+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Naudoti krautuvai

Naudoti krautuvai

„Jungheinrich JUNGSTARS“ – tokie pat geri, kaip nauji.
Tokie geri kaip „Jungheinrich“.

„JUNGSTARS“ yra naudoti „Jungheinrich“ krautuvai, kurie laikomi geriausi rinkoje. Mūsų aukščiausios klasės atnaujinimas pagal 5 žvaigždučių principą užtikrina puikią, kiekvieno atnaujinto krautuvo techninę būklę, išvaizdą bei krautuvų atitiktį aukščiausiems saugumo ir tvarumo standartų reikalavimams.

Mes tikime mūsų „JUNGSTARS“ kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl kiekvienam atnaujintam krautuvui suteikiame tokią pačią, 12 mėnesių garantiją, kaip ir naujiems „Jungheinrich“ krautuvams. Ir tai yra geriausias įrodymas, kad mūsų „JUNGSTARS“ yra „tokie pat geri, kaip nauji „Jungheinrich“.

Mūsų 5 žvaigždučių naudoti krautuvai

Kiekvienas mūsų naudotas krautuvas atnaujinamas taikant mūsų 5 žvaigždučių kokybės standartą mūsų pačių įkurtame naudotų krautuvų centre. Pranašumas: profesionalus atnaujinimas, kurį atlieka kompetentingas gamintojas. Atnaujinimo metu mes visų pirma laikomės galiojančių saugumo standartų, patikriname, suremontuojame, ir, prireikus, pakeičiame visus techninius komponentus. Be to, mūsų nuvalyti ir iš naujo nudažyti naudoti krautuvai vizualiai atrodo nepriekaištingai. Mes tai garantuojame. Netgi ekspertai restauruotus įrenginius sunkiai atskirai nuo naujų.

Lyginant su naujais gaminiais, mūsų atnaujinti naudoti krautuvai išskiria 80 procentų mažiau CO₂. Vietoje naujų detalių, taupydami resursus naudojame atnaujintus komponentus. Be to, mes užtikriname kvalifikuotai atliekamą ir aplinką tausojantį eksploatacinių medžiagų r krautuvų utilizavimą, kurie jau atliko savo darbą.

„JUNGSTARS“ pažadas: visko daugiau

12 mėnesių garantija krautuvui

12 mėnesių garantija akumuliatoriui

12 mėnesių nemokamai atliekami techninės priežiūros darbai

Nauja saugos patikra

Teisė grąžinti per 10 dienų

Bandomasis važiavimas atstovybėje

Garantiją galima pratęsti iki 18 mėnesių

Galima pasirinkti techninės priežiūros paslaugų paketą (angl. full-service)

Mobilioji garantija, pasirašius techninės priežiūros paslaugų paketo sutartį

Patrauklios finansavimo galimybės

Jūsų naudoto krautuvo vertė įskaičiuojama į kainą


Didesnis nei 60000 naudotų šakinių krautuvų pasirinkimas

Ekonomiškumas ir galingumas turi būti suderinami. Įsitikinkite patys ir norimą krautuvą išsirinkite iš daugiau nei 600 paruoštų naudoti „JUNGSTARS“ bei iš daugiau nei 60000 naudotų krautuvų visame pasaulyje, kuriuos mes Jums atnaujinsime. Norimą krautuvą greitai ir lengvai rasite naudodamiesi mūsų naudotų krautuvų paieška, nepriklausomai nuo to, kokio krautuvo ieškote, ar elektrinio, dyzelinio , dujinio krautuvo, ar horizontaliojo užsakymų rinktuvo, rietuvo ar aukšto kėlimo vežimėlio. Rinkitės pagal pagaminimo metus, kėlimo aukštį ir įrangą. Jei norimo krautuvo nerandate, kreipkitės į mus. Mes Jums rasime tinkamą naudotą krautuvą.

Ir patys finansuokite savo naudotą krautuvą

Individualūs sprendimai ir ekonomiškumas: pasinaudokite mūsų didele patirtimi krautuvų finansavimo srityje. Mes siūlome Jums nedideles palūkanų normas ir pateiksime asmeninį finansinių paslaugų paketą. Ir jei Jūs pageidaujate lankstesnio sprendimo, mes mielai Jus pakonsultuosime apie mokesčius ir praktines išperkamosios nuomos ar nuomos sutarties pranašumus. Kartu rasime Jūsų įmonei tinkamą sprendimą.

Tobulumas iki mažiausių smulkmenų

Mūsų naudoti krautuvai atnaujinami atliekant šešių etapų vieningą ir visiems krautuvams vienodą procesą. Viso proceso metu kiekvienam etapui taikoma griežčiausia kokybės kontrolė.

„Jungheinrich JUNGSTARS“

Įsigydami „JUNGSTARS“ Jūs gaunate ekonominius, techninius ir ekologinius pranašumus. Be to, gaunate naudos iš paslaugų įvairovės, kurią Jums siūlo „Jungheinrich“.

Visko daugiau

Dėl išskirtinio pramoninio atnaujinimo vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje mūsų atnaujinti krautuvai tampa ne tik geriausiais naudotais krautuvais, jie tampa „tokiais gerais, kaip nauji krautuvai“ su geriausiu kainos ir kokybės santykiu rinkoje.

Šie patarimai Jums padės išsirinkti

Ką tik nuplautas ir nublizgintas naudotas krautuvas blizga visu gražumu, kaina teisinga - tai iš tiesų puikus pirkinys už gerą kainą. Ar tikrai? Įsigyjant naudotą šakinį krautuvą kruopšti patikra daug svarbesnė nei perkant naują transporto priemonę.


Ar turite klausimų?