+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage 24V Campaign 2020

Lithium-ion pallet trucks / stackers that improve your business.

Padidinkite savo verslo efektyvumą, patogumą, saugumą ir tvarumą.

„Jungheinrich“ 24 V ličio jonų padėklų krautuvai ir užsakymų rinktuvai yra ne tik sėkmingo verslo ateitis – juos naudoti galima jau dabar. Čia, dabar ir jūsų paslaugoms. Nuo efektyvesnio darbo srauto, kurį užtikrina lengvai valdoma, revoliucinė įkrovimo sistema, iki didelės ekonominės naudos – ličio jonų technologija yra vienintelis logiškas pasirinkimas siekiant patobulinti savo verslą. 


Picture 24V Do not just buy


Sužinokite visus pasirinkimo variantus iš anksto.


Išdidūs ličio jonų šeimos nariai: mūsų krautuvų asortimentas.

Padėklų krautuvai, aukštai keliantys vežimėliai ir žemo kėlimo užsakymų rinktuvai – visi vienoje vietoje ir visi elektriniai. Kai kurie jų yra pirmieji tokie pasaulyje (su integruotais ličio jonų akumuliatoriais). Kai kurie muša rekordus (didžiausiu rinkimo našumu), o kai kurie net laimėjo dizaino apdovanojimus.Tiesiog išsirinkite Jums tinkamą krautuvą iš mūsų plataus asortimento.


Lithium-ion order pickers and pallet trucks

Lithium-ion pallet stackers

More Lithium-ion pallet stackers

Pereikite prie ličio jonų padėklų krautuvų ir aukštai keliančių vežimėlių ir išnaudokite ličio jonų galios teikiamą naudą.

Mūsų ličio jonų padėklų krautuvai jums padės vykdant kasdienes sandėlio operacijas ir užduotis, pavyzdžiui, prekių pakrovimą, sandėliavimą ir transportavimą trumpais, vidutiniais ar ilgais atstumais esant mažo aukščio sąlygoms. Mūsų ličio jonų aukštai keliantys krautuvai tinka padėklų sandėliavimui ant stelažų ir perkėlimui bei kartais atliekamam užsakymų rinkimui esant bet kokiam kėlimo aukščiui ir transportavimo atstumui.

Galite pasikliauti ne tiki elektrine pavara, bet ir ličio jonų akumuliatorių pranašumais! Greitas ir paspartintas akumuliatorių įkrovimas padės išnaudoti ilgo akumuliatoriaus veikimo laiko pranašumus naudojant keliomis pamainomis. Tai leis užtikrinti jūsų krautuvų pasiekiamumą visą parą. Taip pat galėsite net iki 20 % sumažinti energijos sąnaudas. Naudojant visiškai priežiūros nereikalaujančius ličio jonų akumuliatorius priežiūros darbus ir išlaidas galima pamiršti.

Sutaupykite laiko ir pinigų susipažindami su mūsų ličio jonų padėklų krautuvų ir aukštai keliančių vežimėlių asortimentu.

NEGAIŠKITE LAIKO KLAUSINĖDAMI!

Vietoj to gaukite greitus atsakymus ir sprendimus: Jei turite daugiau su mūsų ličio jonų produktais, pirkimo ar nuomos galimybėmis arba jūsų turimu ličio jonų transporto priemonių parku susijusių klausimų, nesivaržydami su mumis susisiekite. Mūsų „Jungheinrich“ energijos ekspertai laukia, kol galės jums padėti pagal jūsų poreikius.

Request consultation on your lithium-ion truck

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?