+370 52322245 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Li-ION
„Jungheinrich“ sukurta ličio jonų technologija

„Jungheinrich“ ličio jonų technologija

Su ličio jonų teikiama galia būkite pranašesni už konkurentus.

Ličio jonų akumuliatoriai elektrinių krautuvų rinkoje kelia revoliuciją. Iš gerų paskatų. Didelės galios akumuliatorių elementai yra pranašesni už tradicinius rūgštinius akumuliatorius. Jie užtikrina nepertraukiamą darbą, greitą įkrovimą ir tai, kad nereikia priežiūros. Mūsų ličio jonų akumuliatorius galite naudoti be pertraukų ir dėl jų ilgesnės naudojimo trukmės jie yra itin patvarūs. Išbandykite visišką ličio jonų galią ir pasinaudokite mūsų 6 mėnesių pasitenkinimo garantija. Ir tai dar ne viskas: siūlome 5 metų garantiją Jūsų ličio jonų akumuliatoriui. Pakeiskite dabar ir būkite pranašesni už kitus.

100 % pasitenkinimas. Garantuota.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Nauja ličio jonų garantija

5 metai be rūpesčių. Garantuota.

Suteikdami 5 metų garantiją Jūsų ličio jonų akumuliatoriui pažadame ilgalaikį našumą nepriklausomai nuo darbo valandų skaičiaus.Content Li-Ion 13

Ličio jonų akumuliatorių pranašumai

Didelė galia, greiti įkrovimo laikai, tech. priežiūros nebuvimas ir ilga naudojimo trukmė - sužinokite, kaip laimite naudodami ličio jonų akumuliatorius.

Sužinokite daugiau

Content Li-Ionen

Grįžtama į trasą dar greičiau.

Itin trumpas įkrovimo laikas.

Ličio jonų akumuliatoriai visuomet įkrauti ir paruošti naudoti bet kurioje pamainoje. Tarpinio įkrovimo metu, kuris trunka tik 30 minučių, įkraunama 50 procentų 24 voltų akumuliatorius talpos. Galimas greitasis arba tarpinis įkrovimas, pavyzdžiui, per pertraukas ar sumažėjus darbo intensyvumui, todėl jūsų transporto priemonės bus parengtos visą laiką (24/7) ir galėsite lanksčiai tvarkyti sandėliavimo veiklą


Content Li-ION (3)

Visada pilnu pajėgumu.

Nuolatos didelis našumas.

Ličio jonų akumuliatoriai pasižymi geresnėmis savybėmis nei švino rūgšties akumuliatoriai. Dėl didesnio išsikrovimo ir pastovios įtampos kreivės netgi esant mažam įkrovos lygiui akumuliatorius yra galingesnis nei švino rūgšties akumuliatoriai. Stabdant akumuliatoriuose energija atsinaujina ir dėl pagerėjusio bendro efektyvumo sutaupoma iki 20 procentų daugiau energijos. Be to, ryšys tarp akumuliatoriaus ir įkroviklio užtikrina efektyvų ir greitą įkrovimą.

8

Visada pasirengęs veikti.

Jokio laukimo.

Ličio jonų akumuliatoriai visuomet pasiruošę naujam maršrutui. Be pertraukų. Nes jų nereikia prižiūrėti ir jie neskleidžia dujų. Taip sutaupoma laiko ir išvengiama priežiūros arba papildomų infrastruktūros sąnaudų. Naudodami ličio jonų akumuliatorius taip pat pamiršite prastovas.

Content Li-Ion 9

Tris kartus ilgesnė eksploatacija.

Itin ilga naudojimo trukmė.

Taip pat kaip ir geras sprinteris ličio jonų akumuliatoriai atrodo įspūdingai visoje lenktynių trasoje. Taip yra dėl trigubai ilgesnio nei tradicinių akumuliatorių naudojimo laiko. Toks ypatingas ilgalaikiškumas ir nuolat didesnis našumas atperka Jūsų investicijas ir sutaupo išlaidas energijai.

Dr. Brzoska portretas
Dr. Lars Brzoska
Valdybos narys, technika

„Šiuo metu visame pasaulyje daugiausia eksploatuojama „Jungheinrich“ krautuvų su ličio jonų akumuliatoriais.“ 

Content Li-Ion

Didžiausias našumas su aukščiausio lygio komanda.

Puikiai sinchronizuota sistema.

Pasaulinės klasės bėgikui, kad pasiektų geriausių rezultatų, būtina komandos parama. Taip pat yra ir su ličio jonų akumuliatoriais. Visos galimybės įgyvendinamos tik tuomet, kai viskas veikia nepriekaištingai. „Jungheinrich“ yra vienintelė sistemiškai susietus sprendimus siūlanti įmonė. Šioje sistemoje akumuliatorius, transporto priemonė ir įkrovimo įtaisas veikia palaikydami tarpusavio ryšį, todėl žymiai sumažėja energijos poreikis. Šį tobulumo lygį pasiekėme todėl, kad esame pirmasis gamintojas pasaulyje, gaminantis savus ličio jonų akumuliatorius ir tobulinantis juos pagal jūsų poreikius. Mūsų komanda pasirengusi padėti jums bet kuriame ličio jonų technologijos projekto etape. Visai nesvarbu, vieno automobilio ar viso transporto parko poreikiams. Mūsų konsultantai padės viso proceso metu – nuo planavimo iki įgyvendinimo.

Susisiekite jau dabar!

Stage Li-ION


Ideali koordinacija kelyje į sėkmę.

Bendra „Jungheinrich“ sistema.
Viskas, kas susiję su ličio jonų technologija, „Jungheinrich“ siūlo iš vienų rankų:
akumuliatoriai (1)įkrovikliai (2)transporto priemonės (3) ir konsultavimas (4).

Content Li-ION 13

Geriau nuomoti nei pirkti.

Atnaujinkite savo krautuvų parką ir pasinaudokite mūsų visiškai integruotu ličio jonų akumuliatorių ir įkroviklių nuomos sprendimu su mūsų „Li-Ion Performance Rental“. Tokiu būdu sumažinsite išlaidas ir greitai bei lengvai padidinsite savo elektrinių krautuvų našumą.

Čia rasite daugiau informacijos apie „Li-Ion Performance Rental“

Lanksčiai pritaikomas „Allround“ įkroviklis SLH 300 gali lengvai įkrauti ličio jonų ir švino rūgšties akumuliatorius.

Ličio jonų technologijos pradininkas.
Nuo 2011 m. eksploatuojamos serijinės gamybos transporto priemonės.

Vidaus logistikos elektrinio mobilumo lenktynėse „Jungheinrich“ patikimai pirmauja, kaip niekas kitas išvysčiusi ličio jonų technologiją Nuo pat pradžių, kai 2011 m. sukūrėme EJE 112i – pirmąją ličio jonus naudojančią transporto priemonę, – bendrovėje aktyvai vystėme Energy and Drive Systems (EDS) technologiją ir nuolat didinome mūsų ličio jonų technologiją naudojančių krautuvų pasiūlą. Dabar beveik visas mūsų parkas yra parengtas ličio jonų technologijai.

Visada saugiai tikslo link.

„Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatoriai yra saugūs.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatoriais kelyje būsite saugūs. Mūsų akumuliatoriai gaminami naudojant šiuo metu saugiausią cheminę medžiagą nareliams - ličio geležies fosfatą. Ši medžiaga netoksiška ir neskleidžia dujų. Mūsų pačių sukurta akumuliatorių valdymo sistema, pasižyminti pažangiomis funkcijomis, kontroliuoja kiekvieną narelį, o pavojaus atveju atsargiai mažina galingumą. Transportavimu ir šalinimu pasirūpina mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Tai garantuoja didžiausią žmogaus ir mašinos apsaugą.

Content Li-Ion 17


Teaser ETV 216i Li-Ionen Neu

Naujas ištvermingas profesionalas didesniam perkrovimo našumui.

ETV 216i – tai pirmasis pasaulyje rietuvas su ličio jonų akumuliatoriumi.
ETV 216i yra naujausia mūsų ličio jonų technologijos inovacija: Tai pirmasis pasaulyje rietuvas su nuolatiniu integruotu ličio jonų akumuliatoriumi. Didele galia ir stabiliu veikimu pasižymintis ištvermingas profesionalus krautuvas didina efektyvumą ir perkrovimo našumą. Dėl savo revoliucingo dizaino jis yra nepaprastai patogumus dirbti ir užtikrina maksimalų saugumą sandėlyje.

Sužinokite daugiau apie ETV216i.

Content Li-Ion 18

Sportinis komandaos papildymas.

EFG su ličio jonų akumuliatoriumi.
Dabar beveik visas „Jungheinrich“ parkas yra parengtas ličio jonų technologijai. Taip pat ir mūsų EFG krautuvai su atsvaru. Jei veikia ne tik su patikrintais švino rūgšties akumuliatoriais, bet dabar ir su galingais 80 V (500 Ah) ličio jonų akumuliatoriais. Dėl greitų įkrovimo laikų, techninės priežiūros nebuvimo ir ilgos naudojimo trukmė EFG krautuvas su ličio jonų akumuliatoriumi didesnio perkrovimo našumo ir energijos efektyvumo atžvilgiu yra nepralenkiamas.

Sužinokite daugiau apie EFG

Content Li-Ionen Teaser EKS

Didžiausias užsakymų rinkimo našumas.

EKS su ličio jonų akumuliatoriumi (48 V).

„Jungheinrich“ vis daugiau serijinės gamybos krautuvų paleidžia į eksploataciją su ličio jonų akumuliatoriais. Dabar ir 3 serijos EKS vertikalusis užsakymų rinktuvas su pažangiu 48 V ličio jonų akumuliatoriumi dirba galingiau, saugiau ir ekonomiškiau. Visa tai užtikrina greiti įkrovimo laikai, techninės priežiūros nebuvimas ir ypač ilga naudojimo trukmė.

Sužinokite daugiau apie EKSKaip galėčiau padidinti savo sandėlio našumą?

Pradėkite dirbti naudodamiesi ličio jonų teikiama galia.


Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?