+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ESC 316_316z

Krautuvai su sėdyne šone 1,6t

  • 2 800 - 6 200 mm
  • 1 600 kg
  • Geriausią matomumą užtikrinanti ergonomiška sėdėjimo padėtis
  • Aukšti greičio ir pagreičio rodikliai
  • Didelė likutinė keliamoji galia ir galingas kėlimo variklis
  • Lengvai valdoma daugiafunkcė svirtis
  • Technika su trifaziu varikliu dinamiškiems judėjimo procesams

ESC 316/ 316z

Ergonomiški ir galingi elektriniai krautuvai su sėdyne šonu ESC 316/316z yra stiprūs pagalbininkai krovinius kraunant dideliame aukštyje ir gabenant ilgesniais atstumais. Galingi kėlimo ir traukos varikliai garantuoja prekių perkrovimo efektyvumą. Didžiausias našumas su mažomis sąnaudomis dėl naudojamos mūsų trifazės technikos. Jei transportuodami krovinius turite įveikti nelygius paviršius, tuomet ESC 316z yra geriausias pasirinkimas. Pradinio kėlimo sistema, leidžianti ratukines šakes pakelti atskirai nuo šakių, užtikrina saugų važiavimą nelygiais paviršiais. Taip pat ir šių krautuvų kūrimo metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas ergonomiškumui ir saugumui. Elektrinė vairavimo sistema užtikrina lengvą manevravimą, o visos kėlimo ir judėjimo funkcijos visiškai valdomos daugiafunkce svirtimi, neperkeliant rankų. Be to, šoninė sėdėjimo padėtis leidžia viską gerai matyti, todėl dažnas krypties keitimas nesukelia jokių nepatogumų.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?