+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Nauji krautuvai

Nauji krautuvai

Savo vidaus logistiką pakelkite į naują lygmenį.

Su „Jungheinrich“ naujais individualiai sukonfigūruotais krautuvais paspartinsite savo prekių ir medžiagų srautą: efektyvu, galinga, saugu ir tvaru. Ir kaip tik taip, kaip Jums reikia. 

Aukštos klasės krautuvai yra svarbi sėkmės formulės, pagal kurią kuriama perspektyvi vidaus logistika, dalis. Nesvarbu, kur įmonės viduje horizontaliai transportuojate savo krovinius - sandėlyje ar gamybos patalpose - mielai Jums padėsime kaip patyręs gamintojas ir technologijų partneris. Norite kelti, krauti, vilkti ar rinkti užsakymus? Pirmenybę teikiate elektrinėms, dyzelinėms ar dujinėms pavaroms? O galbūt Jums pats tinkamiausias yra rankinis hidraulinis padėklų vežimėlis? Kartu rasime Jūsų reikalavimus atitinkančią techniką: Mūsų gaminių pasiūla plati ir visuomet pažangiausia. Ji apima visų rūšių kėlimo vežimėlius, šakinius krautuvus, užsakymų rinktuvus, rietuvus, vilkikus, autotraukinius su priekabomis ir „Shuttle“ transporto priemones. Plati pavarų ir variklių variantų pasiūla sukurta taip, kad būtų galima tiksliai įgyvendinti Jūsų vidaus logistikos sprendimą.

Tvirtas visų galų meistras

Mūsų kėlimo vežimėlius galite naudoti įvairiausioms reikmėms - kartoninėms dėžėms su vyno buteliais iš sandėlio į parduotuvę gabenti ar automobilių dirbtuvėse įrankiams padėti.

Sandėlio specialistai visiems (sunkiems) atvejams

Su mūsų užsakymų rinktuvais padidinsite ne tik rinkimo vienuolikos metrų aukštyje rodiklius. Be to, Jūs pajusite didesnį važiavimo saugumą ir efektyvumą, netgi dirbdami sunkiausiomis sąlygomis. 

Geriausias našumas mažiausioje erdvėje

Mūsų rietuvai įtikina savo patikimumu ir efektyvumu. Ypač siauruose stelažų koridoriuose jie nustato naujus standartus, nes dėl kompaktiškos jų konstrukcijos ir gebėjimo labai aukštai kelti jie užtikrina didelį perkrovimo našumą.

Nepamainomas erdvės išnaudotojas

Nepriklausomai nuo to, ar kraunate padėklus, ar renkate atskiras prekes, dirbdami su mūsų aukštųjų stelažų krautuvais lengvai atliksite abu darbus. Sužinokite, kuris iš mūsų aukštųjų stelažų krautuvų geriausiai atitinka Jūsų sandėlio poreikius.

Jūsų sandėliui tinkantis krautuvas

Mūsų šakiniai krautuvai atitinka įvairiausius reikalavimus, nes jie iš tikro labai universalūs. Nepriklausomai nuo to, ar elektrinis ar su vidaus degimo varikliu, pas mus rasite Jūsų sandėliui tinkantį krautuvą.

Efektyvus ir kompaktiškas

Jie galingi, kompaktiški ir beveik nereikia techninės priežiūros. Mūsų elektriniai vilkikai ir autotraukiniai yra tinkami darbui ir lauke ir viduje.

Du modeliai, nesuskaičiuojamos galimybės

Jos tvirtos, gabena beveik bet kokį krovinį, suvartoja mažai energijos ir niekada neiškrypsta iš kelio: „Jungheinrich“ pagal užsakymą pagaminti priekabų vilkikai užtikrins efektyvų gamybos ir sandėlio darbą. 

Efektyvus sandėliavimas

Didelis perkrovimo našumas, padėklų sukrovimas ir iškrovimas be susidūrimo ir optimalus erdvės išnaudojimas: Mūsų „Shuttle“ sistema leidžia tai padaryti, kurią galima naudoti praktiškai su kiekvienu „Jungheinrich“ krautuvu.

Ar turite klausimų?