+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Spauda+įvykiai

Pranešimas spaudai

Reikia daugiau informacijos, kad užbaigtumėte „Jungheinrich“ apžvalgą? Čia galite pasiekti mūsų pranešimų spaudai duomenų bazę.

Pranešimų spaudai sąrašas

10/18/2022

„Jungheinrich“ jau antrą kartą iš eilės gavo platininį „EcoVadis“ tvarumo sertifikatą. Tai reiškia, kad vidaus logistikos ekspertai patenka į vieną procentą geriausių įmonių visame pasaulyje aplinkos apsaugos, žmogaus teisių ir tvarių viešųjų pirkimų atžvilgiu.

Sužinokite daugiau
10/04/2022

2022.30.09., Freibergas, Vokietija. „JT Energy Systems“ Freibergo mieste, dalyvaujant Saksonijos ministrui pirmininkui Michael Kretschmer, atidarė 25 MW akumuliatorių saugyklą. Šis milžiniškas akumuliatorius yra didžiausias Saksonijoje ir vienas iš galingiausių tokios rūšies įrenginių Vokietijoje.

Sužinokite daugiau
09/19/2022

„Jungheinrich“ pasaulio mastu išleido dvi naujas tvirtų elektrinių šakinių krautuvų serijas.

Sužinokite daugiau
08/29/2022

„Mes esame intralogistikos pionieriai“ – „Jungheinrich“ su prekės ženklo ambasadoriumi Nico Rosberg pradėjo pasaulinę prekės ženklo kampaniją inovacijų klausimais.

Sužinokite daugiau
08/04/2022

„Jungheinrich“ pristatė 100 000-ąjį ličio jonų akumuliatorių turintį šakinį krautuvą. „ETV 216i“ rietuvas į „Amazon“ sandėlį Leipcige, kuriame jau veikia apie 140 „Jungheinrich“ elektrinių krautuvų, buvo pristatytas kartu su 15 identiškų krautuvų.

Sužinokite daugiau

ERD 220i“ elektrinis padėklų vežimėlis laimėjo „IFOY“: „2022 metų specialiosios paskirties transporto priemonė“

Sužinokite daugiau

Pirmadienį „Jungheinrich ERE 225i“ elektrinis padėklų vežimėlis gavo pasaulyje pripažintą „iF“ dizaino apdovanojimą „Automobilių ir transporto priemonių“ kategorijoje.

Sužinokite daugiau

„Jungheinrich“ įsigijo „Industrial Truck Sales New Zealand Forklifts“ („ITS Forklifts“) ir Naujojoje Zelandijoje įkūrė 41-ąjį pardavimų padalinį.

Sužinokite daugiau

Vykdant bandomąjį projektą Norvegijoje, „Jungheinrich“ pradėjo užtikrinti, kad jos garantinis aptarnavimas būtų CO2 neutralus. ​​​​​​​

Sužinokite daugiau

Kroatijos sostinėje Zagrebe „Jungheinrich“ atidarė naują programinės ir aparatinės įrangos plėtros centrą.

Sužinokite daugiau

„Jungheinrich“ plečia savo gaminių asortimentą, pridėdama „LiftLiner®“ autotraukinio sistemą, kurios priekabas galima pakrauti arba iškrauti iš abiejų pusių.

Sužinokite daugiau

„Jungheinrich“ savo įmonės socialine atsakomybe rūpinasi geriau nei beveik bet kuri kita įmonė.

Sužinokite daugiau

Naujoji apie 5 000 kvadratinių metrų plotą užimanti gamykla įmonei padės patenkinti augantį naudotos medžiagų tvarkymo įrangos poreikį ir suteiks galimybes toliau augti.

Sužinokite daugiau

„JT Energy Systems“ suteikia naują gyvenimą panaudotiems ličio jonų akumuliatoriams ir ateityje gamins CO2 neutralius akumuliatorius. 

Sužinokite daugiau

„Jungheinrich“ įmonei „Prodrive Technologies“ stato visiškai automatizuotą logistikos centrą su „arculee“ AMR 

Sužinokite daugiau
10/20/2021

Tvarumo antrepreneris ir 2016 m. „Formulės 1“ pasaulio čempionas atstovaus pasaulyje vidaus logistikos sektoriuje pirmaujančiam sprendimų tiekėjui kaip prekės ženklo ambasadorius.

Sužinokite daugiau

Ar turite klausimų?