+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Niederhub_ERE

Elektrinis, vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis ERE

Šie įrenginiai su atlenkiama arba fiksuota stovėjimo platforma puikiai tinka transportavimui vidutiniais atstumais. Ypač tvirtas, patikimas, saugus. Ir pritaikytas Jūsų poreikiams. Su novatoriškomis parinktinis, padedančiomis taupyti energiją net sudėtingiausiomis darbo sąlygomis, arba 15 procentų didesnio našumas vienu mygtuko paspaudimu. 

Taip pat paruošta visiškai automatizuotam naudojimui

Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mūsų praktikoje išbandyti serijinės gamybos keltuvai tampa transporto priemonėmis be vairuotojo (TPBV). Kartu naudojant išmanią programinę įrangą jie užtikrina sandėlio perspektyvumą, paprastesnius procesus ir aukščiausio lygio efektyvumą. Būdami kompetentingu automatizavimo partneriu suplanuosime ir įgyvendinsime individualiai Jums pritaikytą transportavimo sistemą be vairuotojo (TSBV), kuri padės automatiškai padidinti Jūsų sandėlio pelningumą. 

Vidutiniams atstumams kombinuotas pėsčiojo ir važiuojančiojo kartu vairavimo režimas

Stage Vidutinis atstumas

Tvirtas, patikimas ir individualiai konfigūruojamas. Tiksliai tai, ko Jums reikia.

Dėl savo tvirtos konstrukcijos ERE yra ne tik patikimas, bet ir suvienija kompaktišką manevringumą su važiuojančiojo kartu valdomo prietaiso patogumu. Todėl tai yra ideali, efektyvi transporto priemonė. Kad ERE tobulai Jums tiktų, susikonfigūruokite jį pagal savo reikalavimus, pagal tai, kokias prekes kraunate, koks transportavimo atstumas ir jo naudojimo sritis.

ERE pranašumų apžvalga:

Norite daugiau informacijos apie elektrinį žemo kėlimo vežimėlį ERE su vairuotojo stovėjimo vieta?


Visa svarbiausia informacija apie naująjį važiuojančio operatoriaus valdomą žemo kėlimo vežimėlį ERE per 1 minutę. Pamatykite patys, ką gali ERE.

Content Vidutinis atstumas 4

Šalia Jūsų tvirtas važiuojančio operatoriaus valdomas elektrinis kėlimo vežimėlis ERE.

Content Vidutinis atstumas Tvirtas ir patikimas.

Tvirtos plieninės važiuoklės elektrinis žemo kėlimo vežimėlis ERE yra patikimesnis ir užtikrina didesnę vairuotojo ir transporto priemonės saugumą. Todėl ERE optimaliai tinka sunkiems darbams ant rampų ir padėklams transportuoti.


Content Vidutinis atstumas 2 Keičiamas ir universalus.

Susikonfigūruokite savo ERE pagal individualius poreikius, priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų perkrovimo, transportavimo ar įrenginio naudojimo reikalavimai. Važiuojančio operatoriaus valdomą žemo kėlimo vežimėlį pagal poreikį derinkite su įvairiomis vairuotojo stovėjimo platformomis. Galite rinktis iš 50 įrangos variantų, taip pat „positionCONTROL“ sistemą, kuri lyginant su konkurentais leis Jums padidinti produktyvumą iki 15 procentų.


Content Vidutinis atstumas 3 Greitas ir našus.

Ne be pagrindo ERE vadinamas „greituoliu“. Važiuojančio operatoriaus valdomas elektrinis kėlimo vežimėlis yra greičiausias vežimėlis rinkoje, nes pasiekia 14 km/h greitį. Naudodami "drivePLUS" parinktį galite padidinti savo perkrovimo našumą iki 19 proc. lyginant su konkurentais.


Content Vidutinis atstumas 1 Manevringas ir kompaktiškas

Žemo kėlimo vežimėlis ERE yra trumpiausias ir kompaktiškiausias važiuojančio operatoriaus valdomas įrenginys rinkoje ir nepaisant vairuotojo stovėjimo vietos idealiai tinka naudoti ankštose vietose. Sunkvežimių pakrovimas ir iškrovimas bei sunkių krovinių transportavimas ilgesnį atstumą bei įvairių krovinių rinkimas su važiuojančio operatoriaus valdomu elektriniu kėlimo vežimėliu ERE yra lengvas tarsi vaikų žaidimas.


Content EJE 3 Efektyvus energijos naudojimas.

Kurdami važiuojančio operatoriaus valdomą žemo kėlimo vežimėlį ERE komponentus suderinome geriau lyginant su jo pirmtaku, todėl naudodami naujausios kartos ERE vežimėlį sunaudosite žymiai mažiau energijos, iki 23 proc. (lyginant su kitais rinkoje esančiais vežimėliais). 
Pasinaudokite mūsų ličio jonų akumuliatorių teikiama nauda: greitas įkrovimas, jokios techninės priežiūros ir ilga naudojimo trukmė - tai esminiai ličio jonų technologijos pranašumai lyginant su įprastiniais akumuliatoriais.

Sužinokite daugiau

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?