+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Vertikalusis užsakymų rinktuvas

Vertikalusis užsakymų rinktuvas

Efektyvus užsakymų rinkimas aukštyje

Savo produktyvumą pakelkite į naują lygmenį! Su mūsų elektriniais užsakymų rinktuvais padidinkite savo užsakymų rinkimo rodiklius. Kad sąsaja žmogus/mašina optimaliai veiktų, mes taip pat didiname savo vertikaliųjų užsakymų rinktuvų važiavimo saugumą ir efektyvumą.

Didžiausias surinkimo našumas aukštųjų stelažų sandėlyje

Sprendimai turi būti pritaikyti prie Jūsų individualios situacijos ir vietos, kurioje esate įsikūrę. Iš daugelio praktinių pritaikymo galimybių pasirinkite Jums idealiai tinkančius variantus! Mūsų vertikalieji užsakymų rinktuvai užtikrina didžiausią surinkimo našumą aukštųjų stelažų sandėlyje.

Jis nustato naudojimo lankstumo, ekonomiškumo ir ergonomiškumo standartus. „Jungheinrich“ modulinė sistema suteikia daug pritaikymo galimybių ateičiai. Naudojant integruotą sandėlio navigaciją (papildoma įranga) krautuvų valdymo kompiuteriai tiesiogiai susisiekia su sandėlio valdymo sistema. Kabinoje vairuotojų laukia erdvi darbo vieta su puikiomis matomumo sąlygomis.

Taip pat paruošta visiškai automatizuotam naudojimui

Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mūsų praktikoje išbandyti serijinės gamybos keltuvai tampa transporto priemonėmis be vairuotojo (TPBV). Kartu naudojant išmanią programinę įrangą jie užtikrina sandėlio perspektyvumą, paprastesnius procesus ir aukščiausio lygio efektyvumą. Būdami kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą transportavimo sistemą be vairuotojo (TSBV), kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą. 

Ar turite klausimų?