+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Konvejerinės sistemos

Konvejerinės sistemos

Konvejerinės sistemos

Pranašumai

Efektyvus ir saugus prekių ir medžiagų pervežimas transportavimo sistemomis tarp atskirų Jūsų įmonės skyrių: turime Jums tinkantį sprendimą. Nesvarbu, ar transportuojate padėklus, kartonines dėžes ar talpyklas, visai tas pats - kokio dydžio.

Konvejerinės sistemos, konvejeriniai įrenginiai, konvejerių juostos: iš viso to sukursime sistemą

Tinkamų konvejerinių sistemų naudojimas nulemia Jūsų sandėlio produktyvumą. Mūsų konvejerines sistemas kuriame iš skirtingų komponentų atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Siekdami geriausio rezultato naudojame ritininius, juostinius arba grandininius konvejerius, stumdomus vežimėlius, keliamuosius ir sukamuosius stalus arba diržinius keltuvus bei daug kitų elementų. Dėl to pasieksite ypač didelį savo sandėlio našumą. Padėklų transportavimo greitis siekia 0,45 m/s, o talpyklų netgi 1,50 m/s. Ir visa tai įgyvendiname išnaudodami kuo mažiau vietos ir išvengdami aukščių skirtumų. Pritaikome viską, ko reikia Jūsų procesams - medžiagų srauto ir valdymo techniką, kontūrų kontrolės sistemas bei vyniotuvus.

Transportavimo sistemos su išplėtimo galimybe: visa apimantis planavimas tvariai sėkmei

Visai nesvarbu, norite optimizuoti turimą įrangą ar įrengti naują sandėlį: pakonsultuosime Jus visais klausimais ir rasime Jums tinkamas konvejerines sistemas. Su mūsų gaminiais ir procesų valdymo žiniomis galime kartu su Jumis sukurti Jūsų poreikius atitinkančią sistemą. Tokiu būdu galite sumažinti savo krautuvų parką ir tuo pačiu optimaliai išnaudoti savo sandėlio erdvę. Siūlome sprendimus, kuriais remiantis galėsite transportuoti plataus spektro prekes, nuo mažiausių pakuočių iki pilnų padėklų. Mūsų serviso paslaugų pasiūlymai padės visapusiškai planuoti darbą. Kad Jūsų logistika nenutrūkstamai funkcionuotų: efektyviai, saugiai ir greitai.

Ar turite klausimų?