+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Rietuvų nuoma

Ar norėtumėte išsinuomoti rietuvą, kuris pranoktų visą ankstesnę sandėlio įrangą? Mūsų elektriniai rietuvai labai populiarūs visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų. Jie ne tik pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir patikimumu, bet dėl kompaktiško dizaino ir didelės keliamosios galios taip pat yra nepakeičiami pagalbininkai sandėlyje.

„Jungheinrich“ rietuvų nuoma.

„Jungheinrich“ nuomojamos įrangos parke turime paruošę pačius įvairiausius krautuvų modelius, kad galėtumėte išsinuomoti kiekvienai užduočiai tinkamą rietuvą. Nesvarbu, ar dirbti reikia trumpais, vidutiniais ar dideliais atstumais, mūsų nuomojami rietuvai gali lengvai pasiekti iki 13 m kėlimo aukštį net siauriausiose vietose. Dėl energijos regeneracijos stabdymo metu šie pažangūs sandėlio pagalbininkai sunaudoja mažai energijos ir pasižymi nuolatiniu dideliu našumu.

Išsinuomokite rietuvą ir pasiekite daugiau.

„Jungheinrich“ rietuvų veikimo principas yra tikra sėkmės istorija. Tai kompaktiškas sandėlių krautuvas, kuris šakes kroviniams paimti išskleidžia ištiesdamas stiebą, o paskui sutraukia krovinį atgal, tarp priekinės ir galinės ašių. Tai leido sumažinti krautuvo ilgį, todėl jis yra ypač manevringas ir stabilus. Išsinuomoję „Jungheinrich“ rietuvą galėsite greitai ir saugiai pervežti iki 13 m aukščio krovinius.

Paslankūs ir galingi energijos rinkiniai.

Nuomodamiesi „Jungheinrich“ rietuvą, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą, jūsų sandėliavimo poreikius atitinkantį modelį. Nuomai skirta mūsų įranga apima gausų keliamosios galios klasių ir kėlimo aukščių pasirinkimą bei įvairiems grindiniams tinkančius krautuvus. Mūsų nuomojami naudojimui patalpose ir lauke skirti rietuvai užtikrina didelį vairavimo saugumą, sumažina energijos sąnaudas ir eksploatavimo išlaidas.

Mūsų nuomojami rietuvai.

Išsinuomoję jūsų poreikius tiksliai atitinkantį rietuvą, džiaugsitės daugybe ergonominių ir techninių pranašumų. Taip pat siūlome palankias dienos kainas nuomos laikotarpiams nuo septynių dienų. „Jungheinrich“ rietuvų nuomos pasiūlymas pasižymi keletu pranašumų:

  • Įvairios paskirties rietuvų nuoma.
  • Didelis nuomojamų krautuvų parkas ir gausus modelių asortimentas.
  • Specialūs krautuvai pasiekiami pateikus prašymą.
  • Karštoji linija su kompetentingais patarimais.

Ar jau apsisprendėte dėl „Jungheinrich“ krautuvo nuomos? Tuomet tiesiog pateikite gaminio užklausą ir galėsite susisiekti su mūsų ekspertais. Atsakysime į visus klausimus apie nuomos pasiūlymus ir padėsime pristatyti jūsų sandėliui reikiamą įrangą.

Ar turite klausimų?