+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Aukštai keliančių šakinių krautuvų nuoma

Visame pasaulyje galima išsinuomoti įvairių „Jungheinrich“ krautuvų variantų. Jei norite išsinuomoti aukštai keliantį šakinį krautuvą neplanuotiems sandėliavimo darbams atlikti, rinkdamiesi „Jungheinrich“ tikrai rasite tinkamą medžiagų tvarkymo įrangą. Nesvarbu, ar ieškote pėsčiomis valdomų modelių, skirtų kombinuotam pėsčiojo ir vairuotojo valdymui, ar su ergonomiška šonine sėdyne dideliems atstumams, mūsų aukštai keliantys šakiniai krautuvai puikiai tinka neplanuotiems užsakymams rinkti, taip pat efektyviam sandėliavimui ir perkėlimui.

„Jungheinrich“ aukštai keliančių šakinių krautuvų nuoma.

„Jungheinrich“ aukštai keliančių šakinių krautuvų nuomos pasiūlymas – elektriniai pėsčiomis valdomi krautuvai, kaip pradinio lygio modeliai lengviems mažo intensyvumo ar nedidelio atstumo krovimo darbams, kai dirbama tik pėsčiomis. Šie naudotojui labai patogūs krautuvai puikiai tinka net ir nepatyrusiems operatoriams. Be elektrinių padėklų krautuvų nuomos, taip pat turime pėstiesiems skirtus krautuvus su stovėjimo platforma, jei norite išsinuomoti krautuvą su aukšta platforma, – jame suderinta pėsčiomis valdomo krautuvo manevringumas ir vairuojamo krautuvo patogumas.

Universalių aukštai keliančių šakinių krautuvų nuoma.

Mūsų padėklų krautuvams nebaisios jokios kliūtys. Nesvarbu, ar reikia pervežti iki 4,7 m aukščio krovinį, ar dirbti arčiau žemės, tvirti pramoniniai krautuvai padės be problemų atlikti net sunkiausias darbo užduotis. Prieš išsinuomojant padėklų krautuvą, mielai su jumis aptarsime visas jų galimybes. „Jungheinrich“ nuomojamų krautuvų parke yra bet kokiam kėlimo aukščiui ar transportavimo atstumui tinkamų aukštai keliančių šakinių krautuvų. Išnaudokite didžiausią lankstumą efektyviam prekių transportavimui bet kokioje sandėlio aplinkoje.

Didžiausias našumas sandėlyje dėl elektrinės pavaros.

Dėl naudojamų naujausių technologijų mūsų elektriniai padėklų krautuvai užtikrina, kad viskas sandėlyje judėtų į priekį. „Jungheinrich“ pėsčiomis valdomi ar vairuojami aukštai keliantys krautuvai turi integruotus ličio jonų akumuliatorius, kurie padės padidinti jūsų sandėlio našumą. Dėl integruoto akumuliatoriaus akumuliatoriniai krautuvai yra plonesnės konstrukcijos ir ypač efektyvūs, todėl tai idealus pasirinkimas dirbant keliomis pamainomis. Tai reiškia, kad, išsinuomojus „Jungheinrich“ elektrinį padėklų krautuvą, jis atsipirks keletu būdų. 

Mūsų nuomojami aukštai keliantys šakiniai krautuvai.

Pagerinkite sandėlio darbą su „Jungheinrich“ nuomojamais aukštai keliančiais šakiniais krautuvais. Iš plataus asortimento lengvai išsirinksite tinkamą modelį efektyviam ir saugiam darbui. Mūsų gausi nuomojamos įrangos pasiūla pasižymi daugybe pranašumų:

  • Padėklų krautuvų nuomos pasiūlymai kiekvienai užduočiai.
  • Gausus krautuvų modelių asortimentas.
  • Pateikus prašymą galima specialioji įranga.
  • Nuomos karštoji linija padės atsakyti jūsų klausimus.

Turite klausimų dėl mūsų aukšto kėlimo šakinių krautuvų nuomos? Tiesiog pateikite gaminio užklausą, o mūsų ekspertai mielai padės rasti jums reikalingą sprendimą.

Ar turite klausimų?