+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
customer cases Hero Image

Įgyvendinti klientų projektai

Kadangi esame pirmaujanti įmonė vidaus logistikos sprendimų srityje, mūsų klientų pasitenkinimas yra pats svarbiausias. Norėdami tai pasiekti mes dirbame remdamiesi praktinėmis žiniomis, patirtimi ir su aistra. Mes užtikriname, kad mūsų klientai gautų geriausius jų individualius poreikius atitinkančius produktus, sistemas ir paslaugas. Nepriklausomai nuo pramonės srities ir įmonės dydžio. 

Nauji postūmiai Jūsų logistikos procesuose

Elektroninės prekybos laikais mažmeninės ir didmeninės prekybos logistikos procesuose ypač svarbus greitis ir lankstumas užtikrinant didelį ekonominį efektyvumą. Mes siūlome Jums individualius sprendimus, atitinkančius Vidaus logistikos 4.0 reikalavimus.

Gera Jūsų tiekimo grandinės būklė

Maisto pramonėje ateitį lemia automatizavimas, greitis ir lankstumas. Kad maisto produktus, gėrimus arba pašarus galėtumėte laiku pagaminti ir efektyviai paskirstyti, sukūrėme tikslius vidaus logistikos sprendimus: efektyvu, higieniška, saugu.

Sistemingas procesų optimizavimas

Globalios logistikos laikais naudojimasis ekonomiškomis užsakomosiomis logistikos paslaugomis jau tapo norma. Savo didele gaminių pasiūla padėsime Jums optimizuoti Jūsų prekių ir tiekimo grandines ir priimti tiksliai pritaikytus automatizavimo sprendimus.

Automatizuota siekiant didesnės sėkmės

Štai kaip atrodo šių dienų pramonė: visapusiško sujungiamumo pagalba sunkiosios pramonės, metalo apdirbimo ir mašinų gamybos gamintojai pasiruošia ateities iššūkiams. Galime Jums pasiūlyti su tuo susijusių vidaus logistikos sprendimų.


Ateities automobilių pramonei pasiruošta

Elektromobilumas ir auton. važiavimas. Individualizuota tr. priemonių gamyba išmaniose gamyklose ir tarpt. tiekėjų grandinėse: automobilių pramonėje šiuo metu vyksta esminiai pokyčiai. „Jungheinrich“ jau siūlo ištobulintus intralogistinius sprendimus, skirtus tr. priemonių gamybai Pramonėje 4.0.

Nuo apsaugos nuo sprogimo iki automatizavimo

Kaip įmanoma didesnis greitis užtikrinant didžiausią saugumą - tai svarbūs vidaus logistikos procesams keliami reikalavimai chemijos ir farmacijos srityje. Jei klaidos nėra pasirinkimas, tuomet turime teisingų, į ateitį orientuotų sprendimų.

Ar turite klausimų?