+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Maisto produktai ir gėrimai

Maisto produktai ir gėrimai

Maisto ir gėrimų pramonėje greitis, lankstumas ir higiena yra lemiami logistikos procesų veiksniai. Kad maisto produktus, gėrimus arba pašarus galėtumėte laiku pagaminti ir efektyviai paskirstyti, siūlome vidaus logistikos sprendimus, atitinkančius kiekvieno poreikius ir tinkančius bet kokio dydžio įmonei: nuo rankinių kėlimo vežimėlio iki automatinės sistemos.

AVO, the spice specialist

Taste and technology are the secrets to the success of AVO, the spice specialist. The company has invested in our automated guided vehicle system with the objective of being able to guarantee increasing flexibility, efficiency and superior Service.

Complete solution for the Arla Foods warehouse

Arla Foods is one of the largest dairy co-operatives in the world. A compact storage system in this Danish warehouse in Holstebro, ensures that all available space is used efficiently.

Greater efficiency due to compact storage systems

There was no more space available for the 25 million kilograms of breadcrumbs produced every year by Dutch company ECS Paneermeel. We were able to provide the necessary storage space and also improve efficiency with a multi-depth storage system.

Ecologically conceived warehouse

Environmental protection is important to the Swiss company - from selecting natural ingredients to production to logistics. The central warehouse is built using clay. Processes are as environmentally friendly as possible.

Paremta kompetencija: sprendimai reikliausiems

Maisto pramonė (maisto produktai, gėrimai ir pašarai) yra vienas didžiausių logistikos rinkos segmentų. Ši pramonės sritis reikli. Mes, vienas iš labiausiai patyrusių ir novatoriškiausių logistikos ir intralogistikos sprendimų kūrėjų, kurdami efektyvią maisto pramonės logistiką ir maisto produktų tiekimo grandines remiamės vientisomis informacijos ir tiekimo grandinėmis, novatoriškomis technologijomis ir aukščiausios kokybės paslaugomis. 

Kokia jūsų darbotvarkė: Norite optimaliai išnaudoti skaitmeninimo galimybes? Jums svarbus sujungiamumas, skaidrumas ir maksimaliai efektyvūs procesai sandėlyje? Norite sužinoti, kaip daiktų internetas gali prisidėti prie Jūsų verslo modelių kūrimo? Jau dabar aiškūs atsakymai - automatizavimas ir maksimalus greitis. Tam esame paruošę efektyvių ir lanksčių sandėliavimo ir užsakymų rinkimų sprendimų, kuriuos galima individualiai pritaikyti. Bet kokio dydžio įmonei, visiškai automatizuoti procesai arba išmaniai valdomi mūsų sandėlio valdymo sistemos „Jungheinrich WMS“. Nepriklausomai nuo tą, ką pasirinksite, garantuojama 100 proc. higiena, švarumas ir saugumas. Viskas iš vienų rankų. 

One-Stop-Shop: Technologijų lyderio kompleksiški sprendimai

Specialūs automatinių smulkių dalių sandėlių (AKL) sprendimai užtikrina greitą ir tiesioginį priėjimą prie smulkių maisto produktų; savarankiškai judantys elektriniai krautuvai padėklų stelaže ne tik sutaupo daug laiko, bet ir optimaliai išnaudoja erdvę. Tai ypač aktualu dirbant su greitai gendančiais maisto produktais, laikomais šaldytuvuose; juose naudojant „Jungheinrich“ stelažų sistemas išnaudojamas kiekvienas sandėlio kvadratinis metras. Ypač elektroninėje maisto produktų prekyboje naudojamos aukštųjų stelažų sistemos idealiai tinka greitam didelių prekių kiekių perkrovimui - viskas gali vykti visiškai automatiškai per platformą. Gaminių paletę papildo didelis galingų kėlimo vežimėlių ir krautuvų pasirinkimas. Kaip pageidaujate, jie gali veikti autonomiškai ir gali būti prijungti per tinką prie visos logistikos infrastruktūros ir centrinės valdymo sistemos. 

Lankstumas yra koziris: maisto produktų logistika pagal kiekvieno poreikį

Automatizavimo rezultatai teigiamai atsispindi Jūsų logistikos balanse. Automatizuoti procesai taupo Jūsų laiką, energiją ir pinigus. Dėl to padidėja Jūsų lankstumas prisitaikant prie sezoninių pasiūlos ir paklausos svyravimų. Taip pat nuomojami šakiniai krautuvai, krautuvai ir kita sandėliavimo technika prisideda prie to, kad Jūsų verslo modelis sėkmingai veiktų ir išliktų konkurencingas.

Ar turite klausimų?