+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EJD 220

Vairalazde valdomas krautuvas 2,0t

  • 1 660 - 2 560 mm
  • 2 000 kg
  • Integruotos ratukinės šakės dviejų padėklų kėlimui
  • Galingas, techninės priežiūros nereikalaujantis 1,6 kW trifazis variklis
  • Didelį stabilumą užtikrinanti judamoji svirtis „ProTracLink“
  • Tikslus krovinio padėties nustatymas ir lėtoji eiga
  • Intuityviai valdoma daugiafunkcė vairalazdės galvutė

EJD 220

Lanksčiai naudojamas ir tvirtas EJD 220 derina žemai ir aukštai keliančių vežimėlių požymius viename technikos vienete. Šis universalus prietaisas naudojamas ir sunkvežimiams pakrauti ir iškrauti bei prekės sukrauti ir iškrauti. Ypatingas jo privalumas gabenant prekes yra galimybė vienu metu paimti du padėklus. Vienu metu galima gabenti su padėklus, dėl ko žymiai padidėja prekių perkrovimo efektyvumas. Itin tvirta krautuvo konstrukcija leidžia laisvai gabenti sunkius krovinius. Reikiamą važiavimo saugumą užtikrina mūsų patentuota „ProTracLink“ sistema, tolygiai paskirstanti krovinį. Pakeliamos ratukinės šakės užtikrina saugų važiavimą nelygiais paviršiais.Be to, EJD 220 krautuvuose naudojami galingi trifaziai varikliai. Jie varomi ilgaamžiais akumuliatoriais, kuriuos galima saugiai pakeisti išimant per šoną. Dėl to galima nepertraukiamai dirbti kelias pamainas.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?