+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Elektriniai vilkikai

Elektriniai vilkikai su pranašesne trifaze technika

 Mūsų elektriniais vilkikais ir autotraukiniais galite efektyviai transportuoti krovinius iki 28 tonų tiek lauke, tiek viduje. Dėl pažangios trifazės technikos mūsų transporto priemonės ne tik neišmeta teršalų, bet joms beveik nereikia techninės priežiūros, jos tyliai dirba, yra kompaktiškos ir galingos.

Nesvarbu, siaurose ar plačiose patalpose, lauke: mūsų elektriniai vilkikai pasiruošę bet kokiam logistiniam iššūkiui. Vilkikai efektyviai ir lanksčiai gabena iki 28 tonų sveriančius krovinius iš prekių pristatymo į platinimo ir gamybos vietas. Priešingai nei transporto priemonės su vidaus degimo varikliais, jie gali būti naudojami ir viduje, ir lauke. Tvirta konstrukcija, spyruokliniai ratukai ir ypač elastingas varantysis ratas užtikrina sklandų traukimą ant lygių pramoninių grindų ir lauke. Todėl mūsų elektriniai vilkikai idealiai tinka naudoti vidaus logistikos tikslais sandėliuose ir gamybos salėse.

Teršalų neišmetantys vilkikai su pažangia trifaze technika

Teršalų neišmetantiems vilkikams privalumų suteikia trifazė technika. Trifaziai varikliai lyginant su nuolatinės srovės varikliais pasižymi mažesniu komponentų ir besidėvinčių dalių skaičiumi. Tai reiškia, kad varikliui beveik nereikalinga techninė priežiūra ir dėl didesnio energijos suvartojimo efektyvumo žymiai sumažėja veiklos sąnaudos. Be to, pagerėja važiavimo charakteristikos ir našumas. Galima greitai keisti važiavimo kryptį be įprastinės reagavimo gaišaties. Taip pat važiavimo komfortą ir saugumą žymiai padidina automatiniai kontrolės mechanizmai „curveCONTROL“ ir „speedCONTROL“.

Sandėliui skirti universalūs autotraukiniai

Dėl individualių prikabinimo mechanizmo sprendimų mūsų vilkikus galima naudoti su įvairiausių tipų priekabomis. Galima naudoti tiek standartines, tiek modifikuotas jungtis. Remdamiesi nustatytu maršrutu autotraukiniai apvažiuoja vieną stotelę po kitos. Atskirose stotelėse kroviniai pakraunami ir iškraunami. Tokiu būdu dideliam skaičiui krovinių transportuoti reikia nedaug transporto priemonių. Dėl to sutrumpėja važiavimo laikai. Stabilią kryptį išlaikančių autotraukinių privalumas akivaizdus: priekabos tiksliai juda elektrinio vilkiko nustatyta kryptimi. Tokiu būdu galite saugiai važiuoti stelažų koridoriumi ar už jo ribų ir paprastai išvengti galimų kliūčių. Bet kuris mūsų vilkikas su stabilią kryptį išlaikančia vairalazde ir tinkamo tipo priekaba tampa autotraukiniu, išlaikančiu stabilią kryptį. 

Taip pat paruošta visiškai automatizuotam naudojimui

Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mūsų praktikoje išbandyti serijinės gamybos keltuvai tampa transporto priemonėmis be vairuotojo (TPBV). Kartu naudojant išmanią programinę įrangą jie užtikrina sandėlio perspektyvumą, paprastesnius procesus ir aukščiausio lygio efektyvumą. Būdami kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą transportavimo sistemą be vairuotojo (TSBV), kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą. 

70 metų vilkikams

Vidaus logistika „ant bėgių“

Skirtingų dydžių ir svorių prekių gabenimas vienu važiavimu: „Jungheinrich“ vilkikai tai atlieka jau 70 metų. Mūsų moderniuose elektriniuose vilkikuose sujungiama aplinką tausojančių vilkikų galia ir lankstūs priekabų sprendimai – taip gimsta priekabų vilkikai!

Priekabų vilkikas padeda užtikrinti saugų ir našų medžiagų srautą. Visos priekabos seka elektrinio vilkiko vėžėmis taip tiksliai, tarsi judėtų bėgiais. Tai ne tik padeda sutaupyti laiko ir pinigų, bet taip pat sumažina nelaimingų atsitikimų riziką.


Pritaikyti bet kokiems iššūkiams

Sklandus medžiagų srautas

Naudojant priekabų vilkiką sumažėja atskirų važiavimų, kurių reikėtų prekes gabenant atskirai. Tai leidžia sumažinti personalo skaičių.

 
Saugumas – svarbiausia.

Naudojant priekabų vilkiką visos priekabos seka elektrinio vilkiko vėžėmis be nuokrypių. Taip padidėja saugumas.

 
Didesnis pelningumas

Vilkikai leidžia iki 20 % sumažinti išlaidas, nes užtikrina sklandžias transportavimo sandėlyje operacijas ir pasižymi itin aukštu energijos efektyvumu.

 
Ateitis ir aplinka

Svarbu ne tik ekonomiškumas, bet ir ekologija: mūsų elektriniai vilkikai turi galingas, mažataršes elektros pavaras.

 

Kiti svarbūs aspektai

Žalia šviesa jūsų vidaus logistikai

Medžiagų transportavimą naudojant elektrinius vilkikus galima lengvai integruoti į esamas logistikos sistemas. Galėsite augti žingsnis po žingsnio, sumažinti personalo apkrovą ir užsitikrinti, kad būsite optimaliai pasiruošę nuolat didėjančiai paklausai.

Žingsnis po žingsnio iki jūsų priekabų vilkiko sprendimo

Vidaus logistika 4.0: Medžiagų srauto vadovas

Mūsų nemokamame vadove išsamiai ir be įsipareigojimų paaiškinta, kaip padaryti medžiagų srautą sklandesnį ir saugesnį naudojant „Jungheinrich“ elektrinius vilkikus.

Jei jokiais vilkikais dar nesinaudojote, A vadove rasite pirminiams planavimo žingsniams reikalingą svarbiausią informaciją ir išsamius aprašymus (įskaitant aiškias vizualizacijas). B vadove pateiktas gaminių sąrašas su techninėmis specifikacijomis. Įsitikinkite patys, kodėl verta pereiti prie mūsų elektrinių vilkikų naudojimo!

DUK

Ar turite klausimų?