+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Sandėlio stelažai + sandėlio įranga

Stelažai

Svarbiausias Jūsų sandėlio elementas sukurtas iš plieno ir įgūdžių.

Jūsų sandėlio pagrindas – optimaliai suplanuota stelažų sistema. Kartą sumontuota, ji turi ne tik išlaikyti krovinį, bet ir atlaikyti pokyčius. Todėl pats pagrindinis dalykas yra ilgalaikis planavimas. Bendrovė „Jungheinrich“ jau 60 metų daugiausia dėmesio skiria vidinei įmonės plėtrai, individualiems sprendimams ir aukščiausiai kokybei. Siūlome daugybę sprendimų, pritaikytų konteineriams, padėklams, dėžėms ir didelių dydžių prekėms saugoti, užtikrindami, kad visi objektai būtų saugiai laikomi ir tinkami naudoti bet kuriuo metu. Įvairių sričių klientai visame pasaulyje pasitiki mūsų sistemomis, užtikrinančiomis sėkmingą veiklą.

Per pastaruosius 60 metų mūsų stelažų sistemų asortimentą nuolat plėtėme ir tobulinome su užsidegimu, galvodami apie ateitį ir džiaugdamiesi naujovėmis. Šiandien, kaip ir tada, esame įsitikinę: stelažai yra svarbiausias sandėlio elementas. 

Jūsų sistema plačiai pritaikoma

Padėklus ir tinklines dėžes galima įvairiai sandėliuoti, priklausomai nuo pagrindinių vietos sąlygų. Statinis sandėliavimas tikslingas tuomet, jei savo krovinius tik sukraunate, iškraunate arba perkraunate.

Mobilus ir optimalus erdvės išnaudojimas

Jeigu dirbate su kroviniais ir sandėliavimo įrenginiais, kuriuos sandėlyje reikia perkelti, tuomet dinaminis padėklų sandėliavimas yra optimalus sprendimas.

Lanksčiai ir universaliai pritaikomas

„Jungheinrich“ yra pasiruošusi bet kokiam naudojimo atvejui ir pasiūlys bet kokiai sandėliavimo ir užsakymų rinkimo užduočiai tinkantį smulkių dalių stelažą.

Individualu, pagal poreikius ir lankstu

Priklausomai nuo naudojimo atvejo, galimi įvairūs Jūsų smulkių dalių sandėliavimo variantai. Kartu su Jumis rasite Jums tinkamą sprendimą - prireikus, priderintą prie Jūsų individualių poreikių.

Efektyvus erdvės išnaudojimas

Sandėliuojant strypus, vamzdžius ir plokštes geriausia naudoti gembinius stelažus. Sandėliavimo platformos sukurs papildomos vietos sandėliavimui.

Mes turime visapusišką sprendimą, kaip parinkti Jūsų poreikius tenkinančio dydžio dalinai ar visiškai automatizuotą stelažų sistemą. Būdami kompleksinių sprendimų kūrėju rasime Jums visada optimalų stelažų sprendimą, kuris žymiai padidintų Jūsų sandėlio talpumą.

Ar turite klausimų?