+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Transportavimas

Efektyvus ir saugus transportavimas.

Ekonominis ir energijos efektyvumas plius procesų saugumas: tai reikalavimai, keliami transportavimui Vidaus logistikos 4.0 laikais. Tam reikalingi individualūs išmaniai valdomo, optimalaus prekių judėjimo sprendimai. Siūlome daugiau nei 600 modelių krautuvus, vilkikus ir autotraukinius bei transportavimo sistemas be vairuotojo.

Virš 600 transporto priemonių variantų: krautuvai kiekvieno reikmėms.

Kuris krautuvas patogiausiais ir visų pirma efektyviausias Jūsų numatytam naudojimui, priklauso nuo daugelio veiksnių. Trumpiems, vidutiniams ir ilgiems transportavimo atstumams taikomi atitinkamai kiti sprendimai. Ankštuose sandėliuose reikia naudoti ypač manevringus, kompaktiškus įrenginius. Tam tikruose sandėliuose gali būti tikslinga naudoti universalius krautuvus, pavyzdžiui, „Jungheinrich“ EFG elektrinį krautuvą arba mūsų ETV rietuvą, kai transportavimas ir sukrovimas bei iškrovimas atliekami skirtingais krautuvais. Kitas esminis klausimas, kas transportavimo įrenginius ar krautuvus aptarnaus. Dažnai besikeičiantiems operatoriams ar vairuotojams reikalingi individualūs valdymo elementai, kad jie galėtų efektyviai ir našiai dirbti. „Jungheinrich“ siūlo optimalias, idealiai pagal Jūsų reikalavimus ir poreikius sukonfigūruotas transporto priemones. Netgi konkrečiai pramonės sričiai skirtus specialiuosius krautuvus. Mūsų kvalifikuoti konsultantai remdamiesi Jūsų sandėlio aplinka ir prekių ar medžiagų srautu gali nustatyti, kaip turėtų atrodyti Jūsų idealus krautuvų parkas. Ir ar, prireikus, būtų naudinga papildomai nuomotis krautuvų norint lanksčiai išplėsti parką.

Efektyvumas pakeliui: transportavimas be vairuotojo.

Pramonėje 4.0 automatizuoti ir susieti vidaus logistikos sprendimai bei transportavimo sistemos be vairuotojo (TSBV) tampa vis svarbesni. „Jungheinrich“, būdama vidaus logistikos technologijų lydere, siūlo gatavus transporto ir prekių srauto įmonės viduje optimizavimo sprendimus. TSBV yra tinkamos transportuoti ir gabenti prekes dėl daugelio privalumų: visų pirma dėl efektyvumo, patikimumo ir saugių procesų. 

Kitas pliusas: TSBV taip pat galima naudoti dirbant kombinuotu režimu su rankiniais krautuvais ar žmonėmis ir svarbiausia visą parą. Sprendimas, kurį galima išplėsti moduliniu būdu ir susieti Transporto automatizavimas teigiamai atsispindės Jūsų logistikos balanse. Tinkamas automatizavimas taupo laiką, energiją ir išlaidas, ir savo versle tampate konkurencingesniu.

Ar turite klausimų?