privalumus bei leidžia Jums vairuoti tarsi automobilyje, be papildomo apmokymo.

„jetPILOT“ privalumai:

 • Standartinė įranga kiekviename ECE.
 • Intuityvus ir patogus valdymas kaip automobilyje bei tvirtas laikymas.
 • Važiuojant posūkiuose neapkraunamas sprandas ir stuburas.
 • Valdymas viena ranka ir automatinis vairo grįžimas į tiesią padėtį.
 • Reguliuojamas pagal individualų kūno svorį ir ūgį.


Content ECE Kampagne 6a

„easyPILOT“: Nr. 1 dar našesnis

ECE su „easyPILOT“ – tai našiausias užsakymų surinkimo sprendimas rinkoje. Išmanus nuotolinio valdymo sprendimas „easyPILOT“ visiškai išlaisvina Jūsų rankas, leidžia sutaupyti laiko ir visiškai susikoncentruoti į užsakymų rinkimą. Pagal poreikį, rinkitės naująjį „easyPILOT Follow“ arba „easyPILOT Control“. Su „easyPILOT Follow“ ECE krautuvas seks Jus kur beeitumėte ir užsakymų surinkimas taps našesniu. „easyPILOT Control“ suteikia Jums daug pažangių galimybių ECE krautuvą valdyti nuotoliniu būdu. Taip procesai tampa dar patogesni, o valandiniai rinkimo našumo rezultatai padidėja net 30 procentų.

„easyPILOT“ privalumai:

 • Didesnis efektyvumas dėl iki 30 % daugiau surinktų užsakymų per valandą.
 • Optimizuoti ir supaprastinti užsakymų rinkimo procesai.
 • Paprastas ir intuityvus valdymas.
 • Sklandus važiavimo režimų „easyPILOT“ ir „jetPILOT“ keitimas.
 • Šoniniai signaliniai žibintai, „DayLED“ ir apsaugos nuo susidūrimo sistema apsaugo operatorių ir aplinką.
 • Didelė naudojimo parengtis: visus ECE produktų serijos prietaisus galima įsigyti su „easyPILOT“.

Content Horizontalusis užsakymų rinktuvas (5)

„easyPILOT Follow“ – palydovas Nr. 1.

Su naujuoju „easyPILOT Follow“ Jūsų pajėgumui nėra ribų. Automatinio poravimo funkcijos pagalba operatorius gali prisijungti prie norimos transporto priemonės naudojimo laikotarpiui. Tam jam tereikia su savimi turėti „easyPILOT Follow Bar“ Jums pradėjus judėti į priekį, krautuvas Jus seks automatiškai, o Jūsų jungtis su krautuvu išliks 100 procentų patikima net transportuojant sunkius krovinius. Mašina visuomet tarnaus Jums, o surinkimų rezultatai bus optimalūs.


„easyPILOT Control“ – Nr. 1 užtikrina visišką kontrolę.


Su „easyPILOT Control“ vos vienu rankos judesiu Jūs surinksite daugiau užsakymų per valandą nei anksčiau. Intuityvus „easyPILOT“ kontrolinis strypas, „easyPILOT“ kontrolinė juosta ir „easyPILOT“ kontrolinė klaviatūra padės Jums rinkti užsakymus dar efektyviau. Paprastas dvigubas arba trigubas kontrolinio strypo palietimas – visa ko reikia ECE judėjimo pradžiai. ECE automatiškai keliauja individualiai konfigūruotu maršrutu ir sustoja vieną kartą palietus kontrolinį strypą. Taip pat galite patikimai valdyti ECE naudodami kontrolinę juostą ant savo riešo. Du kartus palietus kontrolinę juostą ir išlaikant lietimą, krautuvas važiuos nustatytą atstumą ir sustos iš karto, kai nebeliesite mygtuko. Valdymas klaviatūra papildo intuityvų ECE veikimą. Rodyklėmis nuotoliniame pulte galite kreipti krautuvą Nr. 1 pirmyn ir atgal – tai optimalus sprendimas trumpose atkarpose.


Content ECE Kampagne
Content ECE Kampagne (1)

Su „Jungheinrich“ ličio jonų technologija pabėgsite nuo konkurencijos: maksimalus pajėgumas su iki 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Tris kartus ilgesnė naudojimo trukmė Itin trumpas įkrovimo laikas. Nereikia techninės priežiūros. Savo parko TCO sumažinkite dėl žymiai mažesnių veiklos sąnaudų.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?