+370 52322245 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Dyzelinis krautuvas Dujinis krautuvas

Dyzelinis krautuvas / dujinis krautuvas

Galingi dyzeliniai ir dujiniai krautuvai

Mūsų dyzeliniai ir dujiniai krautuvai yra galingi ir didelės keliamosios galios. Naudodami nuo 1,6 iki penkių tonų keliamosios galios krautuvus pasieksite puikių prekių perkrovimo ir ekonominių sandėlio ir gamybos rodiklių.

Naudojimui lauke: dyzeliniai ir dujiniai krautuvai

Ieškote galingo krautuvo darbui lauke? Tuomet rekomenduojame Jums mūsų krautuvus su vidaus gedimo varikliu - dyzelinius arba dujinius krautuvus, kurie net ir sudėtingomis darbo sąlygomis purvinoje ar dulkėtoje aplinkoje ir ant nelygių paviršių patikimai dirba. 

Priklausomai nuo modelio, mūsų galingų krautuvų keliamoji galia gali siekti iki penkių tonų. Valdyti irgi lengva, nesvarbu kokį variantą pasirinksite: dyzeliniai šakiniai krautuvai kuru užpildomi per kelias minutes, o dujiniuose šakiniuose krautuvuose dujų balionai pakeičiami akimirksniu.

Galingi varikliai, užtikrinantys didesnę galią ir mažesnes sąnaudas

Viskas, iš ko yra sudaryti mūsų dujiniai arba dyzeliniai krautuvai, yra ilgaamžiška ir jau daug kartų pasiteisino: galingi varikliai, jau išbandyti automobilių pramonėje. Netgi prie mažų apsukų pasiekia didelį sukimo momentą - tobulai tinka Jūsų kasdieniam darbui sandėlyje ar gamyboje. Ši moderni variklių technologija, suderinta su „Jungheinrich“ sukurta sistemine programine įranga, leidžia transporto priemonėms pasiekti ypač didelį energijos naudojimo efektyvumą. Todėl jie sunaudoja mažai kuro ir išmeta ypač mažai teršalų. Kitas privalumas - minimalus triukšmo lygis. Ir dyzeliniai šakiniai krautuvai (DFG) ir dujiniai šakiniai krautuvai (TFG) dirba labai tyliai.

Pasinaudokite mūsų naujos kartos dyzelinių ir dujinių krautuvų su hidrostatine pavara privalumais, pvz., DFG/TFG 425s/430s/435s. Kadangi šiai technologijai įgyvendinti pakanka keleto mechaninių komponentų, tokiems krautuvams atitinkamai reikalinga maža priežiūra. Todėl tvirti, universalūs krautuvai su sukimo momento keitikliu pasižymi ypač dideliu perkrovimo našumu: Lyginant su kitais rinkoje esančiais krautuvais, šie krautuvai pasiekia didžiausią perkrovimo našumą prie minimalių sąnaudų.
 

Content Dyzeliniai krautuvai - dujiniai krautuvai

Aukščiausios klasės krautuvas nuo €##

Galingesnis ir patikimesnis maksimaliam rezultatui

Išsirinkite savo krautuvą!


DFG 316 DFG 316 Dyzelinis krautuvas

Tik € ##
3300 mm kėlimo aukščiu ir 1600 kg keliamąja galia pasižymintis DFG 316 krautuvas yra ypač tvirtas, ekonomiškas ir reikalaujantis mažai priežiūros.

Daugiau informacijos


TFG 425s (1) TFG 425s Dujinis krautuvas 

Tik € ##

3300 mm kėlimo aukščiu ir 2500 kg keliamąja galia pasižymintis TFG 425s krautuvas yra ypač stiprus, greitas ir dinamiškas.

Daugiau informacijos


Jeigu domitės kuriuo nors kitu krautuvu, susisiekite su mumis. Rasime Jums tinkamą sprendimą. Visi krautuvai pristatomi laikantis įprastinių „Jungheinrich“ sąlygų.


Stage Dyzelinis krautuvas Dujinis krautuvas

Vis dar nesate tikri, ar mūsų specialus pasiūlymas yra Jums tinkamas? Štai keletas atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus:

Klausimas: Ar siūlote nuolaidas senesniems krautuvams, turintiems trūkumų?
Atsakymas: Ne, mes suprojektavome ir pagaminome visus dyzelinius ir dujinius krautuvus taip, kad jie sunkiausiomis sąlygomis dirbtų maksimaliai našiai ir ilgą laiką. Visi krautuvai yra aukščiausios kokybės ir pristatomi laikantis įprastinių „Jungheinrich“ sąlygų.

Klausimas: Ar tai patikimas pasiūlymas? Ar tai tikrai geriausia kaina?
Atsakymas: Taip, mes esame puikios reputacijos bendrovė, žinoma daugiau nei 60 metų. Už tokios kokybės krautuvus mažesnių kainų nerasite niekur.

Klausimas: Nuolaida viliojanti, tačiau ar iš tiesų man reikia naujų krautuvų? Ar padės jie plėtoti verslą ir pasiekti tikslus?
Atsakymas: Pagalvokite: ar pasiektumėte geresnių rezultatų naudodami pasenusią ir nepatikimą įrangą, tenkindamiesi nedideliu našumu ir dirbant nemotyvuotiems darbuotojams? Šis specialus pasiūlymas Jums suteikia unikalią galimybę įsigyti aukščiausios kokybės krautuvus, kurie padidins Jūsų medžiagų srautą ir sustiprins Jūsų darbuotojų motyvaciją.

Štai taip pasiekiamas verslo proveržis!

Kontaktai

Stage Dividendai

Ihr Kontakt

Telefonas

##

Susisiekite

Ar turite klausimų?