+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Duomenų perdavimo radijo ryšiu terminalai

Duomenų perdavimo radijo ryšiu terminalai

  • Ar vis dar dirbate su popieriniais sąrašais? Tada mes Jums turime štai ką: „Jungheinrich“ duomenų perdavimo terminalai yra patikimas sprendimas didesniam našumui sandėlyje.
  • Užduočių apdorojimas be popierių
  • Lanksčios naudojimo galimybės ir įvairios sąsajos
  • Tvirtas
  • Optimalus valdymas jutikliniu ekranu ir priekyje esančiais mygtukais

Duomenų perdavimo radijo ryšiu terminalai WMT 110/ 115

Užduočių apdorojimas be popierių

„Jungheinrich“ duomenų perdavimo ryšio sistemos sprendimai pakeičia anksčiau naudotus popierinius sąrašus sandėlyje ir leidžia žymiai padidinti našumą, efektyvumą ir kokybę bei sumažinti išlaidas.Tvirtas. Galingas. Lanksčiai naudojamas.

Mūsų „Jungheinrich“ krautuvų terminalai WMT 110/115 buvo specialiai sukurti naudoti sunkiomis sąlygomis ant krautuvų ir logistikoje. Jie yra labai tvirti ir galingi ir yra optimaliai įrengti prijungti prie visų įprastinių „Warehouse Management System“ ir WLAN infrastruktūrų. „Jungheinrich“ krautuvams montavimas yra standartizuotas, tačiau taip pat paprastai galima montuoti ir ant kitų krautuvų tipų.Siūlomų įrangos parinkčių gausybė, pvz., „Bluetooth“, RFID skaitytuvai bei įvairios įrašymo įrangos, operacinės sistemos ir jutikliniai ekranai, kartu su tvirta konstrukcija garantuoja, kad „Jungheinrich WMT“ yra geriausias pasirinkimas kiekvienam naudojimo atvejui, ir tai esant geriausiam kainos ir kokybės santykiui.TIK DABAR: WMT 110 su nemokamu Windows 10 naujinimo paketu!

Kreipkitės į mus, mes mielai Jums patarsime!

Savybės

Ar turite klausimų?