+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Elektriniai vilkikai

Elektriniai vilkikai

Elektriniai vilkikai su pranašesne trifaze technika

Mūsų elektriniais vilkikais ir autotraukiniais galite efektyviai transportuoti krovinius iki 28 tonų ir lauke ir viduje. Dėl pažangios trifazės technikos mūsų transporto priemonės ne tik neišmeta teršalų, bet joms beveik nereikia techninės priežiūros, jos tyliai dirba, yra kompaktiškos ir galingos.

Nesvarbu, ankšta ar sunku, viduje ar lauke: mūsų elektriniai vilkikai pasiruošę bet kokiam logistiniam iššūkiui. Vilkikai efektyviai ir lanksčiai gabena iki 28 tonų sveriančius krovinius iš prekių pristatymo į platinimo ir gamybos vietas. Priešingai nei transporto priemonės su vidaus degimo varikliais, jie gali būti naudojami ir viduje ir lauke. Tvirta konstrukcija, spyruokliniai ratukai ir ypač elastingas varantysis ratas užtikrina sklandų traukimą ant lygių pramoninių grindų ir lauke. Todėl mūsų elektriniai vilkikai idealiai tinka naudoti vidaus logistikos tikslais sandėliuose ir gamybos salėse.

Teršalų neišmetantys vilkikai su pažangia trifaze technika

Mūsų teršalų neišmetantiems vilkikams privalumų suteikia trifazė technika. Trifaziai varikliai lyginant su nuolatinės srovės varikliais pasižymi mažesniu komponentų ir besidėvinčių dalių skaičiumi. Tai reiškia, kad varikliui beveik nereikalinga techninė priežiūra ir dėl didesnio energijos suvartojimo efektyvumo žymiai sumažėja veiklos sąnaudos. Be to, pagerėja važiavimo charakteristikos ir našumas. Galima greitai keisti važiavimo kryptį be įprastinės reagavimo gaišaties. Be to, važiavimo komfortą ir saugumą žymiai padidina automatiniai kontrolės mechanizmai „curveCONTROL“ ir „speedCONTROL“.

Sandėliui skirti stabilią kryptį išlaikantys autotraukiniai

Dėl individualių movos sprendimų mūsų vilkikus galima naudoti su įvairiausių tipų priekabomis. Galima naudoti tiek standartines (pvz., jungiamąją movą), tiek modifikuotas movas. Remdamiesi nustatytu maršrutu, taikydami pienininko principą autotraukiniai apvažiuoja vieną stotelę po kitos. Atskirose stotelėse kroviniai pakraunami ir iškraunami. Tokiu būdu dideliam skaičiui krovinių transportuoti reikia nedaug transporto priemonių. Dėl to sutrumpėja važiavimo laikai. Stabilią kryptį išlaikančių autotraukinių privalumas akivaizdus: priekabos tiksliai juda elektrinio vilkiko nustatyta kryptimi. Tokiu būdu galite saugiai važiuoti stelažų koridoriumi ar už jo ribų ir paprastai išvengti galimų kliūčių. Bet kuris mūsų vilkikas su stabilią kryptį išlaikančia vairalazde ir tinkamo tipo priekaba tampa autotraukiniu, išlaikančiu stabilią kryptį. 

Taip pat paruošta visiškai automatizuotam naudojimui

Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mūsų praktikoje išbandyti serijinės gamybos keltuvai tampa transporto priemonėmis be vairuotojo (TPBV). Kartu naudojant išmanią programinę įrangą jie užtikrina sandėlio perspektyvumą, paprastesnius procesus ir aukščiausio lygio efektyvumą. Būdami kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą transportavimo sistemą be vairuotojo (TSBV), kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą. 

Ar turite klausimų?