+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Content Elektriniai aukšto kėlimo vežimėliai

Elektrinis aukštai keliantis vežimėlis

Tobulai tinka sukrauti ir perkrauti krovinius bei kartais rinkti užsakymus - bet kokiame kėlimo aukštyje ir bet kokiu transportavimo atstumu. Transportuojant trumpais atstumais valdoma einant paskui, vidutiniais atstumais galima valdyti einant paskui arba važiuojant kartu, ilgais atstumais - valdoma sėdint. Ir kaip pirminiai modeliai lengviems darbams.

Lengvoms krovimo užduotims

Net ir nepatyrusiems operatoriams labai lengva valdyti. Idealiai tinka lengviems darbams ankštuose sandėliuose ir nepastoviems krovos darbams bei užsakymų rinkimui. 

Trumpiems atstumams tik su valdymu einant paskui

Net ir nepatyrę operatoriai gali dirbti pilnu pajėgumu. Dėl daugybės priedų vežimėlis tinka bet kokiam naudojimui ir bet kokiai sandėlio aplinkai. 
 

Vidutiniam atstumam eiti ir važiuoti kartu rėžimas

Vairalazde valdomas krautuvas su atlenkiama arba fiksuota stovėjimo platforma derina  krautuvo manevringumą ir prietaiso, kurį valdo važiuojantysis kartu, suteikiamą galimybę patogiai ir greitai dirbti.

Ilgiems atstumams ergonomiška sėdynė

Didžiausią judėjimo greitį užtikrinantis elektrinis krautuvas su sėdyne šone. Sėdynės padėtis skersai važiavimo krypčiai suteikia vairuotojui puikų matomumą.
 

Jūsų poreikius atitinkantys aukšto kėlimo vežimėliai

Aukšto kėlimo vežimėliais galima ne tik greitai ir saugiai gabenti padėklus iš taško A į tašką B, bet ir gabenti juos ant pakelto pagrindo. Siūlome Jums kiekvienam transportavimo atstumui ir kėlimo aukščiui tinkantį sprendimą. Taip pat patarsime ir dėl Jūsų elektrinių aukšto kėlimo vežimėlių finansavimo.

Aukšto kėlimo vežimėliai: nuo spinterių iki ištvermingų specialistų

Kuris aukšto kėlimo vežimėlis Jums geriausiai tinka, priklauso ir nuo transportavimo atstumo. Ar savo sandėlyje važiuojate tik trumpais atstumais? Tuomet naudokite mūsų elektrinius aukšto kėlimo vežimėlius, valdomus tik pėsčiojo. Be to, mūsų sprendimai su vairuotojo stovėjimo platforma ir optimizuota spyruokline pakaba užtikrina patogų Jūsų vairuotojų darbą ir apsaugo jų nugarą važiuojant nelygiais paviršiais. 

Vidutiniams atstumams geriausia naudokite elektrinius hidraulinius krautuvus pasirinkdami mišrų pėsčiojo ir važiuojančiojo kartu vairavimo režimą, o ilgesnius atstumus geriausia įveiks mūsų elektriniai krautuvai su sėdyne šone, valdomi kartu važiuojančio operatoriaus.

Visų dydžių krautuvai

Renkantis krautuvą svarbus ne tik Jūsų sandėlio koridorių ilgis, bet ir plotis. Jei savo įmonėje daugiausia kraunate blokus ir vyrauja siauri darbiniai koridoriai, tuomet geriausiai naudokite kompaktiško pločio aukšto kėlimo vežimėlius. Tačiau transportuojant ilgais atstumais ir plačiuose koridoriuose didesnio pločio įrenginiai Jūsų darbuotojams suteiks papildomo važiavimo komforto.

Skirtingi aukšto kėlimo vežimėliai skirtingiems kėlimo aukščiams

Mūsų aukšto kėlimo vežimėliai, kurių keliamoji galia siekia nuo vienos iki trijų tonų, Jūsų krovinį visada saugiai pristatys į paskirties vietą - nesvarbu, ant žemės ar viršuje. Mūsų elektriniais šakiniais aukšto kėlimo vežimėliais lengvai pasieksite 1600 - 3000 mm aukštį. Tuo pačiu Jūsų darbuotojai juos gali naudoti kaip darbinį stalą patogiame aukštyje. Jei Jums reikalingas didesnis aukštis, maždaug iki 5350 mm, tuomet vietoj šakinio aukšto kėlimo vežimėlio rinkitės vieną iš mūsų vairalazde valdomų krautuvų.

Dviejų padėklų formato vairalazde valdomas krautuvas 

Žemo ir aukšto kėlimo vežimėlis viename: Mūsų vairalazde valdomi krautuvai su dviejų padėklų krovimo funkcija vienu metu paima du europadėklus ir gabena dvi tonas siekiantį svorį. Todėl lyginant su įprastiniais krautuvais, mūsų elektriniai vairalazde valdomi krautuvai nuvažiuoja dvigubai didesnį atstumą įmonės viduje. Dėl to žymiai padidėja Jūsų sandėlio efektyvumas. 

Ar turite klausimų?