+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Kėlimas ir krovimas

Pakrovimas ir iškrovimas - profesionalų darbas.

Pakrovimas ir iškrovimas, kėlimas ir sukrovimas: tai mūsų sritis. Nes jei pakrovimas ir iškrovimas vyksta neefektyviai, gali užstrigti visa procesų grandinė.
Todėl „Jungheinrich“ siūlo Jums galingus ir energiją taupančius rietuvus ir kėlimo vežimėlius bet kokioms reikmėms. Iš parinkčių ir variantų gausos išsirinksite konkrečiai Jūsų naudojimo sąlygoms tinkantį krautuvą.

Kelti ir krauti - patikimai nuo 1953 m.

Kažin ar yra prekė, kuri kada nors nebuvo gabenta „Jungheinrich“ gaminiu. „Jungheinrich“ gaminių pasiūla apima virš 600 skirtingų variantų kėlimo vežimėlių ir krautuvų. Jei vistiek turite ypatingų pageidavimų, krautuvą ir keltuvą pagaminsime pagal Jūsų užsakymą. Mūsų galinguose krautuvuose naudojame tiksliai tokių rūšių pavaras, kurių Jums reikia. Krautuvai gali būti elektriniai, su galingais ličio jonų akumuliatoriais arba varomi dyzelinu arba dujomis. Jie gali pakelti krovinius iki 5 tonų.

Kita aukščiausios klasės savybė: mūsų rietuvai Jūsų transportuojamą krovinį pakels į dvylikos metrų aukštį. Tačiau Jūsų veiklos sąnaudos mažės: ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite iki 20 procentų. Be to, mūsų aukštųjų stelažų krautuvai puikiai tinka darbui mišriu režimu tarp priverstinio siauro koridoriaus ir laisvai pravažiuojamo plataus koridoriaus. O su mūsų užsakymų rinkimo transporto priemonėmis labai lengvai padidinsite savo užsakymų surinkimo rodiklius.

Žinoma, mūsų krautuvus galima naudoti ir kaip transportavimo priemones be vairuotojo (TPBV), kurios automatiškai padidina Jūsų prekių srautų efektyvumą. Juose, jei pageidaujama, gali būti įrengti aukštųjų technologijų priedai, pavyzdžiui RFID skaitytuvai, ir jie gali savarankiškai palaikyti ryšį su mūsų sandėlio valdymo sistema (WMS). 

Aukštosios technologijos Jūsų saugumui

Kraunant ir keliant su mūsų krautuvais saugumas yra svarbiausias. Tai galioja ir mūsų transporto sistemoms be vairuotojo, kurios prekes kelia ir krauna be vairuotojo, ir standartiniams krautuvams. Daugybė saugos ir pagalbinių sistemų vairuotojui padeda iš anksto atpažinti kritines situacijas ir sumažinti nelaimingų atsitikimų bei klaidingo valdymo riziką. 

Dar prisideda įvairios funkcijos, tokios kaip galinio vaizdo kamera su žmonių atpažinimu ir skaitmeniniai sprendimai. Taip pat ir krovinių apsaugos bei stabilumo atžvilgiu naudojant specialias pagalbines sistemas galioja moto „Safety First“. Specialioms pramonės šakoms, tokioms kaip chemijos ir farmacijos, mūsų kėlimo ir krovimo darbų specialistai numato apsaugą nuo sprogimo, jei to pageidaujama. Todėl bet kada kraukite ir kelkite saugiai ir visada galingai bei ekonomiškai.

Ar turite klausimų?