+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Jūsų sprendimai

Pasinaudokite mūsų sprendimais

„Jungheinrich“ yra vidaus logistikos sprendimų kūrimo lyderis visomis temomis ir visose srityse. Siūlydami didelį transporto priemonių, logistikos sistemų ir paslaugų spektrą garantuojame, kad bet kuris klientas nepriklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės dydžio gaus geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Mūsų didžiausias pasiekimas yra gebėjimas prisitaikyti prie individualių sandėlio sąlygų ir išpildyti specialius pramonės šakos reikalavimus. Teisingas sprendimas - tai individualius poreikius atitinkantis sprendimas.

Jūsų reikalavimus atitinkantys sprendimai

Ar tai būtų mažmeninė ar didmeninė prekyba, logistika ir pramonė, automobiliai, maisto produktai ir gėrimai, farmacija. „Jungheinrich“ gerai išmano beveik visus pramonės sektorius ir turi tinkamų sprendimų iš vienų rankų.

Plati pasiūla bet kokiai logistikos užduočiai

Ar tai būtų skubus pakrovimas ir iškrovimas, veiksmingas transportavimas, saugus sudėjimas, išėmimas ar perdėjimas arba greitas ir tikslus užsakymų rinkimas - visais atvejais ir bet kokiai vidaus logistikos užduočiai, „Jungheinrich“ pasiūlys Jums tinkamą sprendimą iš vienų rankų.

SĖKMINGAS AUTOMATIZAVIMAS

Sėkmingas automatizavimas su teisingu partneriu. Būdamas kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą logistikos sistemą, kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą.

„JUNGHEINRICH“ SUKURTA LIČIO JONŲ TECHNOLOGIJA

„Jungheinrich“ ličio jonų galia leis Jums būti pranašesniais už kitus.

Sėkmingi klientai kalba patys už save

Būdami vienu iš pirmaujančių vidaus logistikos sprendimų teikėjų, mes siūlome savo klientams poreikius atitinkančius produktus, sprendimus ir paslaugas iš vienų rankų. Nepriklausomai nuo pramonės srities ir įmonės dydžio. Mūsų pavyzdžiai rodo, kaip svarbu mums mūsų klientų sėkmė ir pasitenkinimas. 

Ar turite klausimų?