+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Pramonė

Pramonės sektorių kompetencija

Ar tai būtų mažmeninė ar didmeninė prekyba, logistika ir pramonė, automobiliai, maisto produktai ir gėrimai, farmacija. „Jungheinrich“ turi patirties visuose pramonės sektoriuose ir tinkamų vidaus logistikos sprendimų iš vienų rankų. Mums svarbu, kad tokie sprendimai būtų tinkami ne tik Jūsų sektoriui, bet atitiktų Jūsų konkrečius reikalavimus. Mūsų kvalifikuoti konsultantai yra aukštos kvalifikacijos kontaktiniai partneriai, išmanantys Jūsų sektoriaus vidaus logistikos ypatumus. Tokiu būdu garantuojame optimalų žmonių, krautuvų, sistemos komponentų ir programinės įrangos tarpusavio ryšį, nesvarbu, ar dirbate rankiniu, pusiau automatiniu ar automatiniu režimu. Nesvarbu, esate didelė ar maža arba vidutinė įmonė.


Nauji postūmiai Jūsų logistikos procesuose

Elektroninės prekybos laikais mažmeninės ir didmeninės prekybos logistikos procesuose ypač svarbus greitis ir lankstumas užtikrinant didelį ekonominį efektyvumą. Mes siūlome Jums individualius sprendimus, atitinkančius Vidaus logistikos 4.0 reikalavimus.

Gera Jūsų tiekimo grandinės būklė

Maisto pramonėje ateitį lemia automatizavimas, greitis ir lankstumas. Kad maisto produktus, gėrimus arba pašarus galėtumėte laiku pagaminti ir efektyviai paskirstyti, sukūrėme tikslius vidaus logistikos sprendimus: efektyvu, higieniška, saugu.

Sistemingas procesų optimizavimas

Globalios logistikos laikais naudojimasis ekonomiškomis užsakomosiomis logistikos paslaugomis jau tapo norma. Savo didele gaminių pasiūla padėsime Jums optimizuoti Jūsų prekių ir tiekimo grandines ir priimti tiksliai pritaikytus automatizavimo sprendimus.

Automatizuota siekiant didesnės sėkmės

Štai kaip atrodo šių dienų pramonė: visapusiško sujungiamumo pagalba sunkiosios pramonės, metalo apdirbimo ir mašinų gamybos gamintojai pasiruošia ateities iššūkiams. Galime Jums pasiūlyti su tuo susijusių vidaus logistikos sprendimų.


Ateities automobilių pramonei pasiruošta

Elektromobilumas ir auton. važiavimas. Individualizuota tr. priemonių gamyba išmaniose gamyklose ir tarpt. tiekėjų grandinėse: automobilių pramonėje šiuo metu vyksta esminiai pokyčiai. „Jungheinrich“ jau siūlo ištobulintus intralogistinius sprendimus, skirtus tr. priemonių gamybai Pramonėje 4.0.

Nuo apsaugos nuo sprogimo iki automatizavimo

Kaip įmanoma didesnis greitis užtikrinant didžiausią saugumą - tai svarbūs vidaus logistikos procesams keliami reikalavimai chemijos ir farmacijos srityje. Jei klaidos nėra pasirinkimas, tuomet turime teisingų, į ateitį orientuotų sprendimų.

Ar turite klausimų?