+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Akumuliatoriai ir įkrovikliai
Visada įkrauti ir paruošti darbui

Energijos valdymas

Akumuliatorių priežiūra, atsarginiai akumuliatoriai ir įkroviklių priežiūra: „Jungheinrich“ siūlo visas Jūsų elektrinių krautuvų techninės priežiūros paslaugas. Dėl to Jūsų sandėlio logistika nenutrūkstamai veiks visą parą.

Norint užtikrinti ekonomišką darbą, elektra varomi krautuvai visada turi būti prijungti prie maitinimo šaltinio. Mes paruošėme visapusišką techninės priežiūros paslaugų paketą, skirtą Jūsų krautuvų parkui elektrifikuoti: paketą sudaro atsarginiai arba išnuomojami akumuliatoriai, priežiūros patarimai, akumuliatorių būklės tikrinimo sistemos ir jų techninė priežiūra. „Jungheinrich“ įkroviklių techninės priežiūros tarnyba patikrins Jūsų įkroviklius ir užtikrins jų tinkamą veikimą, kad Jūsų akumuliatoriais įkrovimo metu nesugestų ir ilgai tarnautų.

Jūsų pranašumai:

  • Gamintojo kompetencija
  • Ilgesnė Jūsų akumuliatorių ir įkroviklių naudojimo trukmė
  • Didesnis Jūsų krautuvo saugumas ir pajėgumas

Įkroviklių techninė priežiūra

Jums taip pat svarbus saugumas?
Tuomet mūsų akumuliatorių įkroviklių saugumą užtikrinanti techninė priežiūra yra kaip tai, ko Jums reikia!

Mūsų saugumą užtikrinanti techninė priežiūra padės Jums tiksliai laikytis nelaimingų atsitikimų prevencijos (UVV) ir profesinių sąjungų (pvz., DGUV 68 nuostata) reikalavimų. Mes atliksime ne tik techninę kontrolę, bet ir užtikrinsime, kad būtų laikomasi tikrinimo terminų ir atliksime visus su tuo susijusius administracinius darbus.
Pasinaudokite mūsų pagal DGUV 3 nuostatą ir VDE 0701/02 vykdomos veikimo kontrolės privalumais:

  • Maksimali visų operatorių apsauga.
  • Tinkamas visų reikalavimų laikymasis.
  • Ilgalaikis su krautuvu, akumuliatoriumi iį įkrovikliu susijęs investicijų saugumas.
  • Techninės patikros lipdukas.
  • Detali tikrinimo ataskaita.

Pas mus rasite savo akumuliatoriui tinkantį įkroviklį.

Sužinokite daugiau


Akumuliatorių techninė priežiūra

Norint užtikrinti ilgalaikį pastovų galingumą, reikalingi tinkami energijos tiekėjai. Su mumis visuomet būsite saugūs. Ar Jums reikia atsarginio akumuliatoriaus, ar norite jį išsinuomoti bei sužinoti apie jų priežiūrą - mes visada Jums padėsime. Galime pasiūlyti Jums tinkančius gaminius - nuo būklės kontrolės akumuliatoriaus patikrų pagalba, akumuliatoriaus valymo iki reguliarios akumuliatoriaus techninės priežiūros.

„Jungheinrich“ yra elektromobilumo pradininkė. Patys įsitikinkite mūsų akumuliatorių aukšta kokybė ir geriausiomis eksploatacijos savybėmis.

Sužinokite daugiau


Content Energijos valdymas

Konsultavimas energijos klausimais atvykus į vietą

Jeigu pageidaujate, mūsų kvalifikuoti ekspertai parengs Jūsų reikalavimus atitinkančią energijos koncepciją. 

Kad perėjimas prie mūsų ličio jonų akumuliatorių ir įkrovimo technikos naudojimo Jūsų parke vyktų sklandžiai ir efektyviai, Jums pageidaujant į vietą gali atvykti mūsų energijos ekspertas ir pakonsultuoti energijos klausimais. Konsultacija apima esamų sistemų ir procesų faktinę analizę bei energijos profilių ir įkrovimo koncepcijų paruošimą siekiant optimizuoti visą Jūsų energijos balansą. 


Individuali konsultacija

Planuoti, projektuoti ir realizuoti: į mūsų kvalifikuotus konsultantus galite kreiptis visais įgyvendinimo etapais. Modifikuojant atskirą krautuvą ar pertvarkant visą krautuvų parką su tarpiniu įkrovimu dirbant keliomis pamainomis. Pateiksime Jums individualų sprendimą. Pasinaudokite sukaupta mūsų ličio jonų technologijos galia. Įsitikinkite patys. 

Mielai pakonsultuosime Jus.


Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Servisas

Telefonas

+370 52322245

Susisiekite


Ar turite klausimų?