+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Pritaikymas

Pritaikymas

Ar tai būtų skubus pakrovimas ir iškrovimas, veiksmingas transportavimas, saugus sudėjimas, išėmimas ar perdėjimas arba greitas ir tikslus užsakymų rinkimas - visais atvejais ir bet kokiai vidaus logistikos užduočiai, „Jungheinrich“ pasiūlys Jums tinkamą sprendimą iš vienų rankų. Galite rinktis iš daugybės transporto priemonių variantų ir parinkčių. Sąlygos kiekviename sandėlyje yra vis kitokios, todėl didesnis efektyvumas ir našumas dažnai pasiekiamas priimant individualius sprendimus. Ypač veiksmingas Jūsų procesų optimizavimo būdas yra dalinis ar visiškas jų automatizavimas, o tai mes būdami išmaniosios vidaus logistikos sprendimų kūrėjais išmanome gerai kaip niekas kitas.

Profesionalus kėlimas ir sukrovimas

Pakrovimas ir iškrovimas, kėlimas ir sukrovimas: tai mūsų sritis. „Jungheinrich“ siūlo Jums galingus ir energiją taupančius rietuvus ir kėlimo vežimėlius bet kokioms reikmėms. Iš parinkčių ir variantų gausos išsirinksite konkrečiai Jūsų naudojimo sąlygoms tinkantį krautuvą.

Efektyvus prekių judėjimas

Ekonomiška, efektyvu ir saugu: šiandien transportavimas turi būti toks. „Jungheinrich“ siūlo poreikius atitinkančius sprendimus. Siūlome rankinius krautuvus, vilkikus ir autotraukinius bei autonominias transportavimo sistemas be vairuotojo.

Optimalus erdvės išnaudojimas

Geriausias ploto išnaudojimas, greičiausias užsakytų prekių surinkimas - sandėliavimas yra esminė logistikos proceso sudėtinė dalis. „Jungheinrich“ siūlo Jums platų transporto priemonių ir sistemų, skirtų veiksmingam sandėliavimui, asortimentą - galite rinktis rankinį arba automatinį valdymą.

Geriausias surinkimo našumas

Renkant užsakymus, žmogaus ir mašinos sąsaja turi optimaliai funkcionuoti. „Jungheinrich“ plačia savo sprendimų pasiūla užtikrina sąveikos veiksmingumą.

Ar turite klausimų?