+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Specialieji krautuvai
Optimalūs Jūsų poreikius atitinkantys sprendimai

Specialieji krautuvai

Logistika yra daugiau nei transportavimas iš taško A į tašką B. Reikalavimai tokie pats įvairūs, kaip ir įvairios pramonės šakos. Jeigu mūsų serijinės gamybos gaminiai netenkina specialius Jūsų transportavimo reikalavimus, galima svarstyti sprendimą sukurti Jums specialų krautuvą.

Kuriant tokius krautuvus speciali krovininė dalis derinama, pavyzdžiui, su standartine varomąja dalimi. Ir tiksliai taip, kaip reikia Jūsų gamybos ir logistikos procesams atlikti. Norėdami rasti tiksliai pritaikytus transportavimo sprendimus pramonės srityje, mes sudėtingą inžineriją ir novatoriškas idėjas deriname su vieno iš vidaus logistikos srityje pirmaujančių tarptautinių tiekėjų procesų ir gamybos žiniomis. 

Specialieji krautuvai yra labiausiai į klientus orientuota „Jungheinrich“ sritis. Priklausomai nuo pritaikymo prie kliento poreikių laipsnio ir kiekio, specialius įrenginius specialioms Jūsų reikmėms tenkinti gaminame mažomis serijomis, kaip konkrečiam gamintojui skirtus gaminius arba kaip atskirus gaminius. Svarbiausia yra tik tai, ką Jūs su savo specialiu krautuvu norite pasiekti.

Štai keletas mūsų specialių krautuvų sprendimų:

Spausdinimas / popierius

Pramonė

Chemija / farmacija

Automobiliai

Gėrimai

Oro uostas

Ar turite klausimų?