+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Pagrindinės techninės priežiūros paslaugos

Transporto priemonės

Pabaigoje svarbu Jūsų logistikos našumas. Kad galėtumėte visiškai susikoncentruosi ties savo verslu, Jūsų krautuvų parku ir sandėlio įranga pasirūpinsime mes ir suteiksime visas techninės priežiūros paslaugas bei atliksime remonto darbus.

Jums geriausiai tinka visų techninių priežiūros paslaugų paketas, kuriame viskas įskaičiuota, ar savo parkui ir sandėliui norite individualių techninės priežiūros ir remonto paslaugų? Renkatės Jūs. Jums patars ir padės daugiau nei 4 800 klientų aptarnavimo tarnybos technikų visame pasaulyje. Tikslas visuomet yra išvengti brangių prastovų. Ir visa tai iš vienų rankų.

Be to, prie mūsų pagrindinių paslaugų taip pat priklauso išmanus akumuliatorių ir įkroviklių valdymas bei padangų ir saugumo priežiūra. Prie to dar prisideda tokios svarbios vidaus logistikos užduotys, kaip hidraulinės alyvos keitimo paslauga, vairuotojų ir saugos mokymai arba kvalifikuotas stelažų inspektavimas: viskas, ko reikia Jūsų sėkmei ir absoliučiam logistikos procesų patikimumui.

100 % eksploatacinė parengtis - 0 % rizikos

Paruošime Jūsų poreikius atitinkantį visų techninių priežiūros paslaugų paketą ir pasirūpinsime Jūsų investicijomis pateikdami tiksliai apskaičiuotas sąnaudas.

Veikimas vietoj reakcijos

Techninė priežiūra pagerina krautuvų parengtį. Mūsų techninės priežiūros tarnyba siūlo nustatyti individualius priežiūros intervalus, leidžiančius saugiai planuoti.

Patikima ir planuojama

Laiku ir profesionaliai pakeitę hidraulinę alyvą, kuri utilizuojama laikantis aplinkosaugos reikalavimų, užsitikrinsite ilgalaikį savo krautuvų patikimumą ir naudojimo trukmę. Tai mielai atliks mūsų ekspertai.

Pasitikėjimas gerai - kontrolė privaloma

Mes vesime Jus per teisines džiungles ir pasirūpinsime, kad Jūsų krautuvai būtų tinkamai naudojami.

Niekas neišmano apie „Jungheinrich“ krautuvų ir padangų veikimą kartu geriau ne mes.

Mes prieš prastovas

Sumažinkite savo krautuvų prastovas: Tai padeda padaryti tankus techninės priežiūros tarnybų tinklas ir mūsų kvalifikuoti technikai.

Ar turite klausimų?